Na wyjeździe #27

07 września 2015 18:14 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Kasiu proszę Cię...jak możesz wyzywac najlepszy,najzdrowszy korzeń na świecie? Ja posunęlam się do tego stopnia dalej,że zakupiłam chyba wszystkie herbatki z imbirem,dodaję do nich świeży korzeń,a jak były upały robiłam napar imbirowy z cytryną ,melisą i miętą pieprzową. Wbrew pozorom wcale nie rozgrzewał,pity na zimno bardzo orzeżwiał. 

Moja droga Ivanilio.przepraszam ale ja znam zupełnie inny ,najlepszy i najzdrowszy korzeń:):):):):):)Imbir zaś nijak do mnie nie przemawia:):):):)
07 września 2015 18:29 / 1 osobie podoba się ten post
Jutro o 11tej zjawi się szwagierka Damy.
Nie mam pojęcia jak długo zamierza zostać -_-
Dama niezbyt jest zadowolona z nadchodzącej wizyty, ale cóż :)
PS. mam nadzieję, że dłużej niż dobę nie zostanie :D
07 września 2015 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
Nie wiem. Modi zazdrosny czy cosA tak powaznie to interet mi dzisiaj szaleje, ze glowa boli. Pol dnia wcale nie mialam, a potem bardzo wybiorczy byl. Ciebie cytowac nie pozwalal. Moze "odgornie"blokade mi zalozono
07 września 2015 20:36 / 1 osobie podoba się ten post
A co to wolne????
07 września 2015 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
GorzejAz wstyd sie przyznac...Skypa nie mamZa slabego neta na takie luksusy mam
07 września 2015 20:55
moncherie

Gorzej:-(Az wstyd sie przyznac...Skypa nie mam:-(Za slabego neta na takie luksusy mam:-(

Moncherie, to neta w De nie ma za darmo ;) :P?
Zęby robią za friko, a neta nie dają ;) :P?
07 września 2015 20:57
salazar

Moncherie, to neta w De nie ma za darmo ;) :P?
Zęby robią za friko, a neta nie dają ;) :P?

Salazar co to? Zawisc? Bo nie bardzo jarze...
07 września 2015 21:08 / 4 osobom podoba się ten post
moncherie

Salazar co to? Zawisc? Bo nie bardzo jarze...

Eee tam, tego słowa w moim słowniku nie ma, ale pamięć mam (jeszcze!) dobrą :D.Kiedyś pisałaś, że miałaś zęby cud miód zrobione i kasa Ci za to zapłaciła. Grzecznie się wtedy podpięłam i dwa razy zapytałam, jak to załatwić, bo byłam dość zainteresowana. Zbyłaś milczeniem moje zapytania, dlatego pozwoliłam sobie na małą złośliwość, sorry.  
Ale poza tym, to nadal czekam na info :)
 
 
07 września 2015 21:37
salazar

Eee tam, tego słowa w moim słowniku nie ma, ale pamięć mam (jeszcze!) dobrą :D.Kiedyś pisałaś, że miałaś zęby cud miód zrobione i kasa Ci za to zapłaciła. Grzecznie się wtedy podpięłam i dwa razy zapytałam, jak to załatwić, bo byłam dość zainteresowana. Zbyłaś milczeniem moje zapytania, dlatego pozwoliłam sobie na małą złośliwość, sorry.  
Ale poza tym, to nadal czekam na info :)
 
 

Zahnzusatzversiecherung:)
07 września 2015 21:39 / 6 osobom podoba się ten post
Myślałam, że się dziś zakrztuszę przy obiedzie. Pdp snuje plany, że sylwestra i Nowy Rok z nią spedzę. Ja, mój narzeczony i ona :DDDD. Cóż, jeszcze nie wie, że tu nie wracam.
07 września 2015 21:42
dorotee

Zahnzusatzversiecherung:)

Ale, że Dorotee to Moncherie, czy na odwrót :D?
Skąd wiesz, jak Moncherie sobie szczękę zrobiła, skoro ona sama się nie chwali ;)?

Ku pożytkowi powszechnemu wytłumacz :).
07 września 2015 21:46
salazar

Ale, że Dorotee to Moncherie, czy na odwrót :D?
Skąd wiesz, jak Moncherie sobie szczękę zrobiła, skoro ona sama się nie chwali ;)?

Ku pożytkowi powszechnemu wytłumacz :).

:) myślę generalnie szczęki zrobić:) niekoniecznie Moncherii szczęki:) niedawno pani do sprzątania sobie robiła:) szczęki swoje , rozmawiałysy :) nawet doradzić nie wolnoi:( w dobrej wierze działałam:)
07 września 2015 21:47 / 3 osobom podoba się ten post
agrafka

Myślałam, że się dziś zakrztuszę przy obiedzie. Pdp snuje plany, że sylwestra i Nowy Rok z nią spedzę. Ja, mój narzeczony i ona :DDDD. Cóż, jeszcze nie wie, że tu nie wracam.

Ale jaka gościnna pdp:)
07 września 2015 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

:) myślę generalnie szczęki zrobić:) niekoniecznie Moncherii szczęki:) niedawno pani do sprzątania sobie robiła:) szczęki swoje , rozmawiałysy :) nawet doradzić nie wolnoi:( w dobrej wierze działałam:)

Dawaj, dawaj, nie zniechęcaj się :)!Czekam juz tak długo, więc jeszcze trochę dam radę :D. Moncherie pisała, że wszystko było na kasę, bodajże AOK i dletego tak się zachwyciłam.
 
 
07 września 2015 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
Salazar nie jestem w AOK, a w BKK Verband Plus. Nie robilam szczeki tylko 1 koronke. Owszem, poleczylam kilka zebow(cos ze 2 chyba) i to bylo za darmo. Blisko 2/3 ceny koronki zaplacila kasa chorych(przywilej osob z niskimi zachodami albo samotnej matki, nie wiem dokladnie), reszta na dodatkowe ubezpieczenie, tak jak Dorotee pisala. Ta jedna koronka nie kosztowala mnie z mojej kieszeni nic. Procz wkladu w ubezpieczenie cos ok.8€ miesiecznie. Jestem ubezpieczona od 2 lat i jeszcze mam ograniczenia. Cala szczeke bede mogla zrobic za rok chyba. Jesli zaszlaby taka koniecznosc I przepraszam, ze tak dlugo na odpowiedz czekac musialas. Nastepnym razem przypomnij sie normalnie, bez zlosliwosci