Na wyjeździe #33

09 czerwca 2016 21:28 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

No dobra, na chwilkę się ujawnię. Ale zmęczona i bez makijażu.

Mycha!! Ty wcale nie jestes mychowata  I zadnego zmeczeni po 
09 czerwca 2016 21:28 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No dobra, na chwilkę się ujawnię. Ale zmęczona i bez makijażu.

Mycha!! Ty wcale nie jestes mychowata  I zadnego zmeczeni po 
09 czerwca 2016 21:28 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No dobra, na chwilkę się ujawnię. Ale zmęczona i bez makijażu.

Mycha!! Ty wcale nie jestes mychowata  I zadnego zmeczeni po 
09 czerwca 2016 21:31 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Mycha!! Ty wcale nie jestes mychowata :-) I zadnego zmeczeni po 

Jestem, jestem mychowata - hahaha. Uwierz mi na słowo.  Ale dzieki.
09 czerwca 2016 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Mycha!! Ty wcale nie jestes mychowata :-) I zadnego zmeczeni po 

Mycha!! Ty wcale nie jestes mychowata  I zadnego zmeczeni po Tobie nie widac ;)) A makijaz? Po co? To nie halloween  Task mialo byc...A Tego nizej edytowac nie moge ,nie mam pojecia dlaczego...Moooodiiii!! Pomocy!!
09 czerwca 2016 21:36 / 5 osobom podoba się ten post
A ja w avatarze Fajna,to fakt;)))
09 czerwca 2016 21:55 / 7 osobom podoba się ten post
Alina

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Agencja ma kasę za każdą wymianę. Jak wymiana jest rzadziej to i kasy jest mniej.

Poważnie ? To co, rodzina dopłaca do wymiany ? Pewnie zostaje im trochę kasy za podróż, bo sądzę, że rodzina płaci więcej, niż bilet kosztuje, ale poza tym?
Koszą kasę bez problemów, bez szukania zmienniczki, spokojnie i pewnie - bo ta, co jest wiadomo kto zacz.
10 czerwca 2016 08:28 / 4 osobom podoba się ten post
Kurcze !! Jutro jadę do domu a tu na koniec syn zamówił dwóch bauerów do koszenia trawy. No jest tego trochę, bo część ogródka zapuszczona i za płotem kawałek łąki do wykoszenia. Trawa po pas. Widzę, że chłopcy wykosili nawet kępkę truskawek, co to się w całkiem niskiej trawie schowały Dziadek oczywiście niespokojny i lata od okna do okna, bo on nie może pomóc. Noż cholera jasna !! Jak pomoże jak ma 90 lat i do chodzenia potrzebuje laski?? Dostał opierdziel i wreszcie się zabrał za czytanie swojej gazety. A ja muszę swoje plany poprzestawiać a już tak ładnie sobie wszystko poskładałam. Nie żeby to problem był ale .... Na zakupy później, bo mnie zastawili swoimi samochodami. Myśle, że się szybko uwiną.