Pożegnajki 3

24 maja 2023 22:00 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Stałam przed nią w kolejce do kasy w Zurychu.
Nie znałam jeszcze języka niemieckiego, żeby poprosić o autograf  .Mam kolekcje  jej płyt winylowych . Szkoda . Każdego człowieka szkoda jak odchodzi z tego świata .
 
Dobranoc, cieszmy się sobą, rodzina, otoczeniem i wszystkimi, którzy na to zasługują .
25 maja 2023 12:35 / 3 osobom podoba się ten post
Odeszła legenda rocka , smutno, ale mnie smutno podwójnie. 22 maja zmarł nagle nasz dobry znajomy. Bez dorobku artystycznego ani internetowego. Po prostu zwykły , ale powszechnie lubiany czlowiek. Dużo pracował, brylować nie miał czasu. Zostawił trójkę dzieci i żonę. Niech spoczywa w pokoju.
25 maja 2023 12:36 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Odeszła legenda rocka , smutno, ale mnie smutno podwójnie. 22 maja zmarł nagle nasz dobry znajomy. Bez dorobku artystycznego ani internetowego. Po prostu zwykły , ale powszechnie lubiany czlowiek. Dużo pracował, brylować nie miał czasu. Zostawił trójkę dzieci i żonę. Niech spoczywa w pokoju.

25 maja 2023 12:36 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Odeszła legenda rocka , smutno, ale mnie smutno podwójnie. 22 maja zmarł nagle nasz dobry znajomy. Bez dorobku artystycznego ani internetowego. Po prostu zwykły , ale powszechnie lubiany czlowiek. Dużo pracował, brylować nie miał czasu. Zostawił trójkę dzieci i żonę. Niech spoczywa w pokoju.

26 sierpnia 2023 07:41 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda, 
 
Najszczersze kondolencje z powodu śmierci Piotra 
 
26 sierpnia 2023 07:42 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda, 
 
Najszczersze kondolencje z powodu śmierci Piotra 

 
26 sierpnia 2023 07:53 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda - Beata trzymaj się. ??
27 sierpnia 2023 09:31 / 1 osobie podoba się ten post
Zmarł aktor Andrzej Precigs znany z serialu M jak Miłość. ☹️?
27 sierpnia 2023 11:19 / 1 osobie podoba się ten post
Kojarzę go chyba m.in. z Klanu
27 sierpnia 2023 11:24 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda-Beata,serdeczne wyrazy współczucia?
27 sierpnia 2023 13:16 / 3 osobom podoba się ten post
Kruszynko pocieszeniem w tej sytuacji jest to, że już nie cierpi 
Niezbadana jest nasza przyszłość mamy to co przyniesie nam los a może przeznaczenie
Trzeba się z tym pogodzić . Trzymaj się , przecież zostały ci wspomnienia i to musi wystarczyć .