Bus Autokar Samolot - czym lepiej?

27 lutego 2012 06:47
Ja do tej pory jeżdziłam busikami i bardzo sobie chwale.Chłopaki zasówają ile wlezie a i pogadac można z innymi opiekunkami,bo jeżdzi ich bardzo duzo.Mam w swoim mieście firmę przewozową,ale korzystam ze starej ,sprawdzonej...:)
27 lutego 2012 08:08
karolinao said:
a jeśli chodzi o autokary to jakiego przewoźnika polecacie? ...oprócz Sindbada?

 


Ja od dłuższego czasu jeżdżę Eurobusem :)

27 lutego 2012 09:07
Ja na busiki tez nie narzekam.Fakt,ze mam blisko,ale widze,ze czesc ludzi to stali klienci,wiec chyba nie jest tak zle.Moze zalezy z jaka firma sie jedzie.
27 lutego 2012 09:22
witam w piekny sloneczny poranek Ja wole jezdzic busikiem bo jest wygodniej ze zgledu na to ze zabiera spod domu i zawozi na miejsce a do autbusu jak wyjezdzam z PL to musi mnie rodzina dowiezc 25 km a W niemczech musza po mnie przyjechac i tez jest 10 km i dlatego wole busik a cenowo jest podobnie Zycze milego dnia
27 lutego 2012 09:30
Sylwunia said:
karolinao said:
a jeśli chodzi o autokary to jakiego przewoźnika polecacie? ...oprócz Sindbada?

 


Ja od dłuższego czasu jeżdżę Eurobusem :)


kurcze myslalam ze eurobusa juz nie ma myslalam ze go sindbad pod swoje skrzydla wziął :P to chyba były plotki :)

27 lutego 2012 12:49

Szczesliwie jezdze Sindbadem, znam firme od lat, bo do corki jezdzilam w odwiedziny i mlodsza do niej jezdzila, musze co prawda dojechac do Olsztyna, ale pozniej jedzie sie dobrze, moze dlatego, ze mam prosta trase - do Hamburga nie ma przesiadek. Autokary czyste, kawka, herbatka, mila obsluga, pospac mozna spokojnie.

27 lutego 2012 13:49
no ja tez nie mam wyjscia i musze jezdzic Sinbadem tylko ze teraz to 12 godzin to pestka w porownaniu jak jezdzilam do Monachium to 22...... godziny >pozatym to nie narzekam pozdrawiam
27 lutego 2012 15:38
karolinao said:
Sylwunia said:
karolinao said:
a jeśli chodzi o autokary to jakiego przewoźnika polecacie? ...oprócz Sindbada?

 


Ja od dłuższego czasu jeżdżę Eurobusem :)


kurcze myslalam ze eurobusa juz nie ma myslalam ze go sindbad pod swoje skrzydla wziął :P to chyba były plotki :)


Nie no podobno Eurobus z Eurolinesem połączyli siły :) Bo mam kartę SK w Eurolines i ona też na Eurobus obowiązuje. Pzdr

14 marca 2012 12:25
Preferuje busa najdłużej jechałam 16h zima,a jak jest pogoda oki to 8-10 max dodam ze jestem z lubuskiego i do babci mam 780km.Jednym słowem nie narzekam.
14 marca 2012 16:10
tez jezdze busem..katowice-landshut..przy dobej pogodzie 8 h i jestem w domku :)))))albo w pracy.fajny miły kierowca,walizke z domu do domu.wnosi i wynosi..aha..to jest "siodemka"ze świetokrzyskiego.a były i takie czasy gdzie jezdziło sie 28-30 godzin...sport ekstymalny przy tym wysiada:))
15 marca 2012 06:06
Ja też jadę zawsze busikiem,po pierwsze szybciej,po drugie z pod adresu na adres i jeszcze mam jedzonko w cenie biletu...:)
16 marca 2012 18:34
a ja jechałąm tym razem ECOBUS z Sierakowic Sławieńskich - podróż ok,wg rozkładu -żadnego zbaczania z trasy ,przemiły kierowca,ale......zaraz po przekroczeniu granicy zatrzymali nas Niemcy do kontroli i się okazało,że nasz kierowca prawie nie mówi po niemiecku!!!!!!!Skończyło się dobrze,jednak uważam,że tak by nie powinno!!!!!!!Co wy na to?
16 marca 2012 21:02
Ja jechałam Eurobusem i także zostaliśmy zatrzymani do kontroli, kierowca słabo mówił po niemiecku, ale za to ten celnik całkiem dobrze po polsku... :D

Do Kasi63 a masz może jakieś namiary w internecie na ten Ecobus? pzdr.
16 marca 2012 21:32
http://koszalin.eko-bus.pl/ napisałąm przez C a to jest przez K,sorki
17 marca 2012 20:17
Ja mam firmę przewozową z Okonka,tez busiki.Teraz mam problem ,bo oni jada tylko wponiedziałki i piątki,a ja mam jechać w czwartek.:(