Pochwalijki #4

30 stycznia 2017 18:46 / 3 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

A ja chce się pochwalić swoim malym sukcesem- bo jestem dziś z siebie dumna... :tanczy: Kubus- chłopczyk, którego niania kiedyś bylam, a jestem teraz z nim " na gościnnych występach", bo choruje- pierwszy raz od kilku tygodni podobno zjadł normalny, cieply obiad. Ze względu na to, ze dużo chorowal i bral dużo antybiotykow jakos mu apetyt się popsul i rodzice maja straszny z nim problem w tym temacie. dziś wlasnie ( probowalam od kilku dni) zjadł w końcu ode mnie i to calkiem spora porcje obiadu- jestem zachwycona, bo bardzo się o niego martwilam:disco: mam nadzieje, ze jutro będzie z tym jeszcze lepiej..

Gratulacje, najważniejsza wytrwałość i konsekwencja. 
Znam to, nerwicy można się nabawić, tym bardziej, kiedy nie mamy czasu.
30 stycznia 2017 19:31 / 8 osobom podoba się ten post
Jutro mam wolny dzień i umówiłam się z nową, nieznajomą koleżanką po fachu, z którą skontaktowała mnie nasza forumowa koleżanka Doda 1961. Dzięki Ci kochana, parę wtorków nie będę sama wałęsała się po wielkim mieście.
30 stycznia 2017 20:08 / 2 osobom podoba się ten post
Zofijko-udanego spotkania!
No i oczywiscie "zazdraszczam".Podczas mojego pobytu tam:nie mam internetu ani kontaktu z bratnią duszą 
Na szczęście mogę pogadać przez telefon-wprawdzie krótko ale jednak,no i sms-y.Dobre i to.
30 stycznia 2017 20:39 / 3 osobom podoba się ten post
Mam dobrą nowinę, serwer mamy odciążony. 
Mam nadzieję, że odczuwacie różnicę. 
30 stycznia 2017 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
Odpowiem pełnym zdaniem: nooooo
30 stycznia 2017 21:38 / 6 osobom podoba się ten post
Pomoc forum2

Mam dobrą nowinę, serwer mamy odciążony. :brawo1:
Mam nadzieję, że odczuwacie różnicę. :taniec2:

Tak czułam,ale bałam się to na głos powiedzieć,żeby nie zapeszyć
31 stycznia 2017 01:27 / 3 osobom podoba się ten post
Pomoc forum2

Mam dobrą nowinę, serwer mamy odciążony. :brawo1:
Mam nadzieję, że odczuwacie różnicę. :taniec2:

31 stycznia 2017 01:30 / 8 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No to ja sie pochwalę,skoro inni nie chcą...od wczoraj spotykam się z pzystojnym instruktorem fitness . Wymęczył mnie wczoraj równo,głownie brzuch,uda i pośladki. Niedługo dorzucimy innych ćwiczeń,jak juz te przerobimy.
Zawsze w okolicach lutego mnie zaczyna energia rozpierać,to chyba znak że wiosna idzie,a pośladki wyrażnie grafitację czują...:lol2:

A ja już amory wietrzyłam.A tu jutuby.Tak przez szybkę.??
31 stycznia 2017 02:26 / 9 osobom podoba się ten post
teresadd

A ja już amory wietrzyłam.A tu jutuby.Tak przez szybkę.??:wystawia jezyk:

No ja też wierzyłam amory, ale un strasznie monotematyczny, tylko ćwicz i ćwicz... 
31 stycznia 2017 21:22 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No ja też wierzyłam amory, ale un strasznie monotematyczny, tylko ćwicz i ćwicz... 

Oj tam ,oj tam, to taka fitnesowa gra wstępna:)Cierpliwości:):):):):)
01 lutego 2017 09:22 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Oj tam ,oj tam, to taka fitnesowa gra wstępna:)Cierpliwości:):):):):)

Co ty Kasiu...on ma tylko temat" uda i pośladki",następny"płaski brzuch" i o niczym innym nie pogadasz,a jeszcze umie mówić o "poprawa metabolizmu"..Zero romantyzmu...
01 lutego 2017 09:39 / 8 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Co ty Kasiu...on ma tylko temat" uda i pośladki",następny"płaski brzuch" i o niczym innym nie pogadasz,a jeszcze umie mówić o "poprawa metabolizmu"..Zero romantyzmu...

Ivanilko,dziecko drogie,nic a nic nie znasz się na chłopach:):):):)Jak juz Cię wyrzeźbi zgodnie ze swoim wyobrażenie,czyli jak juz będziesz miała odpowiadający mu płaski brzuch,smukłe uda i posladki oraz wypierdzisz się należycie ,wówczas ,oczywiście pod warunkiem ,że wciąż bedzie miał na Ciebie apetyt stanie się nieco bardziej romantyczny:):):):):)Bądźwięc cierpliwa,ćwicz przykłądnie a stanie się:):):):)
08 lutego 2017 18:33 / 13 osobom podoba się ten post
Znowu ja:)Ale za to się pochwalę dzisiejszym spotkaniem z naszą Asik:):):):)Spędziłyśmy przesympatyczne kilka godzin na pogaduchach i małym shoppingu:)Nie mam przy sobie mojej sławetnej listy,ale zdaje mi się ,że nasza Żaba dostanie na niej numerek 25:)Najśmieszniejsze ,że jak wyszłyśmy z knajpki wpadłyśmy na Asikową córęa jak weszłyśmy do Galerii Dominikańskiej prawie wlazłyśmy na moją pociechę:)Tak więc niejako przy okazji wyszło spotkanie prawie rodzinne hi hi hi.Tyle,ze jak zwykle czasu mało za mało,siedziałoby się i gadało ile fabryka dała:)
08 lutego 2017 18:52 / 1 osobie podoba się ten post
Kasiu 63-do Wrocka mam rzut beretem -jesli masz czas i ochotę na pogaduszki to daj znać!
Wczoraj bylam w Arkadach!
08 lutego 2017 19:35
pytajka

Kasiu 63-do Wrocka mam rzut beretem -jesli masz czas i ochotę na pogaduszki to daj znać!
Wczoraj bylam w Arkadach!

A pisałam wcześniej ,że będę we Wro ,że spotkam się chętnie z kimś jeszcze  i nikt nic:( Ale nic to,jak masz blisko to następną razą:)