Na wyjeździe #33

09 czerwca 2016 20:18
Marta

O matko jaka tu dyskusja sue na temat moich włosów rozpętała a ja nic nie wiem:-) Bo chleb piekę:-)

Zdjęcie zrób, zanim zjesz. I przepis poproszę.
Różne chleby wypiekam, ale z kartofli to jeszcze nie.
09 czerwca 2016 20:18 / 3 osobom podoba się ten post
Andrea, wież mi-
Zawszę będziesz piękna w długich włosac!!!!
09 czerwca 2016 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
No, odmładzają, ale nie każda kobieta potrzebuje takiego zabiegu. Wiele wygląda w długich włosach dobrze. Ja też se nie obetnę, miałam już krótkie włosy, przy mojej drobnej twarzy wyglądam jak smarkula. Taka dzidzia piernik własnie.
09 czerwca 2016 20:21 / 3 osobom podoba się ten post
Do jaskini 
09 czerwca 2016 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Długie rozpuszczone włosy, wyglądają fajnie przy młodej buzi [ Kobietka tak napisała i ja też tak uważam]
Ale od siebie dodam, że jeżeli Kobieta jest; suptelna, miła, delikatna, oraz inteligentna z' klasa' , to nawet gdyby miała 60-Lat to takie
włosy by pasowały, wszystko zależy od osobowości, jeżeli Kobieta jest bezczelna, ordynarna, brzydka , czyli zmarszczki i jeszcze tłuste włosy
rozpuszczone, to jest katastrofa.!,

Nic takiego nie napisałam.....
09 czerwca 2016 20:26 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Darek wypowiedz sie jako facet prosze, co widzice w dluich wlosach, czemu nie chcecie zeby wasze kobiety mialy krotkie wlosy, co jest w tym?Zapytuje , bo to nie pierwszy raz slysze, ze facet woli dlugie wlosy.

Wiesz jak pięknie, jak miło jest włożyć dłoń w takie włosy,
jak przyjemnie kiedy takie włosy leżą na twoim torsie,
jak wspaniale jest je całować i głaskać je,
jak widać kied,y te włosy na wietrze falują,
kiedy muskają twoją twarz,
kiedy się możesz do nich przytulić,
nie będę pisał więcej bo ..- no bo!
wystarczy
09 czerwca 2016 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Bogumiła Wander
09 czerwca 2016 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Chodzi Ci o Bogumiłę Wander ? czy o Bożenę Walter ?
09 czerwca 2016 20:28
Kobietka

Nic takiego nie napisałam.....

Oj, przepraszam ha, haa Malina tak napisała
09 czerwca 2016 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
No, to co ona z sobą zrobiła, to okropne. Nie poddam się nigdy operacji plasycznej, kasy będzie mi szkoda 

Jakieś tam zmarszczki już mam, tyle że własnie przy drobnej twarzy i szczupłej sylwetce, to się ogólnie sprawia wrazenie osoby młodszej niż w metryce.
09 czerwca 2016 20:31 / 4 osobom podoba się ten post
Każdy powinien nosić takie wlosy,w jakich czuje sie dobrze.I kropka.
09 czerwca 2016 20:36
Kiedy Kobieta położy głowę ze swoimi włosami na piersi faceta,
to może z nim wszystko zrobić,
przynajmniej jedna Kobieta z tego forum, dobrze o tym wie.
09 czerwca 2016 20:37
A myślę, że nie jedna
09 czerwca 2016 20:39 / 1 osobie podoba się ten post
Pod warunkiem ze te wlosy dlugie sa.No bo jak krótkie,to lipa.
Rządzić nie będzie
09 czerwca 2016 20:40 / 8 osobom podoba się ten post
Zgadza się , gęba -maska .....chociaż Bożenki facjata też popodciągana , ale niestety szyja i tak mówi o wieku
A co do długich włosów : ładne , gęste , zadbane , regularnie farbowane odrosty , bo jeśli już zupełnie siwe i mają być długie to okropieństwo , ale to moje zdanie . Moje są krociutkie , bo umiem krytycznie siebie ocenić . Niestety gęba juz nie ta , żeby długie włosy były a zresztą ja tylko w męskim obcięciu wyglądam jak prawdziwa kobita
 Wczoraj pojechałam " na miacho " - idąc do sklepu minęła mnie kobita , nie kobitka , bo posunięta w latach galancie .Miała rozpuszczone , długachne włosy - chyba do polowy pleców , ale nie to ważne , włosy ufarbowane w kolorze oberżyny , przedziałek na środku a środek to mniej więcej 5 cm siwe odrosty !!! strasznie , wstrętnie , okropnie i w ogóle