Powitajki przy kawie 76

14 maja 2024 14:49 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry bardzo wszystkim ☀️
Chłodno,pogodnie ale słońce przebija się jeszcze leniwie. Nadszedł dzień wyjazdu, niestety jak zawsze ostatnie dni śmignęły tak,że nawet nie zauważyłam kiedy.
Czas dopakować walizki, odkurzyć, umyć, sprawdzić czy wszystko w domu zostawiam tak,jak będę chciała go zastać po powrocie. Bus zapowiedział się na 14:30. Tym razem trasa już trochę dłuższa bo z Kętrzyna a nie Olsztyna. Czeka mnie długa podróż i może dobrze że nie ma upału. Wczoraj jeszcze prałam, ręczniki, pościel bo miałam gości cały weekend. Było tak fajnie że siostra i koleżanka odjechały dopiero w poniedziałek rano,jedna do Olsztyna,druga do Giżycka,prosto do pracy :lol1:
Nie,nie ze względu na stan wskazujący czy coś :oczko:,tylko ze względu na niedzielny wieczór wspomnień który przeciągnął się do późnej nocy.
Koleżanka wyszperała stare zdjęcia i filmy, dała do wgrania na pendrive,było co oglądać na dużym ekranie telewizora. Super sprawa,czas młodości, spotkań i wyjazdów z małymi dziećmi,popatrzenia na "żywe" osoby,których już nie ma wśród nas,bo za wcześnie odeszły na zawsze.
Życzę Wam dobrego dnia a ja biorę się za to,co mam jeszcze do zrobienia :angel3:

Szerokiej drogi i spokojnej pracy bo po tylu tygodniach to Bóg raczy wiedzieć jaki stan pdp i co będzie. 
14 maja 2024 14:51 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

A i jeszcze Dus agentce i życzę klientów jak mrówkow :buziaki1:

Dziękuję. Wszystko to bardzo obszerna wiedza. Ale cis tam się kręci . Życiówki i majątek też już sprzedany. Dziś Luke i Maluda zostali moimi klientami.😏 Kupili sobie ubezpieczenie turystyczne ( pokrycie ewentualnie kosztów leczenia w DE czy nie daj Boże sprowadzenia zwłok itd ...). 
14 maja 2024 15:26 / 4 osobom podoba się ten post
Witajcie. Pozdrawiam zapracowanych i tych leniuchujących w domach, miłego dnia a gusi szerokiej drogi
14 maja 2024 15:33 / 4 osobom podoba się ten post
nincia

Wiesz co kamisz49 też do tego doszłam że najlepiej jednym uchem wysłuchać a drugim wypuścić:smiech3: ,dziś zrobiłam listę za i przeciw i wiesz co wyszło że  więcej jest za, czyli muszę tylko uzbroić się w cierpliwość no chyba że się jeszcze pogorszy ale dziś był wszystko ok,trochę zrzędziła a ja spokojnie wysłuchiwałam. I muszę też pochwalić że dziś wiadomo Dzień Matki tutaj, jedna córka przyjechała i o dziwo przywiozła 3 jabłka i 3 banany oraz mydło do mnie na górę bo kiedyś się upomniałam.Podziękowałam i szybko zaniosłam je na górę bo babka tak patrzała i kiwała głową że wiedziałam że zechce mi je zabrać :hihi: Muszę zaznaczyć że tu rodzina robi zakupy. Ja tylko takie drobnostki jak czegoś braknie no i gazety dla babci raz w tygodniu. Córka zapytała też czy napiję się kawy i poczęstowała tortem odmrożonym przez babkę. Dobry był 😋mniam . Chwilkę z nimi posiedziałam i poszłam do siebie niech sobie pogadają. Jak usłyszałam trzaskanie drzwiami to zeszłam na dół bo córka sobie poszła.

Niektóre babki bywają zabawne trochę to przez ich charakter... ale nie śmieję się z chorób. Nincia dasz radę, lepsze to niż wstawanie po nocach.
14 maja 2024 16:53 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. Wszystko to bardzo obszerna wiedza. Ale cis tam się kręci . Życiówki i majątek też już sprzedany. Dziś Luke i Maluda zostali moimi klientami.😏 Kupili sobie ubezpieczenie turystyczne ( pokrycie ewentualnie kosztów leczenia w DE czy nie daj Boże sprowadzenia zwłok itd ...). 

No,szefowa do tej drugiej opcji nam nieśpieszno.Ale po co robić kłopot Rodzinie  😀
14 maja 2024 18:17 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

No,szefowa do tej drugiej opcji nam nieśpieszno.Ale po co robić kłopot Rodzinie  😀

A ja bym zrobiła ten ostatni raz taki Witz. Tak mnie energia rozpiera 
14 maja 2024 18:21 / 4 osobom podoba się ten post
kamisz49

Niektóre babki bywają zabawne :lol1: trochę to przez ich charakter... ale nie śmieję się z chorób. Nincia dasz radę, lepsze to niż wstawanie po nocach.

