Łódzkie

07 maja 2016 08:14 / 1 osobie podoba się ten post
Wyciagam "lodzkie" z czelusci forumowych aby przywitac wszystkie Lodzianki i Krajanki.Duzo slonca zycze
20 czerwca 2016 10:10 / 1 osobie podoba się ten post
witam serdecznie całe nasze wielkie opiekunowo,słonecznych i cieplutkich dni szybko mijących bez problemow i szczęsliwych do kraju powracających,brydzia blisko Ciebie mieszkam,poozdrawiam serdecznie
20 czerwca 2016 17:05 / 1 osobie podoba się ten post
krystianka

Witam, jestem z łódzkiego, ze Zelowa, ale z tego co piszecie, to nie jest prawda, że w centrum Polski jest więcej pracy dla nas. Raczej za granicą nas bardziej doceniają.

Krystianko , ukazałaś się i zniknęłaś . Ja mam do Zelowa ok. 17 km. - często tam bywałam .
Dzień dobry łódzkie
20 czerwca 2016 17:44 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Krystianko , ukazałaś się i zniknęłaś . Ja mam do Zelowa ok. 17 km. - często tam bywałam .
Dzień dobry łódzkie :-)

A czy w Zelowie jest dosc duzy wybor knajp?, bo jak Ty tak czesto bylas tam?
A masz, a masz!!!!
Witam pieknie szalone babki 
20 czerwca 2016 17:51 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

A czy w Zelowie jest dosc duzy wybor knajp?, bo jak Ty tak czesto bylas tam?:wysmiewa:
A masz, a masz!!!!
Witam pieknie szalone babki :-)

Knajp jak knajp , ale rowerów w Zelowie to Ci dostatek ..... sie zna te okolice , sie wie 
20 czerwca 2016 20:37
wiesiunia

witam serdecznie całe nasze wielkie opiekunowo,słonecznych i cieplutkich dni szybko mijących bez problemow i szczęsliwych do kraju powracających,brydzia blisko Ciebie mieszkam,poozdrawiam serdecznie

Witam a możesz napisac dokładnie gdzie
21 czerwca 2016 08:53
dzień dobry w ten pochmurny,deszczowy dzień,a tu łubnice się kłaniają
21 czerwca 2016 11:22
wiesiunia

dzień dobry w ten pochmurny,deszczowy dzień,a tu łubnice się kłaniają

Witam krajanke to fajnie że jesteś z Łubnic mam tam nawet rodzine  a teraz gdzie jesteś?
21 czerwca 2016 15:28
a ja jestem w Bad Laer,kod 49196 do 20.07,a Ty gdzie jesteś?
21 czerwca 2016 20:37
wiesiunia

a ja jestem w Bad Laer,kod 49196 do 20.07,a Ty gdzie jesteś?

Ja jestem na Bawarii 83064 daleko od Ciebie  to Ty zaraz jedziesz a ja dopiero 6sierpnia
22 czerwca 2016 09:52
witam serdecznie w to słoneczne,cieplutkie przedpołudnie,Bawaria piękna,już Ci zazdroszczę,a to zapraszam 15 na rosół odpustowy,mam nową pdp.która mi w nocy wstaje i z lodówki wyjada,co się da,dzis nawet śmietane,ratunku co z nia zrobić?ja mam noce zarwane,ale Pani najedzona.kuchni nie da się na klucz zamknąc.śle cieplutkie pozdrowienia.
22 czerwca 2016 14:02
wiesiunia

witam serdecznie w to słoneczne,cieplutkie przedpołudnie,Bawaria piękna,już Ci zazdroszczę,a to zapraszam 15 na rosół odpustowy,mam nową pdp.która mi w nocy wstaje i z lodówki wyjada,co się da,dzis nawet śmietane,ratunku co z nia zrobić?ja mam noce zarwane,ale Pani najedzona.kuchni nie da się na klucz zamknąc.śle cieplutkie pozdrowienia.

Witam .ale 15 którego miesiaca  jesli to sierpien to odpada bo 13 idziemy na wesele a i poprawiny to sie przeciagnie a i kaca trzeba wyleczyc.mój bratanek sie żeni a dziewczyna jest z Dzieczkowic.
22 czerwca 2016 14:08
wiem coś na temat nieprzespanych nocy moja dostaje tabletki ale nic nie działają tez jej się szwędacz włącza w nocy dziś polazła na poddasze światła pooświecała i tak do rana się paliły ale teraz śpi jak suseł.
23 czerwca 2016 06:16 / 1 osobie podoba się ten post
dzień dobry krajanki o poranku,a za oknem śliczny dzionek nam się zapowiada,brydzia na kaca rosól najlepszy,odpust u nas 15 sierpien,zaproszenie podtrzymuje dobrego dnia życzę.
23 czerwca 2016 10:09
Witam wszystkich z łódzkiego i miłego dnia życzę.