Na wyjeździe #13

22 sierpnia 2014 19:17
Wróciłysmy własnie od kobietki,Polki,mieszkajacej w Niemczech od 20-tu lat
(ma męża Niemca) .Kupiłysmy jaja prosto od kurek osobistych.
Super akcent-pani po kilku minutach rozmowy po niemiecku,bez problemu przeszła na polski:)
Poleciła sie na przyszłośc,wypytała córke czy mama zadowolona i UWAGA!-Najlepsze są panie z Polski!
Ona osobiscie nie musi tak pracować ale poleca Polki,pomimo tego,że czasami trafiają na rodziny z którymi trudno dojść do porozumienia.Była bardzo zadowolona z tego,że nasza,osobista współpraca działa poprawnie,wrecz b.dobrze.
Polecała rodzinę-zna ich od wielu lat;mnie również.
Wracam do dziadeczków na 3 m-ce,później,jeśli nie znajdę niczego lepszego z powrotem tutaj.
JeSli ktoś chętny.........:)
22 sierpnia 2014 19:18 / 6 osobom podoba się ten post
Przeleciałam najnowsze ogłoszenia z pracą i jedno mnie zaskoczyło
cyt."potrzebna opiekunka lubiąca również prace w ogrodzie"
ciekawe co ma jeszcze lubieć taka opiekunka?
Czyli opiekunka z pełnym entuzjazmem do czarnej roboty pilnie poszukiwana!
22 sierpnia 2014 19:28
kasiachodziez

Przeleciałam najnowsze ogłoszenia z pracą i jedno mnie zaskoczyło
cyt."potrzebna opiekunka lubiąca również prace w ogrodzie"
ciekawe co ma jeszcze lubieć taka opiekunka?
Czyli opiekunka z pełnym entuzjazmem do czarnej roboty pilnie poszukiwana!

Najlepiej aby smy za glebogryzarki robiły. A co ! Polka przecież potrafi. Może jeszcze żebyśmy masaż tajski lubiły....hmm. 
22 sierpnia 2014 19:29 / 4 osobom podoba się ten post
agama

Wróciłysmy własnie od kobietki,Polki,mieszkajacej w Niemczech od 20-tu lat
(ma męża Niemca) .Kupiłysmy jaja prosto od kurek osobistych.
Super akcent-pani po kilku minutach rozmowy po niemiecku,bez problemu przeszła na polski:)
Poleciła sie na przyszłośc,wypytała córke czy mama zadowolona i UWAGA!-Najlepsze są panie z Polski!
Ona osobiscie nie musi tak pracować ale poleca Polki,pomimo tego,że czasami trafiają na rodziny z którymi trudno dojść do porozumienia.Była bardzo zadowolona z tego,że nasza,osobista współpraca działa poprawnie,wrecz b.dobrze.
Polecała rodzinę-zna ich od wielu lat;mnie również.
Wracam do dziadeczków na 3 m-ce,później,jeśli nie znajdę niczego lepszego z powrotem tutaj.
JeSli ktoś chętny.........:)

Jak to miło usłyszeć , pomimo że lekko Ci nie jest to chociaż rodzina do rzeczy.Lecę dalej, napiszę potem co odwaliłam,teraz robimy 20 okrążenie stołu, może jak mi się Zysia zmęczy to znajdę chwilę.
22 sierpnia 2014 19:29 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

Przeleciałam najnowsze ogłoszenia z pracą i jedno mnie zaskoczyło
cyt."potrzebna opiekunka lubiąca również prace w ogrodzie"
ciekawe co ma jeszcze lubieć taka opiekunka?
Czyli opiekunka z pełnym entuzjazmem do czarnej roboty pilnie poszukiwana!

Od samego początku zaznaczam wszedzie że ''nie pracuję w ogrodzie,ponieważ sie na tym nie znam i zwyczajnie nie lubie'':)
Raz jedyny zmienniczka mi zrobiła niespodzianke-ją to uspokaja-i zrywałam jabłka,zgarniałam liście:(
Już to opanowałyśmy-panna była tylko na zastępstwo mojej stałej zmienniczki.
22 sierpnia 2014 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Wróciłysmy własnie od kobietki,Polki,mieszkajacej w Niemczech od 20-tu lat
(ma męża Niemca) .Kupiłysmy jaja prosto od kurek osobistych.
Super akcent-pani po kilku minutach rozmowy po niemiecku,bez problemu przeszła na polski:)
Poleciła sie na przyszłośc,wypytała córke czy mama zadowolona i UWAGA!-Najlepsze są panie z Polski!
Ona osobiscie nie musi tak pracować ale poleca Polki,pomimo tego,że czasami trafiają na rodziny z którymi trudno dojść do porozumienia.Była bardzo zadowolona z tego,że nasza,osobista współpraca działa poprawnie,wrecz b.dobrze.
Polecała rodzinę-zna ich od wielu lat;mnie również.
Wracam do dziadeczków na 3 m-ce,później,jeśli nie znajdę niczego lepszego z powrotem tutaj.
JeSli ktoś chętny.........:)

Agama Ty te jajka to juz na ajerkoniak chyba przerobiłas bo ja nic nie kapuję z tego co piszesz.
A moze to ja za bardzo wyluzowana w domu hahahaha
22 sierpnia 2014 19:32 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Od samego początku zaznaczam wszedzie że ''nie pracuję w ogrodzie,ponieważ sie na tym nie znam i zwyczajnie nie lubie'':)
Raz jedyny zmienniczka mi zrobiła niespodzianke-ją to uspokaja-i zrywałam jabłka,zgarniałam liście:(
Już to opanowałyśmy-panna była tylko na zastępstwo mojej stałej zmienniczki.

Zawsze się znajdą jakieś nadgorliwe a potem płaczą że tyle muszą robić a agencja nie chce dać więcej.
Ile razy to moja agencja tłumaczy wy jesteście tylko do pomocy PDP ale można mówić.
22 sierpnia 2014 19:33
Gosia 1234

Agama Ty te jajka to juz na ajerkoniak chyba przerobiłas bo ja nic nie kapuję z tego co piszesz.
A moze to ja za bardzo wyluzowana w domu hahahaha

Słoneczko!
W którym miejscu nie rozumiesz???
Napisz-chetnie wytłumaczę.
22 sierpnia 2014 19:43 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

Zawsze się znajdą jakieś nadgorliwe a potem płaczą że tyle muszą robić a agencja nie chce dać więcej.
Ile razy to moja agencja tłumaczy wy jesteście tylko do pomocy PDP ale można mówić.

Czasem robi się coś dla świętgo spokoju no i niestety potem cierpi z tego powodu. 
22 sierpnia 2014 19:45 / 3 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

Zawsze się znajdą jakieś nadgorliwe a potem płaczą że tyle muszą robić a agencja nie chce dać więcej.
Ile razy to moja agencja tłumaczy wy jesteście tylko do pomocy PDP ale można mówić.

Jesli ktoś robi nadto to musi się z tym zgodzic ,że może za tę robotę nic nie dostać . Uważam ,że nie mozna mówić o nadgorliwości jesli dana osoba wykonując dodatkowe roboty w tym przypadku w ogrodzie odreagowuje pobyt w czterech scianach i dla niej jest to odpoczynek . Natomiast tak jak piszesz kobieta, która robi ponad umowę a potem narzeka to jej ewidenta wina.
22 sierpnia 2014 19:45 / 3 osobom podoba się ten post
22 sierpnia 2014 19:50
kacha25

http://www.youtube.com/watch?v=y5HgMrX-JhQ cos na rozluxnienie

zostawię sobie na wieczór w wannie -początek zajechany.
22 sierpnia 2014 19:51
kacha25

http://www.youtube.com/watch?v=y5HgMrX-JhQ cos na rozluxnienie

Byłam w Międzyzdrojach na ich występie jeszcze nigdy w życiu tak się nie uśmiałam dwa dni bolał mnie brzuch:))
Byli zajebiści pewnie wkrótce będzie można ich letni program zobaczyć w necie-"Pieczątka" wymiata Mariolke:D
22 sierpnia 2014 19:57 / 1 osobie podoba się ten post
.be
22 sierpnia 2014 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Słoneczko!
W którym miejscu nie rozumiesz???
Napisz-chetnie wytłumaczę.

Ach nie będę Ci suszyc głowy. Ja utknełam na Twoim chorym palcu, szpitalu i powrocie do domu.....a Ty już gdzieś indziej jestes, a za chwile juz jedziesz do dziadków.