Dodane przez berlinopieka 05 lipca 2017

Opieka w Berlinie od 26.07 - podst. niemiecki!

Miejsce pracy: Berlin

Firma Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni osobę w charakterze opiekuna/ki osoby zależnej w 12623 Berlin.

Kiedy:

od 26.07.

Wynagrodzenie:

1100 Euro

Do opieki:

pan Peter (73 lata), mieszkający z żoną w domu jednorodzinnym

Stan zdrowia:

pan Peter wskutek przebytego wypadku nie jest w stanie samodzielnie się poruszać, jest w przeważającej mierze leżący. Podopieczny ma problemy z mówieniem i przełykaniem (płyny przyjmuje przez sondę). Jest niekontynentny (pieluchy). Noce są spokojne.

Oczekiwane obowiązki:

pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu, pielęgnacji ciała, przy posiłkach, zmiana pieluch, pomoc w utrzymaniu domu w porządku.

Do dyspozycji na miejscu:

- osobny pokój

- TV

- Internet

Dodatkowe informacje:

W domu jest mały pies (York).

Wymagania:

+ przynajmniej podstawowa znajomość jęz. niemieckiego

+ doświadczenie w opiece

+ + wysoka kultura osobista

Oferujemy:

+ legalną i bezpieczną pracę z oskładkowaniem,

+ atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,

+ transport do miejsca pracy i z powrotem,

+ wsparcie przez cały okres zatrudnienia,

Kontakt:

Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej

ul. Przyjaciół Żołnierza 4/54

71-670 Szczecin

Tel.: 534 302 296, 794 404 484

www.berlin-opiekunki.pl

Firma Berlin- Agencja Pracy Tymczasowej jest zarejestrowana w rejestrze agencji prowadzących agencja zatrudnienia pod numerem 10296 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie.