Zabawa w słówka #3

14 września 2015 22:04
michasia

KOLABORANTKA - Kola, Ola, kobra, kolt, kot, kran, kat, kara, karo, kar, kant, klan, karb, krata, kratka, krat, kakao, kona, kanka, kan, na, tak, taka, ta, ran, rana, ranka, rano, rant, raka, rak, rola, ratka, Olo, Olka, AK, Lola, la, lat, latka, latko, laba, BOR, brak, bata, bat, ban, bank, bana, baba, bar, barka, OB, bak, Baka, natka, tka, tan, tabak, bok, bort, rot, rota, tor, tora, trak, ton, tona, Tola, Tolo, Tolka, nor, nora, norka, robak, robaka, robot, robota, robotka, brak, Anka, Antka, kat, toran, ar, arka, Arko, Alka, Ala, lak, lat, latka, talk, koka, baran, not, nota, notka, NOK, tran, tron, obol, branka, - ŚMIETNIK

ŚMIETNIK: te, ten, śmie, tnie, nie, miś, miśki, kiś, mieś, Tim, Timie, Mietki, kin, kinie, mik, miki, mnie, mi, men, meni, ET, Iś, Iśki, kit, kitem, ket, kei, Inki, em, emki, min, minki, mit, nitki, nitek, kim, kimie, minet, minetki, EMI, tik, tiki, tikiem, ketmii, ketmie, tek, teki.
POWIEŚCI
14 września 2015 22:25
salazar

ŚMIETNIK: te, ten, śmie, tnie, nie, miś, miśki, kiś, mieś, Tim, Timie, Mietki, kin, kinie, mik, miki, mnie, mi, men, meni, ET, Iś, Iśki, kit, kitem, ket, kei, Inki, em, emki, min, minki, mit, nitki, nitek, kim, kimie, minet, minetki, EMI, tik, tiki, tikiem, ketmii, ketmie, tek, teki.
POWIEŚCI

POWIEŚCI - PO, powie, wie, ci, wieś, Iśi, Iwo, woi, WC, wieści, iw, iwie, świec,świeci, wiec, Ewo, - WRZASKI
14 września 2015 22:49
michasia

POWIEŚCI - PO, powie, wie, ci, wieś, Iśi, Iwo, woi, WC, wieści, iw, iwie, świec,świeci, wiec, Ewo, - WRZASKI

WRZASKI: wrzask, kas, Kasi, wasz, was, wasi, kwas, kwasi, rak, raki, raz, kar, karz, kaw, kasz, wraz, wrak, wraki, kra, za, wiar, kiwa, kiwasz, razi, wir, sik, sika, ar, arki, wsi, Asi, wsza, sza, Az, Irak, siwa, siwka, siar, kir, Kira, Zair, kisz, si, Wika, iw, iwa, Ikar, IRA, Ra, waz, warz, warki.
PRYSZCZE
15 września 2015 13:09
PRYSZCZE: pryszcz, szczep, szczepy, ryz, rys, rycz, cez, cezy, precz, er, ery, ryp, ryps, cer, cery, czerp, syp, czesz, sycz, es, esy, ser, sery, cep, cepy, czep, czepy, szczery, ze, zer, szczy, czy, rep, repy, psy, przez.
ODLUDEK
15 września 2015 13:14 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

WRZASKI: wrzask, kas, Kasi, wasz, was, wasi, kwas, kwasi, rak, raki, raz, kar, karz, kaw, kasz, wraz, wrak, wraki, kra, za, wiar, kiwa, kiwasz, razi, wir, sik, sika, ar, arki, wsi, Asi, wsza, sza, Az, Irak, siwa, siwka, siar, kir, Kira, Zair, kisz, si, Wika, iw, iwa, Ikar, IRA, Ra, waz, warz, warki.
PRYSZCZE

PRYSZCZE - pyr, PEC, cep, cepy, pyze, pyz,precz, prze, przy, rys, rycz, czep, ser, sery, serc, cer, cery, er, ery, rycz, rycze, rzecz, rzeczy,czy, szczep, szczepy, psy, syp, PR, rzep, rzepy, RZS, zryp, spec, zez, - SPODNIE 
15 września 2015 13:36
michasia

PRYSZCZE - pyr, PEC, cep, cepy, pyze, pyz,precz, prze, przy, rys, rycz, czep, ser, sery, serc, cer, cery, er, ery, rycz, rycze, rzecz, rzeczy,czy, szczep, szczepy, psy, syp, PR, rzep, rzepy, RZS, zryp, spec, zez, - SPODNIE 

Michasiu, w 2 słowach Ci ę zabrakło :).

