Plan dnia

09 maja 2018 09:59 / 3 osobom podoba się ten post
ewelincia

Czasami lepiej wstac,jak pozniej caly pokoj czyscic.To jestem w stanie zrozumiec.Ale ciezko mi pojac,jak Polka musi czekac do 1 w nocy,bo dziadzius filmik musi obejrzec.I tak co wieczor zapewnia opiekunce atrakcje.
Ja glosno krzycze-pracuje tylko do 22.
U jednej pani doktor wstawalam do jej meza nawet po 15 razy w ciagu nocy.Jak raz zmieniala  mnie jej corka,lekarka to po 3 razie dala ojcu zastrzyk nasenny i miala spokoj.
Nie dawajmy sie wykorzystywac.
 

Nawet pampers xxl może nie utrzymać wszystkiego.
Piszesz, że nie mamy dawać się wykorzystywać ale sama wstawałaś 15 razy.
Ja nie dam rady tak wstawać. Wczoraj w nocy budził mnie 2 razy.
Mój rekord to 4 razy, więcej nie dam rady.

09 maja 2018 10:15 / 3 osobom podoba się ten post
ela.p

Nawet pampers xxl może nie utrzymać wszystkiego. :-)
Piszesz, że nie mamy dawać się wykorzystywać ale sama wstawałaś 15 razy.
Ja nie dam rady tak wstawać. Wczoraj w nocy budził mnie 2 razy.
Mój rekord to 4 razy, więcej nie dam rady.

Szybko ucieklam od pani Doktor.Nie dalam sie wykorzystywac
09 maja 2018 11:54 / 1 osobie podoba się ten post
ewelincia

Czasami lepiej wstac,jak pozniej caly pokoj czyscic.To jestem w stanie zrozumiec.Ale ciezko mi pojac,jak Polka musi czekac do 1 w nocy,bo dziadzius filmik musi obejrzec.I tak co wieczor zapewnia opiekunce atrakcje.
Ja glosno krzycze-pracuje tylko do 22.
U jednej pani doktor wstawalam do jej meza nawet po 15 razy w ciagu nocy.Jak raz zmieniala  mnie jej corka,lekarka to po 3 razie dala ojcu zastrzyk nasenny i miala spokoj.
Nie dawajmy sie wykorzystywac.
 

Ona może bo jest córką, a nas chcą po sądach ciągać za podawanie leków. Zakraplam babci oczy, mam nadzieję, że nie będę miała problemów.
09 maja 2018 17:24 / 1 osobie podoba się ten post
Mariakwiecien

Ona może bo jest córką, a nas chcą po sądach ciągać za podawanie leków. Zakraplam babci oczy, mam nadzieję, że nie będę miała problemów.

Dzis dzwonilam po agencjach w poszukiwaniu pracy.W jednej zapytali mnie czy zgodze sie opatrywac stope cukrzycowa.Powiedzialam,ze to nie nalezy do obowiazkow opiekunki,to pani powiedziala mi,ze owszem nie nalezy,ale byloby milo gdybym to robila.Komu milo?
10 maja 2018 11:24 / 2 osobom podoba się ten post
ewelincia

Dzis dzwonilam po agencjach w poszukiwaniu pracy.W jednej zapytali mnie czy zgodze sie opatrywac stope cukrzycowa.Powiedzialam,ze to nie nalezy do obowiazkow opiekunki,to pani powiedziala mi,ze owszem nie nalezy,ale byloby milo gdybym to robila.Komu milo?

Daj spokój, mogłaś spytać, czy ona jest chętna. Wyślij rekruterce link, niech poczyta! https://www.mp.pl/cukrzyca/powiklania/66541,stopa-cukrzycowa Trzeba mieć wiedzę i kwalifikacje.