Dodane przez SowaPflege24 30 sierpnia 2016

Zlecenie do leżącego mężczyzny, 5 Września

Miejsce pracy: Trier

Zlecenie dla doświadczonej opiekunki  na 1-2 miesiące

Start: 5 Września

Zatrudnienie własna działalność (1700 euro) lub umowa zlecenie (1400 euro)

Oczekujemy:

- znajomości jęz. niemieckiego

- doświadczenia w opiece

- umiejętności obsługi sprzętów dla osób leżących

Podopieczny:

Wiek: 88 lat

Wzrost: 170 cm

Waga: 61 kg

Mobilność:

- podopieczny jest osobą leżącą w domu jest Krankenbett, Patientenlift, Multifunktionsrollstuhl

Dolegliwości:

- podopieczny jest po udarze

- podopieczny przyjmuje regularnie leki na uspokojenie

- problemy z sercem, mówieniem i ze słuchem

- inkontynencja (pieluchomajtki)

- podopieczny nosi okulary

- niekiedy w nocy może się obudzić

- podopieczny ma założony cewnik

Obowiązki:

- całkowita pomoc w higienie (czesanie, golenie, mycie zębów itp.)

- pranie, sprzątanie, gotowanie itp.

- pomoc w myciu

- brak diety

- pomoc w spożywaniu posiłków (problemy z przełykaniem)

- zmiana pampersów

Miejsce:

- dom jednorodzinny

- podopieczny mieszka sam

- wyżywienie razem z podopiecznym

- sklepy ok. 20 min. od miejsca zamieszkania

- oddzielna łazienka

- pokój dla opiekunki (łóżko, stół, szafa, tv)

- internet na miejscu