Dowcipy i anegdoty 7

31 marca 2023 19:53 / 4 osobom podoba się ten post
Luke


 
Przepraszam, aż mi fstyt :zawstydzony:
 
:smiech3:

To bardziej skomplikowany biofilm :) Nigdy nie zostanę wege 
31 marca 2023 20:01 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Ciekawe, ile osób nas tylko czyta, czyli tylko siedzi w krzaczorach ? Jakby ich zmobilizować, żeby do nas zajrzeli? 
 
(źródło fb) 
 

A skąd wiesz jaka to pcia w krzaczorach siedzi? Po IP nie można rozpoznać, chyba że po CD 
01 kwietnia 2023 08:36 / 5 osobom podoba się ten post
Dużo jest "starych" Forumek, które tylko czytają nas, nie wiem po co te przeszpiegi, bo albo jestem tutaj i od czasu do czasu piszę, albo nie wchodzę i nie zaglądam, a tym bardziej, że ja będąc na urlopie nie mam czasu śledzić wszystkiego i wszystkich tematów. Potem nie da się zrozumieć wypowiedzi wyrwanych z kontekstu...
To takie moje luźne przemyślenia na ten temat
01 kwietnia 2023 09:08 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Dużo jest "starych" Forumek, które tylko czytają nas:gazeta1:, nie wiem po co te przeszpiegi, bo albo jestem tutaj i od czasu do czasu piszę, albo nie wchodzę i nie zaglądam, a tym bardziej, że ja będąc na urlopie nie mam czasu śledzić wszystkiego i wszystkich tematów:eureka:. Potem nie da się zrozumieć wypowiedzi wyrwanych z kontekstu...
To takie moje luźne przemyślenia na ten temat:pisze_listy:

Kurcze, może znalazł się jakiś wydawca pochodzących ze szpiegostwa dywersyjnych monologów, czy tam czego 
Ale.....Malgi, chyba nie jest to rzecz jaką należałoby się specjalnie przejmować, tym bardziej, że każdy autor pisze z potrzeby :) Nie bądźmy sknerami 
01 kwietnia 2023 16:19 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Dużo jest "starych" Forumek, które tylko czytają nas:gazeta1:, nie wiem po co te przeszpiegi, bo albo jestem tutaj i od czasu do czasu piszę, albo nie wchodzę i nie zaglądam, a tym bardziej, że ja będąc na urlopie nie mam czasu śledzić wszystkiego i wszystkich tematów:eureka:. Potem nie da się zrozumieć wypowiedzi wyrwanych z kontekstu...
To takie moje luźne przemyślenia na ten temat:pisze_listy:

Może z  nudów a może z sentymentu ? Niech zaglądają i się uczą  . Pewnie już jesteś w " rozkroku " . Jakbyś coś wiedziała dla takiej bez języka to daj cynk . Szkoda mi sąsiadki chłop ja przestał kochać i się gryzie sama w domu 
Fajna babka znam ją dobrze, poturbowana , dzieci na swoim 
Gdyby coś to proszę Gosiu pamiętaj 
Takie tam parę słów zna , dałaby sobie radę .
 
01 kwietnia 2023 16:22 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Czasami tak tutaj mam, a Wy? :smiech3:
 

O o o z życia wzięte.
04 kwietnia 2023 23:13 / 2 osobom podoba się ten post
04 kwietnia 2023 23:42
Tamara

???
05 kwietnia 2023 06:33 / 4 osobom podoba się ten post
14 kwietnia 2023 09:25 / 3 osobom podoba się ten post
14 kwietnia 2023 10:07 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Bardzo miły lekarz haahaha
14 kwietnia 2023 13:15 / 4 osobom podoba się ten post
14 kwietnia 2023 13:36 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Teraz to potoczne słowo .Taki przecinek w zdaniu 
14 kwietnia 2023 17:04 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Teraz to potoczne słowo .Taki przecinek w zdaniu :-)

O q.wa,to prawda 
15 kwietnia 2023 15:30
GrazynaM55

Bardzo miły lekarz haahaha

Jak to bywa z lekarzami