Dobranocki 11

09 maja 2024 21:56 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

:dobranoc1:
Ciężki był to psychicznie dla mnie dzień. 
Może jutro będzie spokojniej. 
Dobranoc Wszystkim. 

Moj dzien tez byl intensywny, rano msza, potem kolejka po jedzenie, dluga konsumpcja ze wzgledu na powolnw tempo pdp., spacer z 2 staruszkami. Po poludniu 2 spacer z moja Pdp. Takze koncze ogladac tv, prysznic I pod pierzynke.Dobranoc
11 maja 2024 21:00 / 3 osobom podoba się ten post
11 maja 2024 21:51 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc Wszystkim. 
11 maja 2024 22:34 / 6 osobom podoba się ten post
Dobranoc bo jestem zmęczona psychicznie 
11 maja 2024 22:37 / 4 osobom podoba się ten post
Tamara

Jak tu normalnie zyc..Pdp.stwierdzila ze jest na tyle fitt ze za mc.bedzie sobie radzic sama. Ma prawo! Tylko to sie mowi wyraznie firmie!  A k...jak mowisz firmie ze chcesz stabilne zlecenie z mozliwoscia powrotu to tego oczekujesz(za to biora pieniadze!).Jutro bedzie jazda, bo zlozylam wypowiedzenie.Nie jestem pilka do zonglerki. Jezdze na 6tyg.I basta(co innego szpital lub inne losowe).Za to zazadalam raz w tyg.pol dnia wolnego.I osobny budzet dla siebie, bo mam na pietrze kuchnie do dyspozycji.Skoro ktos mnie wykorzystuje wg wlasnych potrzeb, to ja nie pozostane dluzna.Pod koniec zlec.napisze namiary na forach ze jak Pdp.bedzie w koncu potrzebowala to tak, zeby dlugo szukala opieki..Aby zaden z Was nie trafil na taka osobe ktora mysli wyl.o wl.d....... o firmie sie nie wypowiem bo wszystkue to g!!!  Zaluje ze wrocilam do opieki!  Jak juz..od  teraz ja stawiam warunki! Sorry za ten wywod ale kto jak nie Wy  zrozumie czy "wyslucha".

Tamara witaj w klubie ja też mam dość swojej pdp,wszystko pod jej dyktando nawet jedzenie 
13 maja 2024 21:06 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc. Psychicznie siadam z demencyjna pdp. 
13 maja 2024 21:31 / 3 osobom podoba się ten post
14 maja 2024 00:35 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dobranoc. Psychicznie siadam z demencyjna pdp. :-(:dobranoc3:

14 maja 2024 00:36 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Tamara witaj w klubie ja też mam dość swojej pdp,wszystko pod jej dyktando nawet jedzenie:krzyczy: 

Sag : du frest was du willst aber ! ..ich esse normal😉ist das klar oder mus ich in  deine (dumme / sture) kopf einklopfen😅 Ja dzis na bezczela rano jajecznica z 3 jaj( a ze mam normalne  wym. czyli 175/ 78kg to niw powie nic, w koncu kawal baby to misi zjisc)).Zakupy w Normie za 40 e.razem z nia, ale to co trzeba a nie ze jutro polece do wiejskiego I przeplace. Niech pomysli logicznie I przestanie grac pozorantke jaka to bogata..za 40 e.zakupy😅co 5 dni na 2 os.....
14 maja 2024 20:07 / 2 osobom podoba się ten post
14 maja 2024 23:09 / 1 osobie podoba się ten post
Tamara

Sag : du frest was du willst aber ! ..ich esse normal😉ist das klar oder mus ich in  deine (dumme / sture) kopf einklopfen😅 Ja dzis na bezczela rano jajecznica z 3 jaj( a ze mam normalne  wym. czyli 175/ 78kg to niw powie nic, w koncu kawal baby to misi zjisc)).Zakupy w Normie za 40 e.razem z nia, ale to co trzeba a nie ze jutro polece do wiejskiego I przeplace. Niech pomysli logicznie I przestanie grac pozorantke jaka to bogata..za 40 e.zakupy😅co 5 dni na 2 os.....

Tamara to mamy podobnie bo u mnie też liche jedzenie choć ja mało jem bo jestem niska ok 154 a waga 58  
14 maja 2024 23:16 / 1 osobie podoba się ten post
Tamara

Sag : du frest was du willst aber ! ..ich esse normal😉ist das klar oder mus ich in  deine (dumme / sture) kopf einklopfen😅 Ja dzis na bezczela rano jajecznica z 3 jaj( a ze mam normalne  wym. czyli 175/ 78kg to niw powie nic, w koncu kawal baby to misi zjisc)).Zakupy w Normie za 40 e.razem z nia, ale to co trzeba a nie ze jutro polece do wiejskiego I przeplace. Niech pomysli logicznie I przestanie grac pozorantke jaka to bogata..za 40 e.zakupy😅co 5 dni na 2 os.....

Ja zrobiłam raz podobnie pytam czy ugotować jajka na miękko na kolację, ówi tak 1-no jajko a ja sobie ugotowałam dwa i znów był hałas ale już mi to obojętne. Jak wrzeszczy to mówię że muszę iść do toalety i idę do siebie na górę na 10 min,przychodzę to już jest spokój 
14 maja 2024 23:16 / 1 osobie podoba się ten post
Tamara

Sag : du frest was du willst aber ! ..ich esse normal😉ist das klar oder mus ich in  deine (dumme / sture) kopf einklopfen😅 Ja dzis na bezczela rano jajecznica z 3 jaj( a ze mam normalne  wym. czyli 175/ 78kg to niw powie nic, w koncu kawal baby to misi zjisc)).Zakupy w Normie za 40 e.razem z nia, ale to co trzeba a nie ze jutro polece do wiejskiego I przeplace. Niech pomysli logicznie I przestanie grac pozorantke jaka to bogata..za 40 e.zakupy😅co 5 dni na 2 os.....

Ja zrobiłam raz podobnie pytam czy ugotować jajka na miękko na kolację, ówi tak 1-no jajko a ja sobie ugotowałam dwa i znów był hałas ale już mi to obojętne. Jak wrzeszczy to mówię że muszę iść do toalety i idę do siebie na górę na 10 min,przychodzę to już jest spokój 
14 maja 2024 23:18 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc 
15 maja 2024 22:50 / 1 osobie podoba się ten post