Smród, kiła i mogiła

19 września 2017 18:24 / 3 osobom podoba się ten post
adamos60

witam---słuchaj  ,nie jestem Kaczyńskim! ,ale chyba by było lepiej pracować w Polsce jak za granicą ,kosztem pewnych wyrzeczeń.Owszem ,kto ma taką ochotę ,proszę bardzo,niemców też jest rozsianych po świecie,ale nie z tego powodu że nie mają co do garnka włożyć a to jest róznica.Temat szeroki.

Lepiej zarabiać w euro :D Nie interesują mnie poglądy polityczne, one dzielą ludzi.
19 września 2017 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Lepiej zarabiać w euro :D Nie interesują mnie poglądy polityczne, one dzielą ludzi.

masz racje ,że różnią jak i religia ,ale żyjemy w tym kraju i nieraz nie sposób wymienić swojego zdania.
19 września 2017 19:50
mój drogi te ironiczne zdanie zachowaj dla siebie -wszystkie partie rządzące doprowadziły do rozł0ożenia gospodarki na "łopatki" a spowodował to fanatyzm polityczny i religijny tych ludzi.Proces ten trwa od 26 lat.
19 września 2017 19:50
mój drogi te ironiczne zdanie zachowaj dla siebie -wszystkie partie rządzące doprowadziły do rozł0ożenia gospodarki na "łopatki" a spowodował to fanatyzm polityczny i religijny tych ludzi.Proces ten trwa od 26 lat.
19 września 2017 22:43 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

nie w temacie,napisałem w czasie pokoju! pozdrawiam.

Jak najbardziej w temacie. 
Nie musisz wyjeżdżać z kraju, jeśli nie chcesz. 
Poza tym, z Afryki do Europy emigrują ludzie, nie tylko z krajów ogarniętych woją. 
19 września 2017 22:44
adamos60

mój drogi te ironiczne zdanie zachowaj dla siebie -wszystkie partie rządzące doprowadziły do rozł0ożenia gospodarki na "łopatki" a spowodował to fanatyzm polityczny i religijny tych ludzi.Proces ten trwa od 26 lat.

A ja myślę, że znacznie dłużej. Czyli od zakończenia wojny. 
19 września 2017 22:46 / 4 osobom podoba się ten post
To ja :[ Jak trwoga to do Boga ale zostałem. 
19 września 2017 22:48 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

mój drogi te ironiczne zdanie zachowaj dla siebie -wszystkie partie rządzące doprowadziły do rozł0ożenia gospodarki na "łopatki" a spowodował to fanatyzm polityczny i religijny tych ludzi.Proces ten trwa od 26 lat.

Nie czuję się winny :D Lepiej nie pisać o polityce. 
20 września 2017 11:33 / 1 osobie podoba się ten post
no wiesz to nie święta krowa ! jeżeli ktoś ma klapy na oczach i żadnej wiedzy to potem wypisuje bzdury.Widzę ,że jeszcze z Tobą można popisać.
20 września 2017 11:37 / 5 osobom podoba się ten post
adamos60

no wiesz to nie święta krowa ! jeżeli ktoś ma klapy na oczach i żadnej wiedzy to potem wypisuje bzdury.Widzę ,że jeszcze z Tobą można popisać.

Kolego! 
Zalozyles temat, jak w tytule , a teraz piszesz bez zwiazku.Po co?
20 września 2017 11:46 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Kolego! 
Zalozyles temat, jak w tytule , a teraz piszesz bez zwiazku.Po co?

dzięki za zwrócenie mi uwagi-pozdrawiam:)
20 września 2017 11:54
to czekam na dalsze informacje ,kto trafił na syf ,kiłe i mogiłe hi hi,rzecz jasna bez podawania personaliów!
20 września 2017 11:55
jestem w 1/3 pisania ksiązki i te i inne tematy mnie interesują.(to tak na marginesie)
20 września 2017 12:44
hawana

Kolego! 
Zalozyles temat, jak w tytule , a teraz piszesz bez zwiazku.Po co?

Toć to bardzo pojemne hasło 
20 września 2017 13:27
adamos60

to czekam na dalsze informacje ,kto trafił na syf ,kiłe i mogiłe hi hi,rzecz jasna bez podawania personaliów!

Na co czekasz?