Zabawa w słówka #4

27 marca 2017 23:01
Brawkaa

Wyraz był krytyczne bez litery i

Dlatego "kłębowiska" nie ułozyłaś ;)? Sorry, wiosna mi sie ślepotą rzuciła na oczy :D.
Jutro koło 19 będę u siebie.
27 marca 2017 23:23
michasia

KŁĘBOWISKO - koi, kis, kiw,  koks, kos, kosi, SI, soi, łowi, łowię, boisko, boisk, BIK, Iw, Iwo, Wikę, Wik,KW, K&K, Isko, beki, bek, beko, bosko, boski, sowi, swoi, swę, owę, owo, sił, siłko, siłkę, łowisk, łowisko, wis, sęk, sęki, Bęsi, się, sik, OB, BK, obłok, obłoki, koło, kłębi, kłębisk, włos, włoski, Włosi, obok, bok, boki, wił, wiło, IŁ, ŁOK, łoki, ŁKS, KS, sok, soki, BS, SKO, -MEDALION

MEDALION: me, Meli, Mela, ma, mali, mad, mado, mai, mi, min, mina, mino, moi, monad, Mona, mend, menda, mendo, men, mena, melodia, Mea, MON, mil, mila, modli, moda, modna, modni, modne, Ed, Edo, Edna, en, em, el, da, dal, dali, dalie, dalio, doli, dola, dolina, dolin, dom, don, doi, Dean, de, dno, dna, dnem, dnami, dni, dnia, dnie, dniem, dmie, dma, dmo, do, Al, Ali, Alin, Alino, AN, am, amino, amin, admin, Adeli, Adelo, AE, ani, Anie, anim, animo, Aido, li, lim, lima, limo, lin, lina, lino, Lido, LED, len, leni, lani, lano, Lea, Leo, loda, lodem, im, IMO, idea, ideo, ideom, id, Ida, Ido, Idom, in, ino, Ina, Iman, on, oni, one, od, om, oma, oman, olia, no, nil, Nida, Nido, nim, ni, na, nam, nami, Neo, Noe, Noemi, nom, Nemo.

Michasiu, co to kis, kiw, swę, łoki i Bęsi? Ja dodaję nieistniejące litery, a Ciebie ponosi wiosenna wena słowotwórcza :) ;).
29 marca 2017 13:43
salazar

Dlatego "kłębowiska" nie ułozyłaś ;)? Sorry, wiosna mi sie ślepotą rzuciła na oczy :D.
Jutro koło 19 będę u siebie.

A liczyłam że chociaż wyraz podasz, ale nie ma więc ja podaję
DUSZNOŚCI

Wogóle to od niedzieli chora jestem
29 marca 2017 23:08
Brawkaa

A liczyłam że chociaż wyraz podasz, ale nie ma więc ja podaję
DUSZNOŚCI

Wogóle to od niedzieli chora jestem:-(

DUSZNOŚCI: duszno, dusz, duszo, dusi, duś, duzi, dno, dni, Dino, do, doi, doisz, don, Dosi, Dosiu, dno, US, uzo, ucisz, ud, udo, uno, unoś, Suzi, suni, son, snu, si, sino, zdun, zduni, znoi, znoś, Zoś, Zosiu, ZUS, no, noś, noc, nudo, nosi, nisz, niszo, Nido, ni, nic, nico, nuci, nucisz, nudzi, oś, ości, on, oni, onuc, od, os, osi, Oz, OC, ścisz, śni, śnisz, ci, co, coś, cud, cudni, Cu, CD, ciszo, cisz, in, ind, indu, Iz, Izo, Iś, id, Ido. 
ZDRÓWKA
30 marca 2017 00:10 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

DUSZNOŚCI: duszno, dusz, duszo, dusi, duś, duzi, dno, dni, Dino, do, doi, doisz, don, Dosi, Dosiu, dno, US, uzo, ucisz, ud, udo, uno, unoś, Suzi, suni, son, snu, si, sino, zdun, zduni, znoi, znoś, Zoś, Zosiu, ZUS, no, noś, noc, nudo, nosi, nisz, niszo, Nido, ni, nic, nico, nuci, nucisz, nudzi, oś, ości, on, oni, onuc, od, os, osi, Oz, OC, ścisz, śni, śnisz, ci, co, coś, cud, cudni, Cu, CD, ciszo, cisz, in, ind, indu, Iz, Izo, Iś, id, Ido. 
ZDRÓWKA

