Pożegnajki #2

20 grudnia 2015 16:47 / 1 osobie podoba się ten post
lena46

Dziekuje bardzo:-) Przede mną 14 godzin jazdy :-(

Trzymaj się Lenuś,nie zapomnij zapiąc pasów 
20 grudnia 2015 18:08 / 3 osobom podoba się ten post
Szczęśliwego powrotu do domu dziewczyny.
20 grudnia 2015 20:24 / 4 osobom podoba się ten post
Jeszcze się nie wyłączam ,ale z uwagi na postępującą sklerozę/hi hi hi/ już się pożegnam:)Do napisania z PL:)
20 grudnia 2015 20:30 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jeszcze się nie wyłączam ,ale z uwagi na postępującą sklerozę/hi hi hi/ już się pożegnam:)Do napisania z PL:)

Kasiu szczęśliwej podróży!!!
20 grudnia 2015 20:30 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jeszcze się nie wyłączam ,ale z uwagi na postępującą sklerozę/hi hi hi/ już się pożegnam:)Do napisania z PL:)

Kasiu szczęśliwej podróży!!!
20 grudnia 2015 20:42 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jeszcze się nie wyłączam ,ale z uwagi na postępującą sklerozę/hi hi hi/ już się pożegnam:)Do napisania z PL:)

Kasia, szczęśliwej i spokojnej podróży
życzę
20 grudnia 2015 22:28
Ona_Lisa

Kasia, szczęśliwej i spokojnej podróży
życzę :-)

Kasiu szczęsliwej podrózy i pamietaj o mnie
22 grudnia 2015 21:16 / 4 osobom podoba się ten post
No i przyszedl czas aby sie z Wami pozegnac,na krotko,bo na krotko,ale to zawsze cos.
Trzymajcie sie cieplo ludki.
Nie wiem czy klasc sie spac,bo o 24 musze juz wstac,kierowca pisal smsa,ze bedzie o 1.20 nigdy tak wczesnie mnie nie zabierali,mam tylko nadzieje,ze po calych Niemczech mnie nie obwozi,bo na zwiedzanie ochoty nie mam,zreszta oby szczesliwie dojechac.Papatki
22 grudnia 2015 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

No i przyszedl czas aby sie z Wami pozegnac,na krotko,bo na krotko,ale to zawsze cos.
Trzymajcie sie cieplo ludki.
Nie wiem czy klasc sie spac,bo o 24 musze juz wstac,kierowca pisal smsa,ze bedzie o 1.20 nigdy tak wczesnie mnie nie zabierali,mam tylko nadzieje,ze po calych Niemczech mnie nie obwozi,bo na zwiedzanie ochoty nie mam,zreszta oby szczesliwie dojechac.:dwa piwa::zywoplot::zywoplot:Papatki :-)

nie kladz sie spac, nie oplaci sie i dojedz szczesliwie i przezyj wspanialy czas, i wracaj na maratooonnn:)
22 grudnia 2015 21:26
magdzie

No i przyszedl czas aby sie z Wami pozegnac,na krotko,bo na krotko,ale to zawsze cos.
Trzymajcie sie cieplo ludki.
Nie wiem czy klasc sie spac,bo o 24 musze juz wstac,kierowca pisal smsa,ze bedzie o 1.20 nigdy tak wczesnie mnie nie zabierali,mam tylko nadzieje,ze po calych Niemczech mnie nie obwozi,bo na zwiedzanie ochoty nie mam,zreszta oby szczesliwie dojechac.:dwa piwa::zywoplot::zywoplot:Papatki :-)

ty jeszcze po mnie przyjedziesz hahaaha:)
22 grudnia 2015 21:28
ja tez sie pozegnam,tym razem sie nie udzielalam ale mam taki nastroj ze innym nie chcialam psuc..........do nastepnego
22 grudnia 2015 21:29
magdalena_k

ty jeszcze po mnie przyjedziesz hahaaha:)

No bym sie nie zdziwila 
Jak tak bedzie mnie wozil,to mam prowiant na droge 3 butelki wina i szampam  
22 grudnia 2015 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

No bym sie nie zdziwila:-) 
Jak tak bedzie mnie wozil,to mam prowiant na droge:-) 3 butelki wina i szampam :-) :-) 

to poczekaj na mnie ja mam Rum bedziem jezdzic :)
22 grudnia 2015 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

No i przyszedl czas aby sie z Wami pozegnac,na krotko,bo na krotko,ale to zawsze cos.
Trzymajcie sie cieplo ludki.
Nie wiem czy klasc sie spac,bo o 24 musze juz wstac,kierowca pisal smsa,ze bedzie o 1.20 nigdy tak wczesnie mnie nie zabierali,mam tylko nadzieje,ze po calych Niemczech mnie nie obwozi,bo na zwiedzanie ochoty nie mam,zreszta oby szczesliwie dojechac.:dwa piwa::zywoplot::zywoplot:Papatki :-)

Magdziu, szczęśliwej podróży życzę, ciesz się rodziną, mężem, bananami, i nie zapomnij o forum
Buziaczek
22 grudnia 2015 23:03 / 1 osobie podoba się ten post
Ja zostaję,wprawdzie świeta tutaj,ale w niedzielę jadę:)