Powitajki przy kawie 67

07 grudnia 2021 19:09 / 3 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Aaa haha ha... , już wszystko byś chciała wiedzieć a najlepiej estetycznie na tacy podane.
Jak Igor z "Paranienormalnych": 
"Domyśl się!" :smiech3: :smiech3: :smiech3:

Oj ta dzisiejsza młodzież, rebusami gada i jeszcze podśmiechujki ze starszych koleżanek sobie robi 
To tak Ciebie rodzice wychowali,ładnie to tak? ???
07 grudnia 2021 19:16 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Oj ta dzisiejsza młodzież, rebusami gada i jeszcze podśmiechujki ze starszych koleżanek sobie robi :nerwowa1:
To tak Ciebie rodzice wychowali,ładnie to tak? ???

Gusiu nie przeklinaj ???narządowo????
07 grudnia 2021 19:37 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Gusiu nie przeklinaj ???narządowo????

Hmm,narządowo...
Już chyba myślami w domu jesteś ,jeśli o tym samym "narządowym "myślimy 
07 grudnia 2021 19:42 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A moze tam powinien jechać facet :nerwowy::-)

I to jest myśl - jest  tutaj pewnie kilku kandydatów - od razu "panią" ustawi jak należy.... ?
 
07 grudnia 2021 19:46 / 4 osobom podoba się ten post
Roman

I to jest myśl - jest  tutaj pewnie kilku kandydatów - od razu "panią" ustawi jak należy.... ?
 

O,i to jest to!
Są chętni? Potrzebni od zaraz!!!?
Zgłaszać się proszę na ochotnika ?
07 grudnia 2021 19:51 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

O,i to jest to!
Są chętni? Potrzebni od zaraz!!!?
Zgłaszać się proszę na ochotnika ?

Znam fachowego i opcykanego w tej materii Waltka. On wiedzę czerpie z Wiki. I się nią umiejętnie podpiera. Będzie jak się patrzy! ???
07 grudnia 2021 19:55 / 4 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Znam fachowego i opcykanego w tej materii Waltka. On wiedzę czerpie z Wiki. I się nią umiejętnie podpiera. Będzie jak się patrzy! ???

Znać to za mało, trzeba jeszcze kontakt z Waltkiem nawiązać ?
Podpierać się niczym nie będzie musiał, wystarczy że babcię podeprze i podetrze 
07 grudnia 2021 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Znać to za mało, trzeba jeszcze kontakt z Waltkiem nawiązać ?
Podpierać się niczym nie będzie musiał, wystarczy że babcię podeprze i podetrze :lol1:

Już wici poszły. Czyta Gosi raporty! ??????
07 grudnia 2021 20:00 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,i to jest to!
Są chętni? Potrzebni od zaraz!!!?
Zgłaszać się proszę na ochotnika ?

A ja typuje innego kandydata może mało pisze, ale na mój nos poradziłby sobie świetnie Góral F
 
07 grudnia 2021 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Hmm,narządowo...
Już chyba myślami w domu jesteś ,jeśli o tym samym "narządowym "myślimy :smiech3::smiech3:

Ja tam nie wiem to nie moja zagadka 
07 grudnia 2021 20:03 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ja typuje innego kandydata może mało pisze, ale na mój nos poradziłby sobie świetnie Góral F:radosc1:
 

Zabrałby Senioressę na żętycę i przewspaniałym, podhalańskim dialektem, jodłowałaby: " Góralu, czy ci nie żal". Jest moc! ??????
07 grudnia 2021 20:22
Wspaniałe aparaty głosowe, które zaprzągł w ten utwór W.K. Korcz ?❤:
 
https://youtu.be/r-zJNix614Y
 
07 grudnia 2021 20:40 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Już wici poszły. Czyta Gosi raporty! ??????

Jak Gosi ,to nie wiem o czym tam czyta, lepiej niech w Gusi raporty zajrzy ?
08 grudnia 2021 06:04 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek  srodowo. Wczoraj  zrobilam sobie maraton  filmowy  I udalo  MI sie  pospac  prawie  do 5.30 .Teraz  mocna  czarna, a pozniej  poprawianie  urody. Dzisiaj tez  troszke  poobserwuje  pdp, no wczoraj  dostala  3dawke przypominajaca. Jedzie  na swieta  do Austrii. Ja juz  powoli  myslami w  domku, fajne  takie  krotkie  zlecenia. Narka, kawa  stygnie, milej srody Opiekunowo. 
08 grudnia 2021 06:29 / 6 osobom podoba się ten post
Hej Maluda, melduję się jako pierwsza obecna. Witam co prawda spod kołdry, ale już tylko doleżę trochę. O 5:30 pobudka na pipi, zapakowałam pedepcię z powrotem  do łóżka i wróciłam do swojego. Zasnąć raczej już nie zasnę bo stres związany z pierwszą kąpielą seniorki. Żaden prysznic tylko wanna. Co prawda o 9:30 przyjdzie fajna dziewczyna z Caritasu, ale przygotowania zaplanowane już na godzinę wcześniej. Mam asystować i się uczyć, bo w następnym  tygodniu już same będziemy się badować. Angażowanie w to Caritasu to,zdaniem pdp, wyrzucanie pieniędzy. Ona wie swoje a ja swoje, tzn wiem, że sama kąpać jej nie będę. Mogę asystować córce. Dobrze że już środa bo wiadomo, środa minie tydzień zginie ?
Przyjemnego, spokojnego dnia życzę