Na wyjeździe #34

31 sierpnia 2016 08:50
mleczkovoll40

Zakupiłam w "ALDI" cebulki tulipanów po 2 torebki z każdego sortu. W jednej torebce 20 cebulek  x 10 gatunkow . Ile szt. cebulek zakupiłam ? najbardziej to sie ucieszy mój mąz. Już widzę jego minę i ................... aż tyle ? teraz cebulki nie sa trwałe , wyradzaja sie. To botaniczne odmiany . Te stare to jest coś Z jednej cebulki urośnie pokaźnych rozmiarów kępa . Ale cos tam zawsze przeżyje i cieszy wiosną oko :-)

Mleczko ile dałaś za te cebulki ? Pytam orientacyjnie ?
31 sierpnia 2016 08:58 / 1 osobie podoba się ten post
BaskaS

Mleczko ile dałaś za te cebulki ? Pytam orientacyjnie ?

0,99 centa za paczkę .
31 sierpnia 2016 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Masz rację i stawiasz kolację-może być w domu :-).Tamten to faktycznie burak.:spadaj:

Wiedziałem, że dasz mu kosza )))
31 sierpnia 2016 10:55
Ja w zeszłym roku takie kupiłam też w aldim ,a na wiosnę tak pięknie zakwitły że wszyscy pytali skąd mam.
31 sierpnia 2016 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

0,99 centa za paczkę .

Dzięki !
31 sierpnia 2016 11:42 / 5 osobom podoba się ten post
Mija kolelejny tydzień mojego wyjazdu ,ten ostatni.........mam mieszne uczycia......trzeba dokładniej posprzatać, spakować się nie mam pojęcia jak to będzie z moją tu.."miłością"...............ale nie ważne..........wspomnienia zostaną ..........a co dalej to nikt nie wie.........
Turnus, minął bardzo szybko......gorąco........nie zdążyłam przeczytać , żadnej książki.....ale byłam tu szczęśliwa i zdrowa, nawet głowa mnie ani razu nie bolała....ale leki mam na wszelki wypadek......
Poznałam dwie nowe koleżanki......jeną z Betriorynek.....a drugą przypadkowo jadąc z inną koleżanką rowerami.......tai widząc osobę płci żeńskiej samą na rowerze......przeczucie miałam że Polka......mijając....głośno rozmawiałyśmy po Polsku....i tak...to była Polska opiekunka z sasiedniej miejscowości Tereska
Tereska pracuje 12 km dalej, ale ma jeden dzień wolny do 17.......
Umówiliśmy się na ten poniedziałek, aby jej pokazać....Francję i Szwajcarię........byłam sama z nią.......dziewczyna była zachwycona.....doskonale jeżdzi rowerem.......i spokojnie nadążała za mną..............porobiła zdjęcia i na pożegnanie mnie uściskała...............
Wczoraj natomiast prawie tą samą wycieczkę zrobiłam z Kasią z betrojerynek...........trochę więcej czasu spędziliśmy w Basel...........też super dziewczyna...
Dzisiaj , wezmę samochód i przywiozę Ulę z Binzen....na spacer po Francji.........rowerkirm dziewczyna się boi..........
31 sierpnia 2016 12:04 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Wiedziałem, że dasz mu kosza :-))))

Wiedziałeś, że ja ...? Ja też wiedziałam, że Ty wiedziałeś. Ach ... To co z tą kolacją :lol3?
31 sierpnia 2016 13:02
Marta

Tak naprawdę to lubię popływać,ale na basenie.Nie pływam na tyle dobrze aby się czuć bezpiecznie na otwartym zbiorniku

No to kierunek: Morze Martwe !  Knorr mi przypomniał. Kilka lat temu tak sobie zamarzyłam, ale jakoś umknęło...
Tam będziemy obie pływaly wszystkimi stylami
Ale  póki co jadę nad lokalne....."morze"
31 sierpnia 2016 14:28 / 7 osobom podoba się ten post
Może niedługo znowu moja noga postanie na niemieckiej ziemi. To się nasiedziałam w Polsce. Dostałam dobrą ofertę pracy w Niemczech, przy prowadzeniu pensjonatu, razem z K. I teraz się zastanawiam, czy rzucić tutaj wszystko i jechać. Napisałam ogłoszenie i w sumie to rozmawiałam tylko z właścicielem przez telefon. Zapewnia mnie, że wszystko jest legalnie, ale umowę, meldunek itd. załatwiamy na miejscu. Kurczę, trochę się obawiam tak bez agencji, żeby na minę jakąś nie trafić.

