Powitajki przy kawie 76

01 kwietnia 2024 08:27 / 4 osobom podoba się ten post
01 kwietnia 2024 10:12 / 5 osobom podoba się ten post
01 kwietnia 2024 10:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam w deszczowy świąteczny poniedziałek  miłego dnia 
01 kwietnia 2024 10:38 / 5 osobom podoba się ten post
Babka

Piękne rymy :brawo1::brawo1  idąc dali WODĄ dzisiaj nas oblali....jak z wnukami tos ty w domu i nie mówiąc nic nikomu z pracy zwiała Gusia mała a że numer 29 znczy jeszcze przed 30ci i to dobre dla niej wiesci. Gusiu tak przy ŚWIETACH  po malusiu witam Was wszystkich serdecznie wszak po ŚWIETACH  JEST BAJECZNIE ,więc czekajmy jutra proszę bo Świąt jakoś tu nie znoszę.:kocha nie kocha:

Ja cichaczem nie uciekłam,odliczajki się skończyły, to do domu się powlekłam . Niezbyt długo posiedziałam,tydzień temu w Szkocji już wylądowałam ✈️. Nie z wnukami tylko z wnukiem, tydzień jeszcze posiedzę w nie swojej chałupie.
Witam w świąteczny poniedziałek. Nie lubię dyngusa ,cieszę się że tutaj go nie znają. Całe szczęście że wnuk nie wie o takim zwyczaju,dopiero by się działo . Wystarczy że z nieba się leje ale fajnie że sobota i niedziela były pogodne,ciepłe i słoneczne . Całe dwa dni były wyjazdowe,do ogromnego parku rozrywki dla małych i dużych ,położonego nad jeziorem. Ja co prawda w ciepłej jeszcze kurtce a Szkoci na letniaka,dzieci w krótkich spodenkach,sukieneczkach,niektórzy nawet się kąpali w jeziorze. Od samego patrzenia zimno mi się robiło ,bo ja ciepłolubna jestem☀️. Dzisiaj trzeba będzie pogłówkować,czym tu wnusia zająć ,żeby w domu nie zwariować . Chyba pojedziemy do znajomych córki,tam są dzieci co prawda dużo starsze,ale to akurat mojemu wnusiowi nie przeszkadza ,już mi powiedział że On kocha Kylah i chce do niej jechać 
Spokojnego,pogodnego drugiego dnia świąt życzę 
01 kwietnia 2024 13:31 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja cichaczem nie uciekłam,odliczajki się skończyły, to do domu się powlekłam . Niezbyt długo posiedziałam,tydzień temu w Szkocji już wylądowałam ✈️. Nie z wnukami tylko z wnukiem, tydzień jeszcze posiedzę w nie swojej chałupie:-).
Witam w świąteczny poniedziałek. Nie lubię dyngusa ,cieszę się że tutaj go nie znają. Całe szczęście że wnuk nie wie o takim zwyczaju,dopiero by się działo :lol1:. Wystarczy że z nieba się leje ale fajnie że sobota i niedziela były pogodne,ciepłe i słoneczne . Całe dwa dni były wyjazdowe,do ogromnego parku rozrywki dla małych i dużych ,położonego nad jeziorem. Ja co prawda w ciepłej jeszcze kurtce a Szkoci na letniaka,dzieci w krótkich spodenkach,sukieneczkach,niektórzy nawet się kąpali w jeziorze. Od samego patrzenia zimno mi się robiło ,bo ja ciepłolubna jestem☀️. Dzisiaj trzeba będzie pogłówkować,czym tu wnusia zająć ,żeby w domu nie zwariować :-). Chyba pojedziemy do znajomych córki,tam są dzieci co prawda dużo starsze,ale to akurat mojemu wnusiowi nie przeszkadza ,już mi powiedział że On kocha Kylah i chce do niej jechać :lol2:
Spokojnego,pogodnego drugiego dnia świąt życzę :wlk12:

Ooo ....jam cichaczem nie uciekła moja droga mnie paliła sie podloga........a to problemów odnoga az mnie wzieła WIELKA TRWOGA.I nie życze nikomu ,aby tak wiał do domu,rozpisywac sie nie chciałam wszak tez czasu malo miałam wazne że za mną ta heca juz podloga się nie pali jeno moja kieca.Ale o złym nie trza mówic tak lekarz zaleca.
02 kwietnia 2024 05:36 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo
Moja seniorka od 4-tej ma już ochotą wstawać. Czwarty raz kładę ją do łóżka
Chyba dziś będę musiała w dzień odespać
Miłego dnia wszystkim
02 kwietnia 2024 05:37 / 4 osobom podoba się ten post
Święta, święta i po.No i gitara.Obudziłam się znowu o 4 tej-czyzby mój zegar biologiczny jeszcze się nie przestawił?Dzisiaj też będę miała dłuższą poobiednią przerwę, bo przyjdzie jak co wtorek koleżanka podopiecznej.Kawę już wypiłam,teraz słucham RFMki i wyleguję się w łóżku. Nie ma co się spieszyć. Miłego dnia Wszystkim.
02 kwietnia 2024 05:47 / 6 osobom podoba się ten post
Witam o poranku 
wracamy do codziennego schematu pracy 
moja pdp po tygodniu urlopu wraca do pracy wiec mam od 7-12 h wolne dla siebie 
milego i spokojnego dnia 
 
