Moje urodziny i imieniny #3

22 sierpnia 2016 11:40 / 1 osobie podoba się ten post
Wszystkim  mającym dzisiaj świeto serdeczne zyczenia Flowers:
22 sierpnia 2016 12:13 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Dziś urodziny ma też Nadzieja, wszystkim Jubilatkom najlepszego:)

Widzę Basiu , że masz kontakt z Oną_   pozdrów
22 sierpnia 2016 14:19 / 2 osobom podoba się ten post
Alinko , Leni , Nadziejo - wszystkiego naj, naj , najlepszego w dniu Waszych Urodzin
22 sierpnia 2016 16:04 / 2 osobom podoba się ten post
100 lat Alinko i Nadziejo !
22 sierpnia 2016 16:19 / 2 osobom podoba się ten post
ALINKA............DOBROTLIWA MINKA....DZIS SIE CHOWA BO GOSCI PRZYJMUJE...no chyba ze ja babsko truje Nadzieja piekne samo w sobie I Leni pewno w kwiatach w zieleni.........WSZYSTKIEGO milego dobrego marzonego.......na te reszte dziesiat lat oby lepszy byl nasz Swiat....
22 sierpnia 2016 16:29 / 1 osobie podoba się ten post
Ja Wam zyczę powodzenia, apetytu do jedzenia, mnóstwo kasy, menów kupę, fajną sztelę i chałupę!
Najlepszego dla jubilatek :))

22 sierpnia 2016 17:37 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystkiego najlepszego dziewczyny
22 sierpnia 2016 18:15 / 2 osobom podoba się ten post
Dziękuję serdecznie wszystkim za życzenia Bardzo, bardzo to miłe. Nie spodziewałam się, że ktokolwiek to zauważy. Chyba Leni i Nadzieja myślały tak jak ja dlatego do tej pory nawet tutaj nie zajrzały.
22 sierpnia 2016 18:16 / 3 osobom podoba się ten post
No 109 lat dziewczynki,w gore biusty
22 sierpnia 2016 18:29 / 2 osobom podoba się ten post
Alinko szczęścia życzę w dniu urodzin.I spełnienia marzeń.N adziejo sto lat.Wszystkiego najlepszego.  Leni sto lat.I miłości.
22 sierpnia 2016 19:19 / 4 osobom podoba się ten post
Bardzo wam wszystkim serdecznie dziekuje nie jest ze mna tak zle, bo doliczylam sie 28 osob razem z wami , ktore o mnie pamietaly w tym dniu plus 3 koty drace 100 lat od andrejkii pies bulterier o imieniu Stik, ktory juz wczesnym rankiem poslal mi zyczenia na FC Nawet nie wyobrazacie sobie jakie to jest super uczucie, kiedy ktos napisze te kilka fajnych slow , bo sie wie , ze dla tego kogos istniejesz realnie czy tez tylko wirtualnie. Jeszcze raz serdeczne dzieki Alince i Nadziei tez przesylam caluski i zyczenia wszystkiego co najlepsze
22 sierpnia 2016 19:26 / 2 osobom podoba się ten post
Alinko , Leni , Nadziejo - wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin
22 sierpnia 2016 19:38 / 2 osobom podoba się ten post
Wszystkim solenizantką wszystkiego najlepszego
22 sierpnia 2016 20:46 / 1 osobie podoba się ten post
leni

Bardzo wam wszystkim serdecznie dziekuje:aniolki: nie jest ze mna tak zle, bo doliczylam sie 28 osob razem z wami , ktore o mnie pamietaly w tym dniu plus 3 koty drace 100 lat od andrejki:aniolki:i pies bulterier o imieniu Stik, ktory juz wczesnym rankiem poslal mi zyczenia na FC:-) Nawet nie wyobrazacie sobie jakie to jest super uczucie, kiedy ktos napisze te kilka fajnych slow , bo sie wie , ze dla tego kogos istniejesz realnie czy tez tylko wirtualnie. Jeszcze raz serdeczne dzieki:milosc1: Alince i Nadziei tez przesylam caluski i zyczenia wszystkiego co najlepsze

Leni i Nadziejo! Ja Wam dziewczyny też życzę wszystkiego co na tym swiecie jest najlepszego. Przede wszystkim jednak zdrowia, tego fizycznego jak i  psychicznego. Gdy zdrowie dopisze to reszta też się jakoś ułoży. 
22 sierpnia 2016 20:55 / 1 osobie podoba się ten post
I solenizantkom zdążę złożyć życzenia ... Takiego wewnętrznego pałera i szczęścia ! A biusty w górze też ważne hihihi...))))