Powitajki przy kawie 76

20 kwietnia 2024 20:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór - pogoda się klaruje , niebo czyste jak łza .Może przymrozki jakieś mnie zaskoczą ? A ogórki już wzeszły i musiałam je opatulic . Trochę dzisiaj nadwyrężyłam swój portfel i  ręce .Umyłam okna , drzwi wejściowe i zrobiłam prasowanie . Te drzwi to mnie wykończą muszę pucować codziennie .Koty otwierają drzwi skacząc na klamkę a że nie zawsze robią to celnie to potem " kocia mama " sprząta .
 
Spokojnej nocy 
21 kwietnia 2024 05:34 / 3 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Dziś śpiewamyTa ostatnia niedziela, la, la - na trzy głosy
Miłego dnia wszystkim
21 kwietnia 2024 06:04 / 4 osobom podoba się ten post
Doberek niedzielnie. Nawet wyspana,ale za to jakie głupie sny miałam.Teraz kawa,a potem trochę pochodzić po mieszkaniu.No i tak do wieczora. Miłej,bezstresowej niedzieli dla Wszystkich. 
21 kwietnia 2024 07:31 / 4 osobom podoba się ten post
Witam.  Tak jak Maluda przespałam całą noc jednym tchem.  tylko , że ja do 7 godzinki. 💪 . Tutaj zrywać się nie muszę bo koło seniorki robi Pflege więc czekam do 9-9.30 nawet. Zaraz idę na dół po kawkę a  jeśli seniorka będzie chciała pipi to tylko tyle jej pomagam i wraca spowrotem do łóżka.  Może w końcu przestanie padać chociaż moja córka pojechała wczoraj do pracy ( jest pilotka w Sindbad) i mam foto ze Śląska opadów śniegu. 😏Co to się porobilo.? Bzy kwitną , ludzie ziemniaki posadzili w Pl a tu zima. Ja już chce ciepelka bo zimno i deszcz mnie dołują. 
Miłego dnia kochani. 
 
21 kwietnia 2024 10:37 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  u mnie ostatnia niedziela w pracy przed urlopem 
Życzę wszystkim spokojnego dnia 
21 kwietnia 2024 11:45 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  -    w nocy czy nad ranem -2 i dachy białe . Kwiaty na  parapecie żyją szczęśliwie ale hortensja w ogrodzie nie za bardzo . Ja już zaliczyłam lokal wyborczy i męczę kapustę szpiczastą..Robię coś na wzór nasze kapustki zasmażanej.  
Co jest , że nie mogę jeść mięsa? Może to efekt  tego, że jeszcze pamiętam stare smaki ? 
Dobrego dnia wszystkim życzę .
21 kwietnia 2024 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Miłego popołudnia 
U mnie dzisiaj Ren i kawa na wieży 
21 kwietnia 2024 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
21 kwietnia 2024 17:13 / 2 osobom podoba się ten post
21 kwietnia 2024 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
22 kwietnia 2024 05:10 / 3 osobom podoba się ten post
Witam poniedziałkowo
Mój ostatni na tym wyjeździe.
Miłego dnia wszystkim
22 kwietnia 2024 05:26 / 2 osobom podoba się ten post
Miłego poniedziałku,bo to mój ostatni  tutaj roboczy dzień.Jutro rano bus do Polski i nawet się nie obejrzę.Wszystkim bezstresowego dnia i całego tygodnia. 
22 kwietnia 2024 06:40 / 2 osobom podoba się ten post
Witam w nowym tygodniu.   Muszę rano pójść do REWE bo nie mam chleba tostowego a seniorka że względu na protezę innego nie zje. Późno Pflege przychodzi więc zdążę wrócić bo to 5 minut drogi. 
Maluda . Kiedy seniorka idzie do Haimu ? Nie stresuje si,ę? 
Ty już odpuść . Dziś rrób tylko to co musisz razem z pakowaniem się..
Wszystkim spokojnego dnia i całego tygodnia. 
22 kwietnia 2024 06:43 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Miłego poniedziałku,bo to mój ostatni  tutaj roboczy dzień.Jutro rano bus do Polski i nawet się nie obejrzę.Wszystkim bezstresowego dnia i całego tygodnia. 

Szerokiej drogi już na jutro i jedź do domu spokojnie. Kilka dni odpoczniesz i znowu w drogę. 
22 kwietnia 2024 06:55 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam w nowym tygodniu. :chaplin:  Muszę rano pójść do REWE bo nie mam chleba tostowego a seniorka że względu na protezę innego nie zje. Późno Pflege przychodzi więc zdążę wrócić bo to 5 minut drogi. 
Maluda . Kiedy seniorka idzie do Haimu ? Nie stresuje si,ę? 
Ty już odpuść . Dziś rrób tylko to co musisz razem z pakowaniem się..
Wszystkim spokojnego dnia i całego tygodnia. 

Seniorka idzie 1 mają i rzeczywiście jest stałe zestresowana i depresyjna.Ale nic na to nie poradzę  zawsze twierdzę,że starych drzew się nie przesadza.Moja Mama chorowała 10 lat i żadna z Córek nie pomyślała,żeby oddać Ją do domu opieki-umarła spokojnie w domu we śnie.Ale to Polską,a w Niemczech jest inne do tego podejście.Nie chodzi tu nawet o dom bo ten idzie do sprzedaży i opłacania pobytu.Poprostu chcą mieć więcej spokoju,jak powiedziała mi Inge.