Żeby było śmieszniej, napisałam ogłoszenie dla nas dwojga i miałam nawet telefon o pracę dla pary przy opiece:). Także Marta, może wkręć gdzieś Darka ze sobą:D.
31 sierpnia 2016 17:24 / 5 osobom podoba się ten post
anerik

Mija kolelejny tydzień mojego wyjazdu ,ten ostatni.........mam mieszne uczycia......trzeba dokładniej posprzatać, spakować się nie mam pojęcia jak to będzie z moją tu.."miłością"...............ale nie ważne..........wspomnienia zostaną ..........a co dalej to nikt nie wie.........
Turnus, minął bardzo szybko......gorąco........nie zdążyłam przeczytać , żadnej książki.....ale byłam tu szczęśliwa i zdrowa, nawet głowa mnie ani razu nie bolała....ale leki mam na wszelki wypadek......
Poznałam dwie nowe koleżanki......jeną z Betriorynek.....a drugą przypadkowo jadąc z inną koleżanką rowerami.......tai widząc osobę płci żeńskiej samą na rowerze......przeczucie miałam że Polka......mijając....głośno rozmawiałyśmy po Polsku....i tak...to była Polska opiekunka z sasiedniej miejscowości Tereska
Tereska pracuje 12 km dalej, ale ma jeden dzień wolny do 17.......
Umówiliśmy się na ten poniedziałek, aby jej pokazać....Francję i Szwajcarię........byłam sama z nią.......dziewczyna była zachwycona.....doskonale jeżdzi rowerem.......i spokojnie nadążała za mną..............porobiła zdjęcia i na pożegnanie mnie uściskała...............
Wczoraj natomiast prawie tą samą wycieczkę zrobiłam z Kasią z betrojerynek...........trochę więcej czasu spędziliśmy w Basel...........też super dziewczyna...
Dzisiaj , wezmę samochód i przywiozę Ulę z Binzen....na spacer po Francji.........rowerkirm dziewczyna się boi..........

może mi się uda wkleić kilka zdjęć.....





31 sierpnia 2016 17:41 / 3 osobom podoba się ten post
Czerwono- czarne obydwie,uzgadniałyście ubiór?;-)
zgrabne masz nogi Anerik,kobietą jestem a patrzę na nogi hi hi coś ze mną nie tak
Ładne zdjecia,ładna okolica ,chciałabym zobaczyć,ale to wiesz
31 sierpnia 2016 17:49 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Czerwono- czarne obydwie,uzgadniałyście ubiór?;-)
zgrabne masz nogi Anerik,kobietą jestem a patrzę na nogi hi hi coś ze mną nie tak:-)
Ładne zdjecia,ładna okolica ,chciałabym zobaczyć,ale to wiesz:-)

Nie uzgadniałyśmy ubioru.......tak wyszło......obydwie w śmiech  przy spotkaniu........
Dziękuję za nogi.........i wiem.....wiem ...bardzo bym chciała też.........
31 sierpnia 2016 17:57 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Nie uzgadniałyśmy ubioru.......tak wyszło......obydwie w śmiech  przy spotkaniu........
Dziękuję za nogi.........i wiem.....wiem ...bardzo bym chciała też.........

No to się teraz nie dziwię dlaczego do Ciebie tylu panów wzdycha ...
01 września 2016 17:27 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

No to się teraz nie dziwię dlaczego do Ciebie tylu panów wzdycha ... :-)

Jakoś po tej pięćdziesiątce, ...chyba wypiękniałam.......czy co.......z daleka moich zmarszczek nie widać....a figurę zawdzięczam moim przodkom..........

No nie zaprzecze jest miło jak ktoś coś miłego mi powie.....ale i tak wiem, że to są tylko chwile.....nic nie znaczą, a liczy się wnetrze człowieka......
01 września 2016 17:27 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

No to się teraz nie dziwię dlaczego do Ciebie tylu panów wzdycha ... :-)

Jakoś po tej pięćdziesiątce, ...chyba wypiękniałam.......czy co.......z daleka moich zmarszczek nie widać....a figurę zawdzięczam moim przodkom..........

No nie zaprzecze jest miło jak ktoś coś miłego mi powie.....ale i tak wiem, że to są tylko chwile.....nic nie znaczą, a liczy się wnetrze człowieka......