W domu # 7

04 lipca 2016 12:54 / 1 osobie podoba się ten post
No nareszcie był kurier i odebrał zwrot do Zalando.Poczytałam,popisałam no to czas jechać i odebrać lumpa od krawcowej.Wreszcie jakaś ludzka temperatura.Miłego dnia!
04 lipca 2016 13:45 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Syn zaprowadził mnie do szpitala na izbę przyjęć (4 godziny, kroplówka).
Czuję się troszeczkę lepiej, ale lekarz zabronił mi przebywać w domu "mamuśki" podczas remontu.
Adam obiecał, że wszystko będzie pod jego kontrolą ..

Trzymaj się Bietko !
04 lipca 2016 20:37 / 8 osobom podoba się ten post
Witaski z domku kochani Nawet w najsmielszych wyobrazeniach nie myslałam ze jeszcze wczoraj bede spała we własnym łozeczku,była w domku przed 23,wyjazd okazał sie duzo wczesniej bardzo miła niespodziankaDzis juz w moich ukochanych kwiatkach zrobiłam porzadek ,a teraz juz do łozeczka czas odpoczac!!Wytrwałosci wszystkim
04 lipca 2016 20:43 / 10 osobom podoba się ten post
Witam was z domciu, w którym oczywiście jest najlepiej na świecie. Widzę, że jakieś dyskusje mnie ominęły ale patrząc na efekt końcowy, to chyba nie mam czego żałować. Nie ma to jak spokój Za jakieś 2 tygodnie obiorę kierunek DE i trzeba będzie popracować. Tymczasem pozdrawiam wszystkich Poczytam sobie troszeczkę zza krzaczka
04 lipca 2016 22:38 / 7 osobom podoba się ten post
Powiem wam jeszcze, że wymieniłam 2 okna. Nie żeby im coś było ale jakieś "nie takie" były. Niby OK ale do dupy. No to się wkurzyłam i je wywaliłam. Siostrę mam w szpitalu, wszystko opanowane. Ona już tak nas do końca swoich dni będzie nam niespodzianki robiła. Nie z własnej woli. Tym razem woda w osierdziu. Echhhhhh .... trzeba jakoś radę dać. Słucham Wojtka Manna i jest suuper czego wam w DE życzę.
Aaaa i wiśniówkę nastawiłam !! Ciekawe co wyjdzie, bo to 2gi raz w moim ciekawym życiu
08 lipca 2016 16:04 / 7 osobom podoba się ten post
Dzisiaj pakowanko i jutro "zasłuzony urlopik z Wnukami" - Jantar:) Nie wiem czy będę miała internet , mam nadzieję że tak aby Wpaść do Was na chwilkę i powiedzieć : Witam Moje Drogie Opiekunkowo. Życzcie mi słoneczka bo bez niego brak mi energii. Wam życzę spokojnej pracy a urlopujacym wypoczynku. papa.
08 lipca 2016 16:18 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Dzisiaj pakowanko i jutro "zasłuzony urlopik z Wnukami" - Jantar:) Nie wiem czy będę miała internet , mam nadzieję że tak aby Wpaść do Was na chwilkę i powiedzieć : Witam Moje Drogie Opiekunkowo. Życzcie mi słoneczka bo bez niego brak mi energii. Wam życzę spokojnej pracy a urlopujacym wypoczynku. papa.

Michasiu wypoczywaj i ciesz się wnukami!!!!!!! aaaa o słoneczku zapomniałam Słoneczka ile tylko zapragniesz!!!! 
08 lipca 2016 18:08 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Dzisiaj pakowanko i jutro "zasłuzony urlopik z Wnukami" - Jantar:) Nie wiem czy będę miała internet , mam nadzieję że tak aby Wpaść do Was na chwilkę i powiedzieć : Witam Moje Drogie Opiekunkowo. Życzcie mi słoneczka bo bez niego brak mi energii. Wam życzę spokojnej pracy a urlopujacym wypoczynku. papa.

Bede trzymala kciuki za Twoja dobra pogode. I na bank pogadamy gdy zobacze,ze nie masz dostepu do internetu ,bede Twoim przekaznikiem;))) Napisze na forum co u Ciebie slychac 
08 lipca 2016 18:43 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Michasiu wypoczywaj i ciesz się wnukami!!!!!!! aaaa o słoneczku zapomniałam :-) Słoneczka ile tylko zapragniesz!!!! :aniolki:

08 lipca 2016 18:44 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Dzisiaj pakowanko i jutro "zasłuzony urlopik z Wnukami" - Jantar:) Nie wiem czy będę miała internet , mam nadzieję że tak aby Wpaść do Was na chwilkę i powiedzieć : Witam Moje Drogie Opiekunkowo. Życzcie mi słoneczka bo bez niego brak mi energii. Wam życzę spokojnej pracy a urlopujacym wypoczynku. papa.

Wypoczywaj ,wnuków za bardzo nie rozpieszczaj i nie zapomnij kupić koronkowej białej bluzeczki(hit nadmorskich miejscowości).
Życzę dużo słoneczka ,niezapomnianych przeżyć  i miłego wypoczynku.
08 lipca 2016 18:48 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Bede trzymala kciuki za Twoja dobra pogode. I na bank pogadamy gdy zobacze,ze nie masz dostepu do internetu ,bede Twoim przekaznikiem;))) Napisze na forum co u Ciebie slychac :-)

Ok, dziękuję bardzo do usłyszenia:)
08 lipca 2016 20:32 / 2 osobom podoba się ten post
Jutro jadę na pogrzeb mojej chrześnicy (córka mojego brata, który odszedł 10 kwietnia)
Na moją głowę to wszystko zbyt wiele .... mamuśka odeszła 7 marca.
08 lipca 2016 20:59
bieta

Jutro jadę na pogrzeb mojej chrześnicy (córka mojego brata, który odszedł 10 kwietnia)
Na moją głowę to wszystko zbyt wiele .... mamuśka odeszła 7 marca.

08 lipca 2016 20:59
bieta

Jutro jadę na pogrzeb mojej chrześnicy (córka mojego brata, który odszedł 10 kwietnia)
Na moją głowę to wszystko zbyt wiele .... mamuśka odeszła 7 marca.

Oj,  Bietko...bardzo Ci współczuję...musisz być bardzo silną osobą, że to wszystko wytrzymujesz.... ale te złe chwile miną i będzie lepiej, spokojniej... wierz mi
08 lipca 2016 21:10 / 2 osobom podoba się ten post
Ola55

Oj,  Bietko...bardzo Ci współczuję...musisz być bardzo silną osobą, że to wszystko wytrzymujesz.... ale te złe chwile miną i będzie lepiej, spokojniej... wierz mi :aniolki:

Nie jestem silną kobietą, rano dowiedziałam się, że moja przyjaciółka jest przy swojej konającej mamie  !!!!Chyba zwawriuję . Boziu daj mi sił