Dowcipy i anegdoty #4

31 maja 2016 06:19 / 6 osobom podoba się ten post
dodane na zapodaj.net
31 maja 2016 10:03 / 4 osobom podoba się ten post
Szef pewnej firmy szukał pracownika do biura. Wystawił w oknie ogłoszenie następującej treści:
"POSZUKIWANY PRACOWNIK
Musi szybko pisać na komputerze, umieć obsługiwać różne programy i musi znać przynajmniej jeden obcy język.
Spróbuj. Nie dyskryminujemy nikogo! Jesteśmy firmą bez żadnych uprzedzeń. Każdy ma szansę!"
Jakiś czas później koło okna przechodził pies. Zobaczył ogłoszenie i wszedł do środka. Podszedł do biurka recepcjonistki, delikatnie złapał ją za nogawkę, pociągnął do wystawionego ogłoszenia i zaczął stukać w nie łapą. Recepcjonistka zdumiona zrozumiała, że pies chce się starać o posadę i wpuściła go do szefa. Kierownik w końcu otrząsnął się z szoku i mówi do psa:
- wiesz, nie mogę Cię zatrudnić. Masz wyraźnie napisane, że potrzebujemy kogoś, kto szybko pisze na komputerze.
Pies podbiegł szybko do komputera, wklepał w parę sekund dwustronicowy list, wydrukował i wręczył w zębach kierownikowi. Kierownik zdziwiony stwierdza:
- pięknie, ale wiesz... musisz też umieć obsługiwać różne programy.
Pies podbiega do komputera i w parę minut stworzył bazę danych, raport rozchodów firmy i jakieś trójwymiarowe wykresy. Kierownik już w totalnym szoku:
- No wiesz, nie wątpię, że jesteś genialnym psem i masz sporo ciekawych zdolności, ale i tak nie mogę Cię przyjąć. Pies wybiegł na chwilę z gabinetu, przyniósł ze sobą ogłoszenie, które było wystawione w oknie, po czym łapą wskazał kawałek: "Nie dyskryminujemy nikogo!".
Kierownik na to:
- No tak, ale tam jest też napisane, że trzeba znać jakiś obcy język.
Pies spojrzał kierownikowi w oczy:
- Miau.
31 maja 2016 11:16 / 5 osobom podoba się ten post
31 maja 2016 11:29 / 3 osobom podoba się ten post
Idzie chłopak przez las i słyszy głos żaby dobiegający z trawy :
- Jestem zaklętą księżniczką . Odczarujesz mnie , jeżeli mnie pocałujesz .
Chłopak uśmiechnął się , schował żabę do kieszeni i poszedł dalej . Żabka zrozpaczona straciła nadzieję na zdjęcie klątwy i pyta go:
- Słuchaj , czemu ty jesteś taki dziwny ? Mógłbyś przez rok robić ze mną, co zechcesz , a ty nic ...
Chłopak wyjął żabkę i mów i:
- Jestem informatykiem , na dziewczyny nie mam czasu , ale gadająca żaba to fajny gadżet .
31 maja 2016 12:41 / 4 osobom podoba się ten post
Matematyk, fizyk i inżynier dostali po kawałku siatki do ogrodzeniowej i zadanie by ogrodzić jak największy teren.
Inżynier ogrodził elegancki kwadrat.
Fizyk obliczył że najlepszy stosunek powierzchni do obwodu ma koło i rozstawił siatkę w okrąg.
Natomiast matematyk rozstawił siatkę byle jak, wszedł do środka i powiedział że jest na zewnątrz.
31 maja 2016 16:41 / 1 osobie podoba się ten post
31 maja 2016 19:52 / 6 osobom podoba się ten post
31 maja 2016 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Teraz jest moda na błyszczenie zgrabną pupą
31 maja 2016 20:01 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Teraz jest moda na błyszczenie zgrabną pupą :-)

Nie można mieć wszystkiego
31 maja 2016 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Nie można mieć wszystkiego :yo:

Można, można, tylko o tym nie wiesz
31 maja 2016 20:27 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Można, można, tylko o tym nie wiesz :lol3:

Wielu rzeczy jeszcze nie wiem
Ale jakoś sobie radzę :pomponiara:  Bez zgrabnej pupy też
31 maja 2016 20:43 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Teraz jest moda na błyszczenie zgrabną pupą :-)

ale ja staroswiecki jestem i nie modny
31 maja 2016 21:00 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Teraz jest moda na błyszczenie zgrabną pupą :-)

No tak ......ja jednak wolę , żeby ktoś o mnie mowił , że jestem brzydka , sraka , owaka , ale nie pozwolę , żeby mi ktoś powiedział , że jestem głupia .
31 maja 2016 21:04 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No tak ......ja jednak wolę , żeby ktoś o mnie mowił , że jestem brzydka , sraka , owaka , ale nie pozwolę , żeby mi ktoś powiedział , że jestem głupia .:lol2:

t to jestes sraka,owaka ,ale bardzo madra dziewczyna
31 maja 2016 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
pospolity ćwok.