Perły rzucone przed damy

28 sierpnia 2018 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Kobitki ksiazka jest tania,kupcie,przeczytacie i wymienimy sie wrazeniem. Pisze to bo przeczytalam wstep i dotarlam do 30 strony. Wstep mnie zniechecil,nie bede wklejac bo to moze byc   zabronione ale jest dolujacy. Jednym zdaniem odbieram to tak,ze nasza robota to jeden wielki dramat i pole bitwy,dramat i pole bitwy akurat sa z ksiazki no ale tak tam jest napisane :bezradny: Nie zgadzam sie z tym. Mnie ta robota uratowala dupsko,jak sie trafi na dobra rodzine to czlowiekowi nic wiecej nie trza a eurasy calkiem zmieniaja poziom zycia. No to na tyle,tak se mysle,ze przeciwnie ja sie czuje podbudowana,tym bardziej jestem wdzieczna Bogu za te robote. Nie rozumiem dlaczego zaraz wszystko podsumowac na be. Wiecej napisze jak doczytam.

Nie umniejszam wiedzy "grubej" odnośnie przepisów dotyczących praw opiekunki ( ktore sa, a jakby ich nie było) GW, ubezpieczeń, porady wszelkie, menu - wiedziała co pisze . Ale jej podejście, chamstwo, styl wyrażania opinii o kimś był nie do przyjęcia . Napisałam na forum, ze jej książki nigdy nie kupie i nigdy nie przeczytam . I tego sie trzymam .
29 sierpnia 2018 13:51 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Nie umniejszam wiedzy "grubej" odnośnie przepisów dotyczących praw opiekunki ( ktore sa, a jakby ich nie było) GW, ubezpieczeń, porady wszelkie, menu - wiedziała co pisze . Ale jej podejście, chamstwo, styl wyrażania opinii o kimś był nie do przyjęcia . Napisałam na forum, ze jej książki nigdy nie kupie i nigdy nie przeczytam . I tego sie trzymam .

Kiedys bedzie stara ktos inny jej odplaci tym samym.
13 sierpnia 2021 09:18
Witam  !!!  Są jeszcze czasowe ramy wykonywanych czynności. Mamy pracować ok 6 godz.dziennie . Jeżeli w ciągu tych 6-ciu godzin całkowicie wyszorujemy babcię ,całkowicie ją ubierzemy ,ogolimy dziadka, to nie zostanie nam czasu na sprzątanie ,gotowanie ,prasowanie ,karmienie itp.