Pamiętam taka jedna dawno temu. Przychodziła do mojej ówczesnej pdp w soboty obejrzeć tv. Po 90 , a moja pdp potrafiła tak omotać, jakby całe życie nic nie robiła tylko opiekunkowala . Jak wychodziła był gwóźdź programu. Z chudej pupy często spadała jej kiecka na gumce 
14 maja 2024 19:38 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Szerokiej i bezpiecznej drogi Gusia

Dziękuję 
14 maja 2024 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

No,szefowa do tej drugiej opcji nam nieśpieszno.Ale po co robić kłopot Rodzinie  😀

Kłopot a związane z tym niemałe koszty. 😥
14 maja 2024 20:33 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Kłopot a związane z tym niemałe koszty. 😥

Dusiu, dołączam do gratulacji zdanych egzaminów,nowej drogi zawodowej 👍👋i życzę wielu klientów.
Ja nigdy i nigdzie nie wyjeżdżam bez takiego ubezpieczenia. Wszystkie polisy od lat mam u jednej agentki, (swoją drogą niezła z niej agentka 😃),mojej przyjaciółki.
Ludzie ubezpieczają domy,auta,jakieś cenne przedmioty a zapominają często albo żałują kasy żeby ubezpieczyć to,co najcenniejsze, własne zdrowie i życie 
14 maja 2024 22:16 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dusiu, dołączam do gratulacji zdanych egzaminów,nowej drogi zawodowej 👍👋i życzę wielu klientów.
Ja nigdy i nigdzie nie wyjeżdżam bez takiego ubezpieczenia. Wszystkie polisy od lat mam u jednej agentki, (swoją drogą niezła z niej agentka 😃),mojej przyjaciółki.
Ludzie ubezpieczają domy,auta,jakieś cenne przedmioty a zapominają często albo żałują kasy żeby ubezpieczyć to,co najcenniejsze, własne zdrowie i życie 

Póki mają zdrowie o tym nie myślą. Jak się GIS zadzieje wtedy z płaczem idą do agenta. Ostatnio dzwoni do mnie pani około 40 lat. Pierś do usunięcia przerzuty raka, dzieci 17 i 11 lat . Ona by chciała teraz jakąkolwiek polisę żeby dzieci miały za co ja pochować bo nie mają bliskich. 😥😥😥 Tak jest teraz. 
Pamiętajcie lepiej kupić polisę 10 lat za wcześnie niż 5 minut za późno !!!!! 
14 maja 2024 22:36 / 3 osobom podoba się ten post
kamisz49

Niektóre babki bywają zabawne :lol1: trochę to przez ich charakter... ale nie śmieję się z chorób. Nincia dasz radę, lepsze to niż wstawanie po nocach.

W nocy babka grzecznie śpi i pauzę też mam 2 godz. tylko to babki sknerstwo trudno oduczę się jeść jogurtów a słodycze to kupię za swoje 
15 maja 2024 04:57 / 5 osobom podoba się ten post
Doberek tradycyjnie wcześnie,choć nie śpię już dłużej.Jutro Sylvia jedzie do lekarza,Ja.zasugeruję mocniejszy lek na sen,bo tak dalej bez normalnego spania nie da się funkcjonować. Podobnie było wczoraj  a po powrocie z przedszkola sugerowała mi gruntowne sprzątanie.Powiedziałam,że mam zaplanowane na dziś to zostałam wyzwana od wiedż i prymitywnych osób.Cóz,demencja ale jednak było mi przykro.Zobaczymy co przyniesie dzisiejszy dzień. Żebym czasem nie musiała jeszcze bardziej skrócić zlecenia...Gdzieś uleciało tutaj moje poczucie humoru  nawet radio ściszone.Ale gdy pizgnę drzwiami za busem do przedszkola muza na full.Obiad już praktycznie mam,tylko polatać po podłogach i lustrach a potem...w kimono.No to spokojnej środy bo środa minie,tydzień zginie. 
15 maja 2024 05:34 / 3 osobom podoba się ten post
No,Maluda,nie dziwię się że poczucie humoru Cię opuściło ☹️, Szczęście do spokojnych miejsc też coś ostatnio Ci nie dopisuje. Mnie humor też nie dopisuje,jadę już 15 godzin a jeszcze jakieś 3-4 przede mną. Kierowcy spoko, jadą rozsądnie bez brawury, zmieniają się co kilka godzin,ale ta odległość mnie wykańcza,już nie wiem gdzie mam nogi wsadzić i zasnąć nie mogę Chyba na następny wyjazd poszukam sobie czegoś bliżej granicy. Już nie te lata żeby się tak męczyć. Samolot do Dusseldorfu czy Kolonii tak drogi (bagaż,!),że nikt by mi kosztów nie zwrócił.
Jak tylko dojadę to pewnie od razu w kimono a przynajmniej na plaskato poleżeć 
I dzień dobry wszystkim z życzeniami dobrego dnia 
15 maja 2024 05:58 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Wstałam Pipi i otwarlam okno. Ptaki marnie dziś śpiewają. Pochmurno. Na deszcz się ma. Dziś CD pracy z demencją. 😥 Jestem 5ty tydzień a czuje się jakbym ze 3 miesiące tutaj była. 🙈 
Na dziś większych planów nie mam. Muszę się odezwać dziś do agencji bo nie wiem co z tym moim zleceniem od czerwca Profil poszedł i co?🤔 Jak nic z tego to szukam żeby szybko wyjechać i na 10 lipca wrócić bo i chce i muszę. 20 lipca mamy wesele u znajomych. Zofiom najlepsze życzenia imieninowe 🍾🎂💐
Wszystkim spokojnego dnia.