Łódzkie

07 października 2015 11:40 / 1 osobie podoba się ten post
Czuje se rowniez zmobilizowana Witam i sloneczka zycze
07 października 2015 17:26 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie zmobilizowane opiekunki.
07 października 2015 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
brydzia

Halllo łódzki odezwijcie się,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Uniejów , może być ?
08 października 2015 09:21
piotrpan

Uniejów , może być ? :brawo1:

Za bardzo nie wiem gdzie ten Uniejów ale może być
08 października 2015 09:22 / 2 osobom podoba się ten post
Witajcie łodzianki Drugi dzień na Bawarii pada życze wszystkim miłego dnia.
08 października 2015 09:24 / 1 osobie podoba się ten post
brydzia

Za bardzo nie wiem gdzie ten Uniejów ale może być

Nie wiesz ? przecież to ode mnie z 30 parę kilometrów  , że też tego nie wiedziałaś !  
08 października 2015 09:28
Barbara niepowtarzalna

Nie wiesz ? przecież to ode mnie z 30 parę kilometrów  , że też tego nie wiedziałaś ! :-):-):-) 

Mieszkam w tym łódzkim ale blizej mam doOpola i Wrocławia wiec nie znam miejscowości w tym moim województwie
08 października 2015 09:28 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie wiesz ? przecież to ode mnie z 30 parę kilometrów  , że też tego nie wiedziałaś ! :-):-):-) 

Dzien dobry nareszcie zawitala w skromne progi,bo cos ostatnio zapominala tu listy podpisac.Moze to poczatki demencji - nie daj boszzz  
08 października 2015 09:36
brydzia

Mieszkam w tym łódzkim ale blizej mam doOpola i Wrocławia wiec nie znam miejscowości w tym moim województwie

Okolice Wieruszowa , czy Wielunia ?
08 października 2015 10:23
Okolice Wieruszowa
08 października 2015 10:41
brydzia

Okolice Wieruszowa

Tiaaa ..... zawsze , kiedy jechałam do rodziny do Wrcławia to się zastanawiałam nad tym , że np. jak ktoś z Wieruszowa musi coś załatwić w " województwie " to musi dygać chyba z 90 km ? bo tyle chyba do Łodzi będzie , nie ? 
08 października 2015 13:52
Barbara niepowtarzalna

Tiaaa :-)..... zawsze , kiedy jechałam do rodziny do Wrcławia to się zastanawiałam nad tym , że np. jak ktoś z Wieruszowa musi coś załatwić w " województwie " to musi dygać chyba z 90 km ? bo tyle chyba do Łodzi będzie , nie ? 

Troche więcej bo 150km
08 października 2015 19:35 / 1 osobie podoba się ten post
brydzia

Troche więcej bo 150km

No już wiedziałam , bo mnie man podczas rozmowy uświadomił , że galancie ponad stówę .....ale i tak się Łodziankami czujemy , przecież to prawie rzut beretem jakby się tak zamachnąć mocniej , no nie ?
08 października 2015 19:55 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No już wiedziałam , bo mnie man podczas rozmowy uświadomił , że galancie ponad stówę :-).....ale i tak się Łodziankami czujemy , przecież to prawie rzut beretem jakby się tak zamachnąć mocniej , no nie ? :-)

To jeszcze prosze z drugiej manki sie rzucic 380 ,to juz i mnie lepiej na sercu bedzie  
09 października 2015 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
Witam łódzie .Moja Frau dalej w szpitalu wiec luz blus.miłego dnia.