Jakie macie pokoje?

06 kwietnia 2015 13:54
doda1961

Zmierz sobie Dareczku stopę, odrysowując ją wcześniej na kartce papieru. Nie ma takiej mozliwosci, zeby noszac rozmiar obuwia 44 miec długosc stopy 25-26 cm. Według rozmiaru 44, długosc stopy meskiej to 28,4 cm. Zacząłeś juz nad tym kacem pracować jutrzejszym czy jak??? :))))))))))))))))
Ja nosze rozmiar 38 i stope mam długosci 24,4 cm.

Właśnie odrysowałem i zmierzyłem i wychodzi mi niecałe 26 cm,
ale chyba wiem skąd bierze się ta różnica.
Jeśli masz buty w szpic, to muszą być dłuższe niż stopa.
Więć jeśli mierzyłaś stopkami bez butów, to przyjmij jednak moją podaną długość.
Sory za te dywagacje, ale ja jestem z technicznych,  a nie intelektualnych :))))))
06 kwietnia 2015 13:56
Lawenda

Serio??????
Ależ ci zazdroszczę. Królestwo za widok na morze. Tak mi go brakuje.....

Serio Lawenda ,mieszkam 50 m od plaży:)
06 kwietnia 2015 13:57
Marta

Serio Lawenda ,mieszkam 50 m od plaży:)

Żółty robal zazdrości toczyć począł moją duszę. :)
Idę odreagować.....
06 kwietnia 2015 14:00 / 3 osobom podoba się ten post
No przecież ty Lawenda mieszkasz niedaleko Kasi wiec niedaleko morza.A ja w Pl pd-wsch .W domu mam widok na ulice i kościół. Wiec nie zazdrość a ciesz się ze forumowa koleżanka tak dobrze ma :))
06 kwietnia 2015 14:43
Lawenda

Serio??????
Ależ ci zazdroszczę. Królestwo za widok na morze. Tak mi go brakuje.....

przecież Ty na zamek chciałaś :)
06 kwietnia 2015 15:31
mam mieszkanie 90 m2 z ogromnym tarasem i widok na lasy i gory ,Pietro nizej mieszkaja podopieczni -jest tutaj cudnie ale samotnie ,do sklepu 3 km ,cos za cos
06 kwietnia 2015 15:40 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

przecież Ty na zamek chciałaś :)

No nie widzę tu sprzeczności, wszak może być zamek nad morzem. :))))))))))))
06 kwietnia 2015 16:06
Bajeczka

mam mieszkanie 90 m2 z ogromnym tarasem i widok na lasy i gory ,Pietro nizej mieszkaja podopieczni -jest tutaj cudnie ale samotnie ,do sklepu 3 km ,cos za cos

a gdzie jesteś?
06 kwietnia 2015 20:08 / 3 osobom podoba się ten post
darekr

rozne sa te rozmiary,(francuskie, włoskie,USA, calowe, metryczne) wg mniw wychodzi ze jest miedzy 20 a 21cm (ja mam rozmia4 44 i jest to ok 25-26 cm)
 

Coś chyba złe obliczenia masz - ja mam rozmiar 38 i jest to 24,5 cm. 
06 kwietnia 2015 20:50
Lawenda

No nie widzę tu sprzeczności, wszak może być zamek nad morzem. :))))))))))))

W Sarbinowie ,przy promenadzie ,nad samiutką plażą stoi taki malutki domeczek z wieżyczka -wygląda właśnie jak miniaturowy zameczek-była na nim tablica "na sprzedaż":):):)Więc królewno Lawendo nic straconego:):):):):) Zamienisz swoje M na nadmorski zameczek i będzie ok:)
06 kwietnia 2015 20:51
kasia63

W Sarbinowie ,przy promenadzie ,nad samiutką plażą stoi taki malutki domeczek z wieżyczka -wygląda właśnie jak miniaturowy zameczek-była na nim tablica "na sprzedaż":):):)Więc królewno Lawendo nic straconego:):):):):) Zamienisz swoje M na nadmorski zameczek i będzie ok:)

A co z rycerzem na białym koniu?
W pakiecie z zameczkiem? :)))
06 kwietnia 2015 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

A co z rycerzem na białym koniu?
W pakiecie z zameczkiem? :)))

Stoi tam od dawna i czeka na królewnę:):):):)A zamczysko w ruinę sie obraca,zbroja rycerzowi rdzewieje od słonych wichrów,o koniu to nawet nie wspomnę...... a królewny jaki nie ma tak nie ma.....
06 kwietnia 2015 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Stoi tam od dawna i czeka na królewnę:):):):)A zamczysko w ruinę sie obraca,zbroja rycerzowi rdzewieje od słonych wichrów,o koniu to nawet nie wspomnę...... a królewny jaki nie ma tak nie ma.....

Mam nadzieję,że koń chociaż rączy.....:))))
Wpadne do Sarbinowa, poszukam tej budowli. Zaciekawiłaś mnie.
06 kwietnia 2015 21:07 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Stoi tam od dawna i czeka na królewnę:):):):)A zamczysko w ruinę sie obraca,zbroja rycerzowi rdzewieje od słonych wichrów,o koniu to nawet nie wspomnę...... a królewny jaki nie ma tak nie ma.....

Bo to współczesna królewna i musi na ten zamek w D zarobić
 
ech,ale czasy nastały....
06 kwietnia 2015 21:12 / 6 osobom podoba się ten post
Marta

Bo to współczesna królewna i musi na ten zamek w D zarobić
 
ech,ale czasy nastały....

Wolałabym,żeby to królewicz zarabial. A ja bym leżała i pachniała. Uwielbiam leżeć i pachnieć.
Nie chciałam się wam przyznawac, ale w końcu wyszło szydło z worka- nie nadaję się na opiekunkę....:)
Wolę być rozpieszczana niż rozpieszczać, wolę,żeby to o mnie dbano, a nie ,żebym to ja musiała dbać o kogoś, wolę,żeby to dla mnie gotowano, a nie ja dla kogoś.... I koniecznie służba do sprzatania, no już mnie mdli od tego sprzatania, prasowania i prania cudzych gaci.
Echhhh, ale się rozmarzyłam.....