Zakupy #3

30 listopada 2015 22:48 / 1 osobie podoba się ten post
:)
Tak też zrobiłam:)
01 grudnia 2015 14:16 / 9 osobom podoba się ten post
To się pochwalę, że kupiłam sobie kolczyki z perłami, oraz pierscionek z perełką. w zeszłym miesiącu,
01 grudnia 2015 15:31 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

To się pochwalę, że kupiłam sobie kolczyki z perłami, oraz pierscionek z perełką. w zeszłym miesiącu,:-)

Bardzo ładne ,czy to złoto?
01 grudnia 2015 16:25 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Bardzo ładne ,czy to złoto?

Tak Ivettko złoto to jest.
01 grudnia 2015 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Tak Ivettko złoto to jest.:-)

sklep czy w sprzedazy wysylkowej przez internet kupilas ?
01 grudnia 2015 16:35 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

sklep czy w sprzedazy wysylkowej przez internet kupilas ?

W sklepie u jubilera w moim miescie. Widzisz, ja grzeczna jestem, z nikim śię nie spotykam, nie umawiam, nie chadzam do ''knajpy'' itp.
Nie pije alkoholu, więc kupuje sobie co chce, i za ile chce,ciężko pracując, i jeszcze dzieciom pomagam z Domu dziecka.
01 grudnia 2015 16:38 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

W sklepie u jubilera w moim miescie. Widzisz, ja grzeczna jestem, z nikim śię nie spotykam, nie umawiam, nie chadzam do ''knajpy'' itp.
Nie pije alkoholu, więc kupuje sobie co chce, i za ile chce,ciężko pracując, i jeszcze dzieciom pomagam z Domu dziecka.:-)

tez kupuje co chce nie patrzac na cene jak mi sie podoba, pomagam innym,ale reszta to raczej odwrotnie
01 grudnia 2015 16:39 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

tez kupuje co chce nie patrzac na cene jak mi sie podoba, pomagam innym,ale reszta to raczej odwrotnie

I bardzo dobrze, stac cię na wszystko, pracujesz, dobrze zarabiasz, jesteś wolny.
01 grudnia 2015 16:58
ORIM

sklep czy w sprzedazy wysylkowej przez internet kupilas ?

Jeszcze odnośnie zakupów przez internet. Nie mam konta Online Bankowego, i nic nie kupuje przez internet.
Tak dla bezpieczenstwa.
01 grudnia 2015 17:07 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Jeszcze odnośnie zakupów przez internet. Nie mam konta Online Bankowego, i nic nie kupuje przez internet.
Tak dla bezpieczenstwa.:-)

nie trzeba miec konta oneline aby kupowac w internecie.
Co do bezpieczenstwa ( chba ci chodzi o wiarygodnosc firmy) mozna poczyta o niej i jakie ma opinie kupujacych.
Zakupy przez internet sa bezpieczne i maja jeszcze jedna zalete.Mozesz odeslac zakupiony towar bez podania powodu wciagu 14 dni od daty dostawy.
01 grudnia 2015 17:12 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

nie trzeba miec konta oneline aby kupowac w internecie.
Co do bezpieczenstwa ( chba ci chodzi o wiarygodnosc firmy) mozna poczyta o niej i jakie ma opinie kupujacych.
Zakupy przez internet sa bezpieczne i maja jeszcze jedna zalete.Mozesz odeslac zakupiony towar bez podania powodu wciagu 14 dni od daty dostawy.

Chodziło mo o to, że gdybym płaciła Online , to mogło by mnie przekierowac  na ''fałszywe'' konto. I już Mnie mają i konto puste.
Ale ta druga opcja, czyli po przez Pocztę jest OK. już tak kupowałam, ale jednak muszę pomacac hii, dotknąc itd Towar oczywiscie...
Wolę sama iśc do sklepu, zdecydowanie.
01 grudnia 2015 22:55
tina 100%

Portfelowe sukienki "robią " talię, nawet u kobiet z figurą tuby i są eleganckie- mnie się ta podoba, fason fajny, stylizacja z lekkim pazurem, nieugrzeczniona, no i ten kolor :). Zdjęcie z "Burdy"

Bieta prosi Cię o pomoc w wyborze komputera ,lapek padł.Ma 2500zł max na to przeznaczone.A wyjazd tuż tuż.Pomożecie Tinoczka?:)
01 grudnia 2015 23:07 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Bieta prosi Cię o pomoc w wyborze komputera ,lapek padł.Ma 2500zł max na to przeznaczone.A wyjazd tuż tuż.Pomożecie Tinoczka?:)

Ja kupowałam swojego w sklepie internetowym z komputerami poleasingowymi, jestem zadowolona, laptop dobrej klasy, za niewiele ponad 800 zł i jeszcze stacja dokująca do tego.Daję linka
http://diprocon.pl/laptopy_i_tablety/laptopy_poleasingowe.html  

A jeśli chce nowy to znalazłam w necie ranking laptopów do 2500 tys zł

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/jaki-laptop-do-2500-zl.html 
01 grudnia 2015 23:14
Co to jest stacja dokująca Tinko?
01 grudnia 2015 23:24
Stacja dokująca to jest takie urządzenie, które umożliwia podłaczenie więcej urządzen peryferyjnych do laptopa. Ta stacja posiada dodatkowe gniazda, czy wyjścia. Dzięki niej mozna dodatkowy monitor podłączyć, ale nie każdy laptop mozna podłączyć do takiej stacji. Specjalne wyjście w lapkach na stację dokującą mają modele biznesowe. Ja se taki kupiłam, a win 7 pro, który był zainstalowany, zaktualizowałam do win 10 pro.