Dodane przez Private_Care24 18 grudnia 2017

Opiekunka do sympatycznej seniorki

Miejsce pracy: Niemcy

Pani Elisabeth mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Cierpi na zaburzenia układu krążenia i choroby serca, cukrzycę (jest na diecie cukrzycowej) i osteoporozę. Ma też częściową inkontynencję, gdzie stosowane są pampersy. Ma problemy z samodzielnym poruszaniem się - korzysta z rollatora. Poza tym jest osobą w miarę samodzielną. Zdarza jej się wstać w nocy do toalety, ale nie budzi przy tym opiekunki. Do obowiązków opiekunki należy wsparcie seniorki w codziennych czynnościach oraz w prowadzeniu domu. Ze względu na choroby serca wskazane są krótkie, spokojne spacery z podopieczną. W gospodarstwie domowym jest ptak. Do pomocy w ogrodzie przyjeżdża syn podopiecznej. Seniorka jest pod opieką Pflegedienst, ale przychodzą tylko w nagłych przypadkach.

Miejsce pracy: 71563 Affalterbach

Stawka: 1250 Euro netto + 150 euro brutto bonusu świąteczno-noworocznego wynikającego z umowy + 50 euro brutto ekstra

Termin rozpoczęcia pracy: 17.12.2017

Długość kontraktu: 17.12.2017-6.01.18

Miejsce zamieszkania oraz dodatkowy opis oