Równouprawnienie

14 lutego 2012 11:36
Bogna nie poddawaj się, może spróbuj w inne agencji
14 lutego 2012 11:46
A co to za agencja.Pierwszy raz slysze o takich komentarzach! No wlasnie sprobuj w innej ,moze nie badzie tak niemilo.Powodzenia!!!!!a A co do rownouprawnienia-kobieta na budowie -widzialam,pielegniarz tez spotykany,kobieta -kierowca ciezarowek ,tez.Wydaje mi sie,ze malo jest zawodow tarezerwowanych tylko dla mezczyzn albo dla kobiet.
14 lutego 2012 17:12
andrea zawód pielęgniarz to nic nowego od ponad pół wieku ,a może i wcześniej. przynajmniej w czasie kiedy ja zaczynałam szkołę pielęgniarską ,równocześnie ze mną rozpoczynało ją dwóch chłopców i z takim samym powodzeniem ja kończyli jak i dziewczęta
14 lutego 2012 18:08
Andrea-i Ja też widziałam nie jednego pielęgniarza! Naprawdę!Radza sobie nie gorzej od kobiet.ale za to nie widziałam kobiety na budowie,chyba ,żeby pomagała przy budowie własnego domu....:)
14 lutego 2012 19:24
Witajcie, ja pracowałam na budowach,oczywiście murów nie stawiałam, ale przy wykończeniach, szlifowanie, malowanie, tapetowanie mam w jednym paluszku. Tak, tak, to nie ściema.
14 lutego 2012 19:38
no coz a ja mam uprawnienia na dzwigi i sownice praca na duzej wysokosci pracowalam na odlewni zelaza bardzo ciekawa praca przepracowalam w tym zawodzie 10 lat. pozdrawiam
14 lutego 2012 19:43
Ja tez jestem pelna podziwu dziewczyny!
15 lutego 2012 18:08
andrea ja się nie irytuję :) tylko zadałam pytanie :)
15 lutego 2012 19:23
ale andrea gdybym się gniewała albo co innego to bym się w poprzednim poście nie uśmiechała :)



ja też nie szukam zwady :)



również pozdrawiam :)
15 lutego 2012 20:56
Moim zdaniem,nie ma meskich i damskich zawodow.Wszystko zalezy od predyspozycji.Znam Pana ktory pieknie robi na drutach .A nie zauwazylyscie ile jest pan-kierowcow autobusow,tramwajow?
10 kwietnia 2012 09:56
wiewiorka said:
Moim zdaniem,nie ma meskich i damskich zawodow.Wszystko zalezy od predyspozycji.Znam Pana ktory pieknie robi na drutach .A nie zauwazylyscie ile jest pan-kierowcow autobusow,tramwajow?

zgadzam się z tobą,mam znajomą która wozi ludzi busem do niemiec ,a wcześniej jeździł tirem na miedzynarodówkach.ostatnio zrobiła prawko na autobus i do tego wszystkiego zdała go za pierwszym razem,mój mąż np.3 razy zdawał...pozdroJESTEM ZA RÓWNOUPRAWNIENIEM!!!
10 kwietnia 2012 09:57
JEŹDZIŁA..
10 kwietnia 2012 16:48
jestem teraz w Oberhausen i obserwuje duzo kobiet- kierowcow miejskich autobusow.W Polsce to ciagle rzadkosc.I w ogole w sklepach obserwuje duzo ekspedientek w wieku 50+.zupelnie inna poloityka kadrowa.Pan od rabania miesa w Keiserze ma chyba z 70,panie na kasie ok 60.mlodzi tez sa ale w mniejszosci-u nas odwrotnie.
10 kwietnia 2012 17:20
Witaj kasia63.....o właśnie i tu trafiłaś w dziesiątkę,ja często jadę do męża do Niemiec i to samo za obserwowałam podobnie jest w gastronomii u nas 45+ i koniec.
11 kwietnia 2012 06:44

Niemcy są niesamowite pod tym względem, popatrzcie też w Tv na spikerów, u nas po 30 jesteś i do widzenia z występem na wizji, u nich to nie działa, widać osoby starsze, choć dobrze zakonserwowane jak się to mówi.
Dlatego tak mnie w mówienie w Polsce o niemieckim zagrożeniu w gazetach i tv, zamiast dyskusji, jak z nich wziąć przykład!!!! A naprawdę wielu rzeczy moglibyśmy się nauczyć i reszta Europy też. Tutaj problemy rozwiązuje się, a nie zamiata pod dywan dla następnej ekipy rządzącej.Trochę nie na temat, bo było o równouprawnieniu w zawodach, ale to co piszę wydaje mi się ważniejsze.