Moje urodziny i imieniny #3

13 października 2016 18:38 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Droga babko, w dzień urodzin
niech ci życie tort osłodzi,
a na co dzień,co tu kryć,
nie waż się ni grama tyć.
Zrywaj się co rano z beci,
by powitać nas tu w sieci,
bo Twój humor wierszowany,
optymizmem goi rany.
A więc sto lat, żyj bez trosk,
a my wszyscy krzyczym : prost!

HAWANA Z TOBA TO DO RANY......albo i do rany bos czlowiek kochany.......... przejmij ma paleczke.......odetchne troszeczke......
13 października 2016 18:39 / 1 osobie podoba się ten post

13 października 2016 18:53 / 1 osobie podoba się ten post
Oj! Babka Nie wiem co Tobie życzyć Ale na pewno wszystkiego co sama bym chciała, czyli dużo przyjemności i kasy na nią...
13 października 2016 19:13 / 1 osobie podoba się ten post
Babko, życzę zdrowia, kasy i radości, 100 lat :)!

13 października 2016 20:16 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

HAWANA Z TOBA TO DO RANY......albo i do rany bos czlowiek kochany..........:placz3: przejmij ma paleczke.......odetchne troszeczke......:aniolki:

(tylko na chwile pozyczylam, zeby wyprobowac)
13 października 2016 22:03 / 2 osobom podoba się ten post
Babka wszystkiego co najlepsze . Zdrówka, pomyślności i ....gadania wierszem do starości
14 października 2016 00:02 / 2 osobom podoba się ten post
Babka - i tu i wszędzie gdzie się da - najlepsze życzenia dla Ciebie!!!
14 października 2016 06:19 / 6 osobom podoba się ten post
Tylu mam tu siostr i braci nawet nie zakladam gaci........szkoda czasu podziekowal teraz idzie ciac do lasu..... starym zwyczajem i z wielkim jajem...... jeszcze raz dziekuje....
15 października 2016 00:17 / 3 osobom podoba się ten post
Sto lat Kasiu 63 w dniu urodzin.Szczęścia życzę.
15 października 2016 00:24 / 5 osobom podoba się ten post
Towarzyszko Katarzyno!

Z okazji obchodzonych po raz trzydziesty piąty 18 urodzin, my członki damskie i męskie naszej Partii, życzymy Towarzyszce dalszych sukcesów w budowaniu socjalizmu, internacjonalizmu oraz innych idiotyzmów.I w życiu osobistym, o ile takowe Towarzyszka jeszcze posiada.

Proponujemy, by jako Przodowniczka Pracy Socjalistycznej z okazji urodzin zwiększyła Towarzyszka swoją tygodniową normę pracy z 400godzin do 500 godzin, mówiąc tym samym bumelantom i kapitalistycznym wichrzycielom stanowcze "NIE"!

Po odbiór talonu na 1 paczkę papierosów "Sport" oraz 1 parę rajstop, prosimy zgłosić się do działu kadr. Zapewniamy, że odstanie 2 godzin w kolejce nie zostanie Towarzyszce potrącone z dniówki.
Jednocześnie informujemy, że zamiana talonu prezentowego na talon na małego fiuta, przepraszamy, fiata, nie wchodzi w grę.
Oczywiście radzieckiego szampana za dalsze zdrowie i wydajność Towarzyszki wypije Partia ustami swoich przedstawicieli.

Z socjalistycznym pozdrowieniem

Związki Zawodowe i Załoga Wariatkowa 24
15 października 2016 00:49 / 5 osobom podoba się ten post
Kasiu 63 życzę Ci dużo dużo zdrowia bo to najważniejsze, miłości bo to najpiękniejsze .Spełnienia marzeń:)
15 października 2016 06:18 / 4 osobom podoba się ten post
Dla Kasi Ja 63 Ty 63 no starsza jestem o 2 dni ale coz to znczy na przeciw miliona zycze Ci Kasiu samych pieknych dni zdrowych pogodnych siostr dzis lagodnych pieknego dnia zycze Ci JA........
15 października 2016 07:51 / 4 osobom podoba się ten post
Wszystkiego najlepszego Kasiu63Spełnienia marzen 100lat w zdrowi najlepszego
15 października 2016 07:56 / 4 osobom podoba się ten post
Kasiu 100 LAT!
15 października 2016 08:06 / 4 osobom podoba się ten post
Kasiu, wszystkiego najlepszego, 100 lat !!