Wielkanoc - życzenia

19 kwietnia 2014 06:31 / 5 osobom podoba się ten post
Radosnych Swiat Wielkanocnych,dobrego odpoczynku smacznego jajka,szalonego i wyjatkowego mokrego Smigusa Dyngusa,oraz samych slonecznych,spokojnych, cudownych Swiat Wielkanocnych zyczy Mirka K.
19 kwietnia 2014 06:45 / 7 osobom podoba się ten post
Jeśli ktoś miałby ochotę sobie popłakać, że Wielkanoc, a on sam, bez rodziny, niech lepiej tego nie robi! Pomyślcie, ile rzeczy dzięki temu, że jesteśmy w D, nie musimy robić - myć okien, piec, gotować, smażyć oraz wydawać pieniędzy. Pracuję w D już 3 lata i ani razu nie trafiłam na wystawne Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Jest skromnie i bez szaleństw porządkowych. Czy nam to się podoba czy nie, jedno jest pewne - żadna kobieta nie jest tu tak zmęczona przygotowaniami jak przeciętna Polka. Można powiedzieć, że to dlatego, że im się nie chce wysilić. A ja uważam to za przejaw dużego rozsądku.
19 kwietnia 2014 07:47 / 5 osobom podoba się ten post
Wesołego Alleluja!
19 kwietnia 2014 08:59 / 4 osobom podoba się ten post
Zyczenia ciepłe jak tchnienie wiosny składam wszystkim w ten czas radosny.Niech wszystkie troski będą daleko a dobro do Was płynie szeroką rzeką.Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,bogaty zajączek uśmiechem czaruje.Mały baranek spełni marzenia wiary,nadzieji i miłości
19 kwietnia 2014 09:15 / 4 osobom podoba się ten post
Wesołych,spokojnych Świąt wiele łask Bożych dla wszystkich.
19 kwietnia 2014 09:23 / 4 osobom podoba się ten post
romana

Jeśli ktoś miałby ochotę sobie popłakać, że Wielkanoc, a on sam, bez rodziny, niech lepiej tego nie robi! Pomyślcie, ile rzeczy dzięki temu, że jesteśmy w D, nie musimy robić - myć okien, piec, gotować, smażyć oraz wydawać pieniędzy. Pracuję w D już 3 lata i ani razu nie trafiłam na wystawne Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Jest skromnie i bez szaleństw porządkowych. Czy nam to się podoba czy nie, jedno jest pewne - żadna kobieta nie jest tu tak zmęczona przygotowaniami jak przeciętna Polka. Można powiedzieć, że to dlatego, że im się nie chce wysilić. A ja uważam to za przejaw dużego rozsądku.

 Od dobrych 5-6 lat robię skromne, ale tradycyjne Święta. Z zasady robię wszystko, aby nie wyrzucać jedzenia, dlatego szykujemy mało i to, co lubimy :))) Jeżeli chodzi o szaleństwa porządkowe: to też się u mnie zmieniło. Sprzątam na bieżąco, a kurze na szafie na górze ścieram nie dlatego, że jest Boże Narodzenie czy Wielkanoc, ale dlatego że znalazłam chwilę wolną i chcę ją dobrze wykorzystać. Dlatego nie musisz jechać do De, aby nie trafić na wystawne Święta- wpadnij do mnie w Z, to tylko jakieś 10-15km od Ciebie :))))) A ochota na łzy pewnie mi przyjdzie: mnie nic nie zrekompensuje straconego spaceru na święconkę, która odbędzie się za 10 minut. Jedyny dzień w roku kiedy cała moja wioska: szumne 200 osób, zbiera się koło krzyża, aby poświęcić pokarm. Bóg nad nami czuwa, bo przez te 11 lat, jak tam mieszkam, ani razu nie padał deszcz.     Korzystając z okazji składam wszystkim Opiekunkom,Opiekunom, Moderatorowi, Waszym Rodzinom oraz Podopiecznym zdrowych i spokojnych Świąt:)))
19 kwietnia 2014 09:35 / 4 osobom podoba się ten post
W te piękne Święta, gdy Pan Zmartwychwstanie. Życzę smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i oby te święta trwały bez końca Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego Dyngusa i wspaniałych gości, niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy!!!
19 kwietnia 2014 11:07 / 4 osobom podoba się ten post
Koleżankom i Kolegom - tym w domu i tym na wyjeździe oraz Waszym Rodzinom pragnę złożyć życzenia zdrowych , spokojnych Świąt.Niech przyniosą refleksję wszystkim a ukojenie zmartwionym , radość zasmuconym a wszystkim nam nadzieję ! Wszystkiego najlepszego!
19 kwietnia 2014 11:40 / 3 osobom podoba się ten post
a ja kolezankom na wyjezdzie zycze aby swieta szybko zlecialy a w pl aby milo je spedzily.
19 kwietnia 2014 13:38 / 2 osobom podoba się ten post
Zdrowych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy :)
Smacznego jajeczka i oczywiście mokrego Dyngusa :)
Pomimo, iż jestem w DE staram się nie smucić, a dzięki Skype pojawię się wirtualnie przy
wielkanocnym stole :):)
Powodzenia wszystkim życzę, wesołego Alleluja.
19 kwietnia 2014 14:23 / 2 osobom podoba się ten post
Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego Dyngusa i wspaniałych gości... Niech to będzie czas uroczy... życzę wszystkim miłej Wielkanocy :)
19 kwietnia 2014 14:44 / 2 osobom podoba się ten post
Niech czas Wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy
i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia
i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości
abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności
Wesołych świąt.
19 kwietnia 2014 15:11 / 4 osobom podoba się ten post
19 kwietnia 2014 15:16 / 7 osobom podoba się ten post
Dla całego Opiekunkowa i Modusiów:    
 
Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei.
Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka
. Niech te święta Wielkiej Nocy przypomną wszystkim, że zawsze trzeba się kierować nadzieja na lepsze jutro,
a upadki są tylko przystankami na drodze do celów.
Życzę aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha.
 Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe.
 
19 kwietnia 2014 15:23 / 9 osobom podoba się ten post
Tym, którzy pozostają w pracy życzę spokojnych Świąt, pogody ducha, mimo tęsknoty, a gdy tęsknota przewyższy pogodę ducha - życzę tego, aby w tych chwilach przypomnieć sobie o marzeniach, które możemy zrealizować, o uśmiechu bliskich, którym pomagamy .
Tym, którzy są w domku życzę wesołych Świąt w gronie najbliższych, przy naszym tradycyjnie suto zastawionym stole; czasu, który nie będzie tak szybko pędził do przodu, abyście się mogli nacieszyć rodziną, przyjaciółmi; odpoczynku, nabrania sił i dystansu, abyście później mogli zastąpić nas, tych którzy dopiero po Świętach spotkają się z Najbliższymi