SPODNIE: po, od, dni, dnie, dno, on, one, oni, Dino, iPod, sine, sino, deo, nie, pod, ideo, don, donie, depo, en, Ed, Edno, es, nos, nosi, nosie, Nido, doi, soi, poi, pni, pnie, pies, psi, psie, sen, epos, id, ido, spodni, Eos, ISO, dopnie, Sieno, osi, osin, sin, pin, nip, peon, sedno, SED, Dosi, Dosie, os, opnie, Poe, Noe, Neo, sio, spin, Denis, penis.
POGŁOSY
15 września 2015 14:55
RUNDA: da, dan, dar, daru, ar, rad, radu, ud, uda, nar, ran, udar, nuda, run, runa, UN, ARD, Ur, uran, urna, urn, nur, nura, Ruan, And, rud, ruda, dur, durna.
INTERES



15 września 2015 18:11
WYCIĄGNĄŁ: wyciąg, wciąg, ciągnął, ciąg, giną, ginął, wy, ci, ciął, wyciął, wygiął, giął, wgiął, Iną, in, gin, nic, nicą, niw, niwą, wił, ił, iły, iw, iwą, igłą, Ig, Igą, cyn, cyną, wciął, gnił, wic, cyg, cygą, NY, Łąg, IC.
MŁODZIEŻ  
 
Berdi, co to rente i Ine, i czego skrótem jest TS :)?
15 września 2015 18:24 / 1 osobie podoba się ten post
Ok, wiem od czego, pytam o użyte formy ;) :P. Nie ma w j. polskim słowa "rente" i "Ine".
 
 
15 września 2015 18:39 / 1 osobie podoba się ten post
To jedyny wątek, w którym mogę sobie trochę poużywać i nikt mnie za to nie goni, że czepialska jestem i że najważniejsze na forum jest CO się pisze, więc mi tego nie zabieraj :D ;). Akurat tutaj najważniejsze jest to, co i jak się pisze :D :P.

A poważnie mówiąc, to jeśli człowiek się w to bawi, to raczej byków nie powinien strzelać.. Przy okazji mozna się wiele nauczyć, np. od dzisiaj, dzięki Tobie, będę używała skrótu ST :).

15 września 2015 18:49 / 1 osobie podoba się ten post
I tu mnie masz TS :D!  
(Ale to jednak literówka ;)) 
15 września 2015 21:58
MŁODZIEŻ: łodzi, łodzie, młodzi, dzież, dzieżo, że, dom, Ed, Edo, em, łom, łomie, om, omie, ziem, dzieł, dzieło, eł, ił, id, ido, od, do, de, modzie, odzie, łże, łoże, łożem, iż, może, zmoże, zło, złoi, łoi, moi, doi, emo, miło, miłe, mi, Iłżo, dżem, ideo, demo, łez, łzo, łzie, zim, zimo.
DRĘTWOTA
15 września 2015 22:39
salazar

I tu mnie masz TS :D!  
(Ale to jednak literówka ;)) 

DRĘTWOTA- ta, te, to, tawot, twa, WAT, ART, Rora, rot, rotę,trę, dar, ar,Dora, drętwa, drętwo, woda, wodę, war, wart,Wartę, tar, tarę, rwa, rwę, wora, aortę, orda, Odra, Odrę, owa, Oda, Tato, Tatę,tarot, tora, dwa, wad, wadę,rat, ratę, tręd, drwa, tartę,watę, Rawę, rad, radę,do, od, - POLICZEK
15 września 2015 22:41
salazar

MŁODZIEŻ: łodzi, łodzie, młodzi, dzież, dzieżo, że, dom, Ed, Edo, em, łom, łomie, om, omie, ziem, dzieł, dzieło, eł, ił, id, ido, od, do, de, modzie, odzie, łże, łoże, łożem, iż, może, zmoże, zło, złoi, łoi, moi, doi, emo, miło, miłe, mi, Iłżo, dżem, ideo, demo, łez, łzo, łzie, zim, zimo.
DRĘTWOTA

Deta, wota, WAT, ta, dwa, te, to,tawot, Wda, woda, Rota, WTA, wata,wate, do wora,deta, Dora, two, rate,drwa, tate, a, date,dre, dretwa, tare, tato, w, twa, Ade, owa, rat, Orda,rade.
KONIOKRAD
15 września 2015 23:17
michasia

DRĘTWOTA- ta, te, to, tawot, twa, WAT, ART, Rora, rot, rotę,trę, dar, ar,Dora, drętwa, drętwo, woda, wodę, war, wart,Wartę, tar, tarę, rwa, rwę, wora, aortę, orda, Odra, Odrę, owa, Oda, Tato, Tatę,tarot, tora, dwa, wad, wadę,rat, ratę, tręd, drwa, tartę,watę, Rawę, rad, radę,do, od, - POLICZEK

POLICZEK: po, policz, czek, czeki, lek, leki, lic, lico, licz, liczek, lip, lipo, Lipce, Oli, Olek, Olki, ole, kil, kile, kol, koli, plik, oczek, ok, Oki, pliczek, klip, Police, lice, cel, celi, celo, celki, celko, ciek, cip, cipo, koci, kocie, Poe, Zoli, kpi, Leo, poci, zleci, kleci, leci, lep, lepik, epik, epiko, ze, pole, el, elki, elko, IC, Ezop, Elizo, Eli, Kleo, kozi, kozie, piel, pikle, picz, picze, piec, piecz, Pieczko, koc, koce, kopci, kopce, kolce, ciel, pile, ile, klei, kepi, czole, czop, czopie, czopki, zlep, zlepi, cez, Izo, Iz, kicz, kicze, kocz, kocze.  
GRYZONIE  
Michasiu, co to Rora (literówka?), tręd i tawot :)?