Zakupy #2

25 października 2015 18:39 / 2 osobom podoba się ten post
margarita13

Co to jest Edeca?
Ja mam Rewe  i Normę i Netto>>:-(

To też sklep, taki jak Norma itp
25 października 2015 18:42 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Kto mi podpowie,mam kupic sama nie wiem co:-) Oliwe do smazenia np frytek,nie mam pojecia czego szukac,podobno tutaj jest tansza niz u nas.Jest to jakis inny olej od tego zwylkego.Ktos cos wie,moze jakies zdjecie ,o co pytac ??

Patrz na promocje w gazetce.Albo wejdż proszę na edeka.deprospekte i znajdż swój market po kodzie.
 
25 października 2015 18:52
magdzie

Znalazlam juz na necie,jutro zrobie przeglad wszystkich oliw,:-) :-) 

Ja osobiscie akurat z tego jestem zadowolona
25 października 2015 19:06
A Ja mam pytanie jaki krem polecacie kolezanki,pod oczy i w kolo ust
25 października 2015 19:07 / 1 osobie podoba się ten post
Ostatnio zrobiłam zakupy w Edece pastę do zębów koncentrat Ajona u nas 12 zł w aptece w De 1,19,szczoteczka do zębów pulsar fajnie masuje dziąsła 3,80 rewelacja,i zawsze kupuje ocet Melfor 1,20 do sałatek super,i fajne pomadki po 1,40.
25 października 2015 19:08 / 2 osobom podoba się ten post
nadzieja

A Ja mam pytanie jaki krem polecacie kolezanki,pod oczy i w kolo ust

Teraz mam ZIAJI pietruszkowy, inne mnie uczulały. Pdp kupiłam Nivea ok 8 euro lipa, z apteki Vichy był dobry .
25 października 2015 19:09
Malina

Ostatnio zrobiłam zakupy w Edece pastę do zębów koncentrat Ajona u nas 12 zł w aptece w De 1,19,szczoteczka do zębów pulsar fajnie masuje dziąsła 3,80 rewelacja,i zawsze kupuje ocet Melfor 1,20 do sałatek super,i fajne pomadki po 1,40.

Duż a ta Edeka musi być, u mnie nie ma pomadek, może niebieska była?
25 października 2015 19:12
dorotee

Teraz mam ZIAJI pietruszkowy, inne mnie uczulały. Pdp kupiłam Nivea ok 8 euro lipa, z apteki Vichy był dobry .

Tez mozna go stosowac w kolo ust,dzieki
25 października 2015 19:13
dorotee

Duż a ta Edeka musi być, u mnie nie ma pomadek, może niebieska była?

Tu gdzie byłam w Edece były kosmetyki stoisko Thibo 
25 października 2015 20:23 / 2 osobom podoba się ten post
margarita13

Co to jest Edeca?
Ja mam Rewe  i Normę i Netto>>:-(

Nie wszystko warto kupować w Edece np.rzodkieki są tam po 0,69 podczas gdy w Aldi po 0,35 .Rzodkiewki jak rzodkiewki specjalnej różnicy nie widzę.
Podobnie z innymi rzeczami,za drogo.
25 października 2015 20:44
nadzieja

A Ja mam pytanie jaki krem polecacie kolezanki,pod oczy i w kolo ust

Używam w te miejsca takiego samego kremu, jak na całą twarz. Wyczytałam kiedyś, że jak ktoś nie ma szczególnie wrażliwej okolicy oczu, to jak najbardziej jest to wskazane. W kremach pod oczy są zazwyczaj te same składniki,  co w kremie do twarzy, tylko stężenia są niższe, co by się nie podrażnić. 
25 października 2015 20:47
wichurra2

Używam w te miejsca takiego samego kremu, jak na całą twarz. Wyczytałam kiedyś, że jak ktoś nie ma szczególnie wrażliwej okolicy oczu, to jak najbardziej jest to wskazane. W kremach pod oczy są zazwyczaj te same składniki,  co w kremie do twarzy, tylko stężenia są niższe, co by się nie podrażnić. 

Dzieki
26 października 2015 15:30
Ja dzis zas o oliwie
Ktos kupuje tutaj Pflanzenfett w kilogramowej kostce ??
26 października 2015 16:36 / 1 osobie podoba się ten post
Nie wierze nikt tego nie kupuje ??
26 października 2015 16:40 / 4 osobom podoba się ten post
Ja nie .A na co mi taka wielka kostka.
Lubię tu oleje normalne w płynie.Uważam ze dobre mają,wyciskane na zimno a cena przystępna.W Pl drogie takie są.