Pochwalijki #3

27 września 2016 20:12 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Pochwalam się że samolot do Bristolu wylądował, z moim mężem na pokładzie,a niech też sobie popracuje poza domem

Pochwalam, a co !!   Niech wie co to robota u sąsiada, wszystko jedno po której stronie. I ta rozłąka z PL 
27 września 2016 20:15 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Pochwalam, a co !!  :-( Niech wie co to robota u sąsiada, wszystko jedno po której stronie. I ta rozłąka z PL :-(

I pewnie niech wie czym to pachnie
28 września 2016 12:46 / 3 osobom podoba się ten post
Obiadek zjedzony dzionek zaliczony,idę na rowerek,aura piękna trzeba się dotlenić mam 3 godz wolnego
28 września 2016 22:10 / 6 osobom podoba się ten post
Ja tak po cichu się pochwalę,że się rozleniwiłam.Poniedziałek Pdp K.Seniora, wtorek Bawarskie lasy, dzisiaj K.Seniora jutro też za piątek, oby do poniedziałku.
01 października 2016 15:24 / 14 osobom podoba się ten post
Wyciągnęłam "pochwalijki", bo chcę się od razu pochwalić. Pamiętacie :) Ewę59, ta blondyneczka , co ciągle gadała przez telefon?:). Otóż, ja dzisiaj widziałam ją na żywo. Tak żeśmy sobie wpadły w objęcia i ja tak bardzo cieszyłam się, ze aż zapaliłam z nią normalnego papierosa. Nie kontaktowałyśmy sie przez tydzień, ja tylko napisałam na forum, że spotkamy się na lotnisku.Chciałam dodać sobie takiej adrenalinki i czekać na nią i szukać , czy poznam z takiego małego awatarka? Ja poznałam ją od razu, a polubiłam już na forum i dobrze ulokowałam swoje uczucia. Nie wiem, czy z wzajemnością, bo ona tylko wyznała, że moja Pdp jest bardzo fajna- podmianki dalej nie chciała i sama poleciała do Polski . Ewa jest drugą dziewczyną z forum, z która spotkałam się na żywo , a ja chciałabym poznać w ten sposób innych też, nawet tych już nieobecnych(?).No, nie wspomnę o chłopakach, bo chłopaków to ja zawsze lubię i to nawet , tylko dlatego, że są chłopakami
01 października 2016 15:39 / 11 osobom podoba się ten post
Dobra, lecę dalej z pochwalijkami: dzisiaj jest sobota, a ja mam wolne nocki z soboty na niedzielę i.....już się cieszę........już ogólnie wszystko zaplanowane : co , gdzie i z kim. Do tego jeszcze trochę improwizacji i jest tak jak lubię i jest to, czego potrzebuję :pomponiara:. Od Was wymagam tylko, byście mi dobrze życzyli i cieszyli się razem ze mną i z góry dziekuję
01 października 2016 17:45 / 7 osobom podoba się ten post
Dzisiaj moja pd mówi do sąsiadki że ja jestem jej polska córka i że chce mnie adoptować,gdybym była sama samiusienka na świecie to pewnie bym się zgodziła.Naprawdę trafia się na różnych ludzi,życzliwych,mniej życzliwych czasem znerwicowanych z racji wieku, choroby.
01 października 2016 21:44 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Wyciągnęłam "pochwalijki", bo chcę się od razu pochwalić:tanczy:. Pamiętacie :) Ewę59, ta blondyneczka , co ciągle gadała przez telefon?:). Otóż, ja dzisiaj widziałam ją na żywo:przytula:. Tak żeśmy sobie wpadły w objęcia i ja tak bardzo cieszyłam się, ze aż zapaliłam z nią normalnego papierosa. Nie kontaktowałyśmy sie przez tydzień, ja tylko napisałam na forum, że spotkamy się na lotnisku.Chciałam dodać sobie takiej adrenalinki i czekać na nią i szukać , czy poznam z takiego małego awatarka? Ja poznałam ją od razu, a polubiłam już na forum i dobrze ulokowałam swoje uczucia. Nie wiem, czy z wzajemnością, bo ona tylko wyznała, że moja Pdp jest bardzo fajna- podmianki dalej nie chciała i sama poleciała do Polski . Ewa jest drugą dziewczyną z forum, z która spotkałam się na żywo , a ja chciałabym poznać w ten sposób innych też, nawet tych już nieobecnych(?).No, nie wspomnę o chłopakach, bo chłopaków to ja zawsze lubię i to nawet , tylko dlatego, że są chłopakami :lol3:

Pewnie, że z wzajemnością.....!!!
02 października 2016 17:56 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Dobra, lecę dalej z pochwalijkami: dzisiaj jest sobota, a ja mam wolne nocki z soboty na niedzielę i.....już się cieszę........już ogólnie wszystko zaplanowane : co , gdzie i z kim. Do tego jeszcze trochę improwizacji i jest tak jak lubię i jest to, czego potrzebuję :pomponiara:. Od Was wymagam :-) tylko, byście mi dobrze życzyli i cieszyli się razem ze mną :taniec2:i z góry dziekuję:przytula:

Margaritko, cieszyłam się razem z Tobą na lotnisku i mam nadzieję, że wszystko się udało wspaniałe tak jak sobie to zaplanowałaś......!!!!
02 października 2016 19:04 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Margaritko, cieszyłam się razem z Tobą na lotnisku i mam nadzieję, że wszystko się udało wspaniałe tak jak sobie to zaplanowałaś......!!!!

Dziękuję Ewa .Udało się o wiele , wiele bardziej niż sobie zaplanowałam . Improwizacje, w pewnych granicach  są najlepsze :pomponiara: Ściskam Cię mocno i życzę pięknych przeżyć na urlopie. 
05 października 2016 21:30 / 4 osobom podoba się ten post
Ja nie będę się tu niczym chwalić. Pochwalić chciałam forum w nowym wydaniu. Aż się robi ciepło na sercu jak tu się miło zrobiło
05 października 2016 21:39 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Ja nie będę się tu niczym chwalić. Pochwalić chciałam forum w nowym wydaniu. Aż się robi ciepło na sercu jak tu się miło zrobiło :tanczy:

To ja Ciebie pochwalę. EllaElla to dla mnie , za sprawą awataru Dziecko Kwiat. Bardzo mi sie podoba 
05 października 2016 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

To ja Ciebie pochwalę:-). EllaElla to dla mnie , za sprawą awataru Dziecko Kwiat. Bardzo mi sie podoba :aniolki:

Aż się zarumieniłam  Dziękuję.
05 października 2016 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Aż się zarumieniłam :czerwieni sie: Dziękuję.

Dzieci tak mają 
05 października 2016 22:58 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

Dzieci tak mają :przytula:

Wiesz tak śledzę nasze forum i wg .mnie to jesteś tak pozytywnie zakręcona.Tak na luzie,bez narzekań,z poczuciem humoru.Jakaś taka dobra energia jest w Twoich postach.To takie moje spostrzeżnie Margaritko.Może zakochana jesteś??