Dobranocki 10

13 października 2023 22:20 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc ,spokojnej nocy 
14 października 2023 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
16 października 2023 18:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dobranoc dziewczęta ( nie wiem czy jest chłopczyk między nami ) .
Cała noc się tłukłem z pilotem . Dzisiaj będę spala snem człowieka spełnionego .
Moje marzenie się spełniło 
16 października 2023 19:16 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc. Spałam poprzedniej nocy ok. Chyba jako tutaj jedna nie interesują mnie wyniki wyborów. Popristu nie moja to bajka. .
W Polsce nigdy nie było i nie będzie dobrze. Tak mówił mój sp. dziadek i mówię to ja. Do koryta każdy i potem dla siebie. I kolejne miliony młodych Polaków będzie wyjeżdżac szukając lepszego życia. 
Dobranoc. 
16 października 2023 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dobranoc. :dobranoc1:Spałam poprzedniej nocy ok. Chyba jako tutaj jedna nie interesują mnie wyniki wyborów. Popristu nie moja to bajka. .
W Polsce nigdy nie było i nie będzie dobrze. Tak mówił mój sp. dziadek i mówię to ja. Do koryta każdy i potem dla siebie. I kolejne miliony młodych Polaków będzie wyjeżdżac szukając lepszego życia. 
Dobranoc. 

Śpij dobrze i spokojnie  ?
16 października 2023 21:29 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dobranoc. :dobranoc1:Spałam poprzedniej nocy ok. Chyba jako tutaj jedna nie interesują mnie wyniki wyborów. Popristu nie moja to bajka. .
W Polsce nigdy nie było i nie będzie dobrze. Tak mówił mój sp. dziadek i mówię to ja. Do koryta każdy i potem dla siebie. I kolejne miliony młodych Polaków będzie wyjeżdżac szukając lepszego życia. 
Dobranoc. 

Ja też mam nadzieję zasnąć o ludzkiej porze i nie tłuc pilotem do trzeciej rano jak ostatniej nocy 
Dobranoc wszystkim 
17 października 2023 06:35 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dobranoc. :dobranoc1:Spałam poprzedniej nocy ok. Chyba jako tutaj jedna nie interesują mnie wyniki wyborów. Popristu nie moja to bajka. .
W Polsce nigdy nie było i nie będzie dobrze. Tak mówił mój sp. dziadek i mówię to ja. Do koryta każdy i potem dla siebie. I kolejne miliony młodych Polaków będzie wyjeżdżac szukając lepszego życia. 
Dobranoc. 

Nie zgodziłabym się z tą opinią , a to dlatego , że dłużej żyje . Nie rozumiem też jak można żyć i nie interesować się tym co dzieje się w kraju .Ja odwrotnie, nie tylko obserwuje, ale żywo uczestniczę w życiu społecznym .
17 października 2023 06:51
Mleczko

Nie zgodziłabym się z tą opinią , a to dlatego , że dłużej żyje . Nie rozumiem też jak można żyć i nie interesować się tym co dzieje się w kraju .Ja odwrotnie, nie tylko obserwuje, ale żywo uczestniczę w życiu społecznym .

No poprostu mnie to nie interesuje. Po co się denerwować . Oni i tak zrobią co będą chcieli nie licząc się z naszym zdaniem. 
17 października 2023 10:33 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No poprostu mnie to nie interesuje. Po co się denerwować . Oni i tak zrobią co będą chcieli nie licząc się z naszym zdaniem. 

Dusiu,właśnie dlatego że wielu naszych obywateli myśli podobnie jak Ty,jest tak,a nie inaczej. Okazało się,że muszą się jednak z nami liczyć,każdy pojedyńczy głos okazał się ważny. Może Twojego zdania nie usłyszy od razu cały kraj,ale ,choćby w małej społeczności w której żyjesz,na pewno może mieć znaczenie. Duże zmiany zaczynają się "na dole", to zwykli ludzie,chłopi,robotnicy doprowadzali do wielkich zmian. Jacy ci "oni" są,też od nas zależy ,a przynajmniej może zależeć,co pokazali wyborcy w ostatnią niedzielę.
17 października 2023 21:34 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc . Jestem zmęczona i senna .Powrót do domu fatalny , Już leżę  i tylko ' Szkło kontaktowe " nie pozwala mi usnąć .
Dobrej nocy pięknych snów życzę .
17 października 2023 22:43 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc,oczy mi się zamykają czytając wiadomości na Onet czy WP,wyłączam wszystko i idę spać. Dobranoc
06 listopada 2023 20:26 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Dobranoc jestem wq....
 na maksa .Nie tak powinno być. .
 
Idę spać tylko melisę wypije 
:lol3:

Zachowaj zdrowie psychiczne na kolejne kroki. Bedą następowały chronologicznie. 
06 listopada 2023 20:27 / 2 osobom podoba się ten post
A zamiast melisy lepiej kielicha! 
08 listopada 2023 19:39 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Dobranoc .
 
Wystawa malunków  piękna odbyła się pod tytułem "Tajemnica kobiety "  była kawa, ciasto ? i herbatka malinowa . Obejrzałam też wystawę rękodzieła .Chór śpiewał cichutko , fajna atmosfera ,Zrobiłam sporo zdjęć , których niestety nie wkleje .
 
:bzy_bzy:

https://youtu.be/G6G38pvcaDI?si=KVZwumsQeqFbITGu
 
Jedna z wielu metod. Wpisz w gogi:  "jak zmniejszyć rizmiar zdjęcia na telefonie".
09 listopada 2023 09:15
Abu

https://youtu.be/G6G38pvcaDI?si=KVZwumsQeqFbITGu
 
Jedna z wielu metod. Wpisz w gogi:  "jak zmniejszyć rizmiar zdjęcia na telefonie".

Dziękuję.