Na wyjeździe #28

29 września 2015 15:11 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Zobacz różnicę między ceną kupna i sprzedaży - tam jest kasa kantoru.

Mój internetowy działa na zasadzie, ja sprzedaję po tej i tej cenie, Ty kupujesz po tej a tej cenie. A kantor od sprzedanej kwoty pobiera prowizję. Pewnie Twój ma inne zasady i stąd te różnice.
29 września 2015 16:57
Marta

No nie ,u ciebie przecież córka w odwiedzinach była,Geburtstag jej wyprawiają.
U mnie córki traktują ojca jak "półgłówka " z ktorym nie da się gadać.Przykre to...

no była, bo daleko mieszka, jutro zapewne bedzie tak,ze wpadnie ta corka tutejsza na 5 min z ciachem a mnie zostawi na cala reszte dnia i ogarnij wszystko...



no przykre to, tym bardziej ze pisalas ze dziadek fajny :)
29 września 2015 16:58
Mam propozycje na 11 do Bielefeld do dwoch siostr :) jezdzi tam kobieta juz jakis czas i jest zadowolona,poprosilam o telefon do tej kobiety co jest na miejscu i zobaczymy co mi ona powie.
29 września 2015 17:02
mzap88

no była, bo daleko mieszka, jutro zapewne bedzie tak,ze wpadnie ta corka tutejsza na 5 min z ciachem a mnie zostawi na cala reszte dnia i ogarnij wszystko...



no przykre to, tym bardziej ze pisalas ze dziadek fajny :)

Fajny i bardzo samotny:(
29 września 2015 17:34 / 3 osobom podoba się ten post
Spędziłam dzisiaj bardzo miłe popołudnie z córką Pdp.Pojechałysmy sobie na zakupy
Załadowałysmy dwa duze wozy,popiłysmy ciasteczko kawką.A te zakupy to z powodu ich wyjazdu nad Jezioro Bodeńskie w piatek rano do niedzieli wieczorem.W odwodzie mam brata,jego żonę i córkę.
A niech sobie odpoczną
29 września 2015 17:41
życzcie mi żeby jutrzejszy dzień zleciał szybko....
29 września 2015 18:31 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

życzcie mi żeby jutrzejszy dzień zleciał szybko....

Życzę Ci, żeby jutrzejszy dzień zleciał szybko.
29 września 2015 19:08 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

życzcie mi żeby jutrzejszy dzień zleciał szybko....

Zycze Ci aby jutrzejszy dzien szybko Ci zlecial i Ty mi zycz rowniez tego samego,bo to moj ostatni tu i juz chcialabym aby minal.
29 września 2015 19:11
Klarunia

Mam propozycje na 11 do Bielefeld do dwoch siostr :) jezdzi tam kobieta juz jakis czas i jest zadowolona,poprosilam o telefon do tej kobiety co jest na miejscu i zobaczymy co mi ona powie.

toc to ty juz zostan do tego 11
29 września 2015 19:18
magdalena_k

toc to ty juz zostan do tego 11

Magdalenka,tu nie chce zostac,ja sie tu tak zle czuje,to tak jak bys na swoich plecach z kims falszywym chodzila.
Nie potrafie.Z jednej strony szkoda ze juz jade bo tu jest ladna kasa 1650 euro ale nie jest to praca na moje nerwy.
Mycie w miskach,non stop oszczednosc,za duzo wody,nie grzej tyle,nie potrafisz sprzatac,zmywac,gotowac etc.najgorsza z najgorszych jestem,ale byla tu dziewczyna z mojej firmy rowniez ktora siedziala wczesniej za biurkiem i tez babcia nie chciala aby wrocila,powiedziala ze nie umie gotowac i ze byla beznadziejna,tak wiec chyba tylko te co jej jedza z talerza i liza jej tylek to sa dobre.
Za tydzien jak bedzie akceptacja bede tutaj wiec wtedy juz uda nam sie spotkac.Nigdy nie bylam u dwoch siostr,ciekawa jestem jak bedzie.
29 września 2015 19:20
Klarunia

Magdalenka,tu nie chce zostac,ja sie tu tak zle czuje,to tak jak bys na swoich plecach z kims falszywym chodzila.
Nie potrafie.Z jednej strony szkoda ze juz jade bo tu jest ladna kasa 1650 euro ale nie jest to praca na moje nerwy.
Mycie w miskach,non stop oszczednosc,za duzo wody,nie grzej tyle,nie potrafisz sprzatac,zmywac,gotowac etc.najgorsza z najgorszych jestem,ale byla tu dziewczyna z mojej firmy rowniez ktora siedziala wczesniej za biurkiem i tez babcia nie chciala aby wrocila,powiedziala ze nie umie gotowac i ze byla beznadziejna,tak wiec chyba tylko te co jej jedza z talerza i liza jej tylek to sa dobre.
Za tydzien jak bedzie akceptacja bede tutaj wiec wtedy juz uda nam sie spotkac.Nigdy nie bylam u dwoch siostr,ciekawa jestem jak bedzie.

jak na firme ladny pieniazek :)
29 września 2015 19:24
a czy Twoja firma jest u nas w opiniach?? czyli tu? http://www.opiekunki24.pl/forum/15/opinie-na-temat-agencji-i-posrednikow
29 września 2015 19:29
magdalena_k

a czy Twoja firma jest u nas w opiniach?? czyli tu? http://www.opiekunki24.pl/forum/15/opinie-na-temat-agencji-i-posrednikow

Kryptoreklama, rekrutacja, ban. Moderator

29 września 2015 19:56
Strona nieaktualizowana jeśli chodzi o oferty,stawki jak wszędzie,d.... nie urywa:)Ja się jeszcze nie rozglądam ,mam czas:)Jak dobrze pójdzie to może wcale nie pojadę już w tym roku-bardziej mi na zdaniu prawka zależy przed tymi zmianami:)
29 września 2015 19:59 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Strona nieaktualizowana jeśli chodzi o oferty,stawki jak wszędzie,d.... nie urywa:)Ja się jeszcze nie rozglądam ,mam czas:)Jak dobrze pójdzie to może wcale nie pojadę już w tym roku-bardziej mi na zdaniu prawka zależy przed tymi zmianami:)

widzialam,ja sie narazie nigdzie nie wybieram chyba na miejscu bez zmian ,podloga dalej trzeszczy wiec po diabla szukac ,,lepszych,, miejsc............ tez sie mialam za prawko brac ale czasu mi brakuje no nic albo zrobie po zmianach albo nie zrobie wcale............