 
02 kwietnia 2024 07:13 / 4 osobom podoba się ten post
Witam.  Wtorek. Ja nie śpię od 2 w nocy. Wzywałam karetkę do mojego męża. W wielki  piątek też tak było. Ma kamień w przewodzie moczowym. Dwa dni było ok od wczorajszego popołudnia ból nie miłosiernie silny. Wezwałam zabrali go . Czekam na info czy zostanue w szpitalu czy wróci do domu. Muszą coś robić bo cienko to widzę , że on zejdzie sam do cewki moczowej. Robotnicy pracuja na budowie nowego domu. Myślałam , że dzys zrobią sobie wolbe. Ja jeszcze muszę dziś jechać do starostwa powiatowego zrobić porządek z autami bo przemeldowałam się w styczniu ale w papierach porządku nie zrobiłam. 
Wam życzę spokojnego dnia.  bo ja już z tych nerwów biegunki dostaje. 
02 kwietnia 2024 07:17 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Wtorek. Ja nie śpię od 2 w nocy. Wzywałam karetkę do mojego męża. W wielki  piątek też tak było. Ma kamień w przewodzie moczowym. Dwa dni było ok od wczorajszego popołudnia ból nie miłosiernie silny. Wezwałam zabrali go . Czekam na info czy zostanue w szpitalu czy wróci do domu. Muszą coś robić bo cienko to widzę , że on zejdzie sam do cewki moczowej. Robotnicy pracuja na budowie nowego domu. Myślałam , że dzys zrobią sobie wolbe. Ja jeszcze muszę dziś jechać do starostwa powiatowego zrobić porządek z autami bo przemeldowałam się w styczniu ale w papierach porządku nie zrobiłam. 
Wam życzę spokojnego dnia. :najlepszego2: bo ja już z tych nerwów biegunki dostaje. 

Trzymam kciuki Dusia.W szpitalu będą wiedzieli,co zrobić a Tobie dużo spokoju 
02 kwietnia 2024 07:38 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Trzymam kciuki Dusia.W szpitalu będą wiedzieli,co zrobić a Tobie dużo spokoju :przytula:

02 kwietnia 2024 07:40 / 5 osobom podoba się ten post
Witam we wtorek 
Słonko świeci, babcia daje ręką znać, że też już wstała. Zaraz więc trzeba się nią zająć, potem podać śniadanko, a jeszcze potem oczekiwać na fizjoterapeutkę.
Miłego dnia, a dziewczynom dobrych chwil dzisiaj
02 kwietnia 2024 09:52 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Wtorek. Ja nie śpię od 2 w nocy. Wzywałam karetkę do mojego męża. W wielki  piątek też tak było. Ma kamień w przewodzie moczowym. Dwa dni było ok od wczorajszego popołudnia ból nie miłosiernie silny. Wezwałam zabrali go . Czekam na info czy zostanue w szpitalu czy wróci do domu. Muszą coś robić bo cienko to widzę , że on zejdzie sam do cewki moczowej. Robotnicy pracuja na budowie nowego domu. Myślałam , że dzys zrobią sobie wolbe. Ja jeszcze muszę dziś jechać do starostwa powiatowego zrobić porządek z autami bo przemeldowałam się w styczniu ale w papierach porządku nie zrobiłam. 
Wam życzę spokojnego dnia. :najlepszego2: bo ja już z tych nerwów biegunki dostaje. 

Dusiu, na kamienie bardzo dobrze robi woda po gotowanych obierkach ziemniaków. Wiem, że potrafi rozpuścić kamienie nerkowe.
02 kwietnia 2024 10:38 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 trzeba pojrsc świąteczne zapasy 
Dusiu dobrych wieści!
02 kwietnia 2024 11:21 / 4 osobom podoba się ten post
Witam po świętach 
Dusiu,dobrych wieści ze szpitala,Twojemu mężowi zdrowia,Tobie zdrowia i spokoju życzę 
Wnuk w przedszkolu,za oknem deszcz,siedzimy z córką w domu i gadamy sobie przy kawce. Może dzisiaj jakiś shopping,zobaczymy co na wyprzedażach a po południu jedziemy obejrzeć mieszkanie. Codziennie córka ma terminy na obejrzenie ofert. Szuka mieszkania,chce kupić bo po rozstaniu z partnerem,od prawie trzech lat wynajmuje. Niby ofert jest sporo,ale chętnych jeszcze więcej . Odbywa się to na zasadzie licytacji,nie wiadomo ile inni dają ,wygrywa najwyższa oferta. Jak dotąd nie miała szczęścia,szuka czegoś na co ją stać  no i jeszcze koniecznie musi być chociaż mały ogródek przed domem,żeby synek miał się gdzie wyszaleć . Żaden wysoki blok nie wchodzi więc w grę. Tutaj są przeważnie niskie,jednopiętrowe zabudowania a mieszkania,nawet 2 sypialnie,salon i kuchnia,to najczęściej dwa poziomy z kawałkiem własnego ogródka z tyłu domu. Mam nadzieję że znajdzie coś na miarę swoich finansowych możliwości.
Polskie mięsko się rozmraża ,dzisiaj na życzenie wnusia będą klopsiki.
Życzę wszystkim pogodnego,spokojnego dnia i dużo słońca,którego mi tutaj brakuje