ZDRÓWKA- zda, za, ów, zdrów, zad, dwór, dwórka, zwad, wad, war, waz, Wkra, Wda, wór, wrak, dar, dwa, kar, kadr, ar, ARD, WDR, WK, KW, AK, WR, AR, Az, rak, raz, Raw, drak, kra, krów, kaw, WAK, wódka,ród, -ŻYCZENIA
30 marca 2017 00:45
michasia

ZDRÓWKA- zda, za, ów, zdrów, zad, dwór, dwórka, zwad, wad, war, waz, Wkra, Wda, wór, wrak, dar, dwa, kar, kadr, ar, ARD, WDR, WK, KW, AK, WR, AR, Az, rak, raz, Raw, drak, kra, krów, kaw, WAK, wódka,ród, -ŻYCZENIA

ŻYCZENIA: życz, że, żeni, cen, cena, ceny, ceni, cni, cna, cne, czyż, czyże, czyża, cyn, cyna, cynie, ci, czai, czyn, czyni, ze, za, Zenia, Zeni, en, ez, eza, ezy, Enya, ni, niż, niży, nic, nica, nicy, naci, nacie, in, Ina, Iny, Iz, Iza, Izy, iż, aż, ani, Anie, Az, Azy, Azie.
KŁYKCINA
30 marca 2017 20:30 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

ŻYCZENIA: życz, że, żeni, cen, cena, ceny, ceni, cni, cna, cne, czyż, czyże, czyża, cyn, cyna, cynie, ci, czai, czyn, czyni, ze, za, Zenia, Zeni, en, ez, eza, ezy, Enya, ni, niż, niży, nic, nica, nicy, naci, nacie, in, Ina, Iny, Iz, Iza, Izy, iż, aż, ani, Anie, Az, Azy, Azie.
KŁYKCINA

KŁYKCINA kły, kła, kik, łaciny, łyk, łyki, łyka, na, nic, NIK, kina, kin, kiła, kił, ił, iły, cyn,, cyna, cyk, cyka, kia, Ani, Anki, Ina, Iny, Inka, łan, łany, kany, kanki, kic, kica, kał, cały, 
ZNAJOMOŚĆ
31 marca 2017 00:35
Brawkaa

KŁYKCINA kły, kła, kik, łaciny, łyk, łyki, łyka, na, nic, NIK, kina, kin, kiła, kił, ił, iły, cyn,, cyna, cyk, cyka, kia, Ani, Anki, Ina, Iny, Inka, łan, łany, kany, kanki, kic, kica, kał, cały, 
ZNAJOMOŚĆ

ZNAJOMOŚĆ - zna, znaj, Zamośc,ma, MO, Mona, na, naj, nam, moja, ja, OJOM, Jan, jon, Noa, ośc, on, ona, za, jam, maść, NZ, MON, OMO, maj, Oz, oś, -WYJAZDY
31 marca 2017 00:35
Brawkaa

KŁYKCINA kły, kła, kik, łaciny, łyk, łyki, łyka, na, nic, NIK, kina, kin, kiła, kił, ił, iły, cyn,, cyna, cyk, cyka, kia, Ani, Anki, Ina, Iny, Inka, łan, łany, kany, kanki, kic, kica, kał, cały, 
ZNAJOMOŚĆ

ZNAJOMOŚĆ - zna, znaj, Zamośc,ma, MO, Mona, na, naj, nam, moja, ja, OJOM, Jan, jon, Noa, ośc, on, ona, za, jam, maść, NZ, MON, OMO, maj, Oz, oś, -WYJAZDY
31 marca 2017 07:03
michasia

ZNAJOMOŚĆ - zna, znaj, Zamośc,ma, MO, Mona, na, naj, nam, moja, ja, OJOM, Jan, jon, Noa, ośc, on, ona, za, jam, maść, NZ, MON, OMO, maj, Oz, oś, -WYJAZDY

WYJAZDY wy, jazdy, ja, wyda, Ady, aj, Azy, Awy, daj, dwa, Wajdy, wad, wady, waz, wazy, za, zad, zady, zwady, wyjazd, wjazd, wjazdy, 
ROZCZAROWAĆ
03 kwietnia 2017 23:23 / 1 osobie podoba się ten post
Brawkaa

WYJAZDY wy, jazdy, ja, wyda, Ady, aj, Azy, Awy, daj, dwa, Wajdy, wad, wady, waz, wazy, za, zad, zady, zwady, wyjazd, wjazd, wjazdy, 
ROZCZAROWAĆ

ROZCZAROWAĆ: ro, ra, ROR, Roza, rwa, rwać, rwo, Rawa, Rawo, raz, razowa, racza, racz, rać, oczar, OC, or, oro, orać, Oz, Oza, owa, owo, owca, owco, owcza, oracz, oracza, oczarować, za, ZOO, zwać, zarwać, zorza, zorzo, czar, czarować, coraz, co, car, cara, carowa, czaro, czara, ar, aro, ara, Az, Azo, Aza, war, woza, wraz, worać, waza, wazo, waz, warz, warcz, wora.
TĘSKNOTY
03 kwietnia 2017 23:42 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

ROZCZAROWAĆ: ro, ra, ROR, Roza, rwa, rwać, rwo, Rawa, Rawo, raz, razowa, racza, racz, rać, oczar, OC, or, oro, orać, Oz, Oza, owa, owo, owca, owco, owcza, oracz, oracza, oczarować, za, ZOO, zwać, zarwać, zorza, zorzo, czar, czarować, coraz, co, car, cara, carowa, czaro, czara, ar, aro, ara, Az, Azo, Aza, war, woza, wraz, worać, waza, wazo, waz, warz, warcz, wora.
TĘSKNOTY

TĘSKNOTY-  tę, ty, to, tony, tony, tonę, tęskno, tok, on, kot, koty, knot, knoty, not, noty, notę, nos, os, osy, osę, syk, syn, Nysę, N yso, SKO, NK, NOK, kęs, kęsy, sęk, on, kos, kosę, kosy, syto, sytę, synko, kto, styk, sto, - BOLĄCZKI
04 kwietnia 2017 00:06
michasia

TĘSKNOTY-  tę, ty, to, tony, tony, tonę, tęskno, tok, on, kot, koty, knot, knoty, not, noty, notę, nos, os, osy, osę, syk, syn, Nysę, N yso, SKO, NK, NOK, kęs, kęsy, sęk, on, kos, kosę, kosy, syto, sytę, synko, kto, styk, sto, - BOLĄCZKI

BOLĄCZKI: bo, bolą, boląc, Bolki, boli, bok, boki, boi, bil, bilą, bozi, bozią, boczki, boczą, blok, bloki, bloczki, Olą, Oli, Olki, Olką, Oz, Ob, OC, obcą, oczki, oblicz, obliczą, obli, li, licz, liczą, liczko, lic, licą, lico, lik, Liz, Lizą, Lizo, co, ci, zlicz, zliczą, zbok, zboki, kicz, kic, kilo, kloc, koli, kolą, koląc, ki, koci, kocą, kocią, kolią, kibol, kio, kią, kozi, kozią, kozic, kozicą.
CIERPIĄCY
04 kwietnia 2017 00:18 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

TĘSKNOTY-  tę, ty, to, tony, tony, tonę, tęskno, tok, on, kot, koty, knot, knoty, not, noty, notę, nos, os, osy, osę, syk, syn, Nysę, N yso, SKO, NK, NOK, kęs, kęsy, sęk, on, kos, kosę, kosy, syto, sytę, synko, kto, styk, sto, - BOLĄCZKI

BOLĄCZKI boli, bolą, Oli, Olki, Olą, Izą, lik, lok, loki, ok, KO, Bąk, bączki, bo, OB, bok, boki, kozą, kozi, kozią, bozi, bozią, blok, bloki, co, kicz, kil, oczki, ząb, ząbki, kloc, OC, boczki, kibol, oblicz, licz, liczą,Izo, ci,koli, kolą, BIK, bio, lob, lic, lico, clą, oclą, OBI, kobzą, 
POŚCIELIĆ
04 kwietnia 2017 14:07 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

BOLĄCZKI: bo, bolą, boląc, Bolki, boli, bok, boki, boi, bil, bilą, bozi, bozią, boczki, boczą, blok, bloki, bloczki, Olą, Oli, Olki, Olką, Oz, Ob, OC, obcą, oczki, oblicz, obliczą, obli, li, licz, liczą, liczko, lic, licą, lico, lik, Liz, Lizą, Lizo, co, ci, zlicz, zliczą, zbok, zboki, kicz, kic, kilo, kloc, koli, kolą, koląc, ki, koci, kocą, kocią, kolią, kibol, kio, kią, kozi, kozią, kozic, kozicą.
CIERPIĄCY

CIERPIĄCY cierp, cierpi, cierpią, cyc, pic, ci, IC, EC, ery, erą, cer, cery, cerą, Pi, Irą, cip, cipy, cipą, IP, RP, ciep, ciepią,. Irce, Irci, prącie, prącii, prą, 
WYTRZYMAŁY