Wyłowione z sieci 3

30 września 2016 01:10 / 3 osobom podoba się ten post
03 października 2016 21:00 / 3 osobom podoba się ten post
To jest chore
03 października 2016 21:02 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

To jest chore:lol3::brak wiary:

Księża - panowie na włościach. Robią co im się podoba.
03 października 2016 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
Geronimo ,Ty współczuj parafianom " diecezji włocławskiej " , nie " wrocławskiej "  
03 października 2016 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
Bo w artykule stoi jak byk - WŁOCŁAWSKIEJ
04 października 2016 20:02 / 11 osobom podoba się ten post
Nie wiem, czy słyszałyście o tej stronce, bo jak na wygnaniu jesteście to może i nie. https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

Jest to krajowa mapa zagrożeń. To ogólnokrajowy program, którego celem jest informowanie policji o występujących zagrożeniach. Każdy użytkownik może wejść na stronę i zgłosić niebezpieczne miejsce. Zostanie ono naniesione na mapę i zweryfikowane przez mundurowych. U mnie przyniosło już pozytywny skutek. Na mojej ulicy jest ograniczenie prędkości do 30, ale nikt tak nie jeździ - żeby chociaż 50 nie przekraczano, to by dobrze było. Chodników albo nie ma, albo są bardzo wąskie i strach tu pieszo gdzieś wyjść. Zaznaczałam na mapie, że przekraczana jest na tej ulicy prędkość i dzisiaj patrol się pojawił. Porozmawiałam z panami i mają w planach częstsze wizytacje, więc mam nadzieję, że utrwali się w pamięci kierowców, że tutaj kontrolują i warto przestrzegać przepisów.
07 października 2016 10:17 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

I dlaczego mnie to nie dziwi?! :brak wiary:

Mnie już nie dziwi, że mnie nic nie dziwi :pomponiara:Ale się rozwinęłam
10 października 2016 16:06 / 1 osobie podoba się ten post
To początek góry lodowej,za kilka lat Niemki będą musiały w burkach chodzić po ulicach żeby nie kusić mężczyzn.
10 października 2016 16:11 / 2 osobom podoba się ten post
W De nie będzie wojny,Niemcy jak cielęta pójdą na rzeż,żeby nikt ich nie nazwał nacjonalistami.
10 października 2016 16:16 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

W De nie będzie wojny,Niemcy jak cielęta pójdą na rzeż,żeby nikt ich nie nazwał nacjonalistami.

Chyba, że wojna pójdzie w naszą stronę. Wtedy geny się odezwą i zagrają marsza