Dom ocieplam styropianem

13 września 2015 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Moja normalna stawka na miesiac jak przy opiece i moge robic co chcecie przez ten miesiac 
Dla znajomych z forum rabat 
13 września 2015 10:15 / 1 osobie podoba się ten post
Nie myslisz rozwojowo  Bateria wymieniona,cos tam jeszcze trzeba bedzie zrobic a majster dyspozycyjny w systemie 24 h 
13 września 2015 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Rzucam opieke :-) Wracam do budowlanki:-) 

Wracaj. Pierwsze zlecenie już masz u mnie Wyzywienie i mieszkanie gwarantowane. Kosztów podrózy nie zwracam, ale 4 godziny wolnego w tygodniu i 2 cale dni zapewniam. Dadatkowo wszystkie noce przespane , oraz mozliwość zwiedzania.
13 września 2015 10:32 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Wracaj. Pierwsze zlecenie już masz u mnie:-) Wyzywienie i mieszkanie gwarantowane. Kosztów podrózy nie zwracam, ale 4 godziny wolnego w tygodniu i 2 cale dni zapewniam. Dadatkowo wszystkie noce przespane :tanczy:, oraz mozliwość zwiedzania.

w nocy mam zwiedzac 
Ok biore to zlecenie 
13 września 2015 10:39
ORIM

Moja normalna stawka na miesiac jak przy opiece:-) i moge robic co chcecie przez ten miesiac :-)
Dla znajomych z forum rabat :-)

Ale tak wszystko? I wszystko w cenie?
13 września 2015 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

:czerwieni sie:Ale tak wszystko? I wszystko w cenie?

Brzmi kuszaco ! Prawda ?
13 września 2015 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Brzmi kuszaco ! Prawda ?:-)

Az za bardzo Ale jak wszystko to moze ja tez sie na liste oczekujacych zapisze
13 września 2015 10:47 / 3 osobom podoba się ten post
Tak powaznie.
Obecnie na rynku docieplen co chwila pojawiaja sie nowe materialy i systemy docieplen.Naprawde warto poczytac cos o tym w internecie zanim sie na jakas technologie zdecydujemy."Fachowcy" maja to do siebie ze proponuja to co umia lub tylko kiedys robili.Nie zawsze jest to skuteczne i dostosowane do danego obiektu.
Istnieja rowniez systemy docieplen wewnetrzne np Multipor.To dal tych ktorzy z roznych powodow nie moga wykonac docieplen zewnetrznych np budynek zabytkowy.
Czytajcie i obserwujcie co sie dzieje na rynku docieplen - dobra rada
13 września 2015 13:22
ORIM

Moja normalna stawka na miesiac jak przy opiece:-) i moge robic co chcecie przez ten miesiac :-)
Dla znajomych z forum rabat :-)

Mnie to się ten rabat najbardziej podoba... Ale moja firma jest naprwdę konkurencyjna cenowo No i do mnie masz za daleko...
13 września 2015 13:26
Malgi

Mnie to się ten rabat najbardziej podoba... Ale moja firma jest naprwdę konkurencyjna cenowo :-) No i do mnie masz za daleko...

A czy Twoja firma pracuje w delegacjach również?
13 września 2015 15:50 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

No oczywiscie ze z rusztowaniami, no jak inaczej ocieplic dom, przecież nie z drabiny. Jesli 40 zł koszyuje m2 robocizny to 50m2 kosztuje 2000 zł tak? No zdaje się, że styropian, 3 m2 klinkierowego parapetu , siatka i klej nie kosztuje 7 tyś zł. W konia mnie chciał zrobić i tyle. Oczywiscie bez żadnej umowy ta robota, czyli bez doliczenia VAT.

Ewidentnie chciał cie naciągnąć,ale takie wyciaganie pieniedzy jest  na porzadku dziennym .Mysmy ostatnio do dwoch kaloryferow  dokładali po 3 zeberka do tego załozylismy na grzejniki termostaty dla fachowca  poł dnia prac,przyszło dwoch obaj oszacowali ok 650,600 zł no katastrofa,nastepny powiedział 200 ale trzeba by długo czekac bo ma duzo innych zlecen i prosze jaka rozpietosc cenowa.W koncu marudziłam mojemu męzowi ze to jest takie proste ze sam to powinien zrobic i zrobił.Zajęło mu to dzien i wszystko gra a pieniądze w kieszeni.Trzeba dzwonic po fachowcach i dopytywac bo kazdy mowi ile chce moze trafi sie w koncu jakis sensowny.
13 września 2015 16:25 / 4 osobom podoba się ten post
Takie akcje z naciąganiem to sztuka na raz. No chyba nawet ten co naciągnąć chciał, że jest taki naiwny, że ja z pierwszej łapanki jestem i nie skonfrontuję podanej ceny z innymi remontującymi się, bądź wykonującymi remonty.
Przeglądałam w internecie odpowiednie strony i bardzo mi się podobały ogłoszenia ludzi chcących robic na przykład własnie ocieplenie i szukających fachowców. Krótko i na temat, że....potrzebuję ekipe do ocieplenia takiej i takiej powierzchni na gotowo z tynkiem z materiałami, własnym rusztowaniem. Płace tyle i tyle, kropka! Miało to ogłoszenie bardzo dużo odpowiedzi i propozycji wspołpracy. Zdaje się ze chodziło o powierzchnię 400 m2, facet płacił za to wszystko 20.000 i ani grosza więcej. Ja to za mały pikus jestem i za małą powierzchnię mam do remontu wiec ogłoszen dawac nie będę, ale poszukam innych majstrów i to nie jednego, ale kilku i poproszę o kosztorys.
13 września 2015 16:39
Malgi

Andrejko, jakonstrukcji nie zmieniałam. Nawet niektóre belki zostały stare, bo fachowcy stwierdzili, że są mocniejsze niż nowe. Miałam ciężką dachówkę cementową a teraz mam lekką blachodachówkę. Za część nowej konstrukcji, nowy dach nad dobudowanym gankiem, dobudowany ganek i wiatę na auto zapłaciłam 25 tysięcy. Mój dom ma około 75 m kw powierzchni użytkowej (1 poziom).

Malgi, a jaka powierzchnia dachu i ile Ciebie wymiana na blachodachówkę wyniosła. Łaty rozumiem też musiałaś wymieniać?
13 września 2015 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Mnie to się ten rabat najbardziej podoba... Ale moja firma jest naprwdę konkurencyjna cenowo :-) No i do mnie masz za daleko...

Dam rade Juz raz mialem daleko i jakos dojechalem do ciebie
13 września 2015 21:20
doda1961

A czy Twoja firma pracuje w delegacjach również?:-)

Wiem, że wyjeżdżali do Niemiec na dwa tygodnie, ale to im się bardziej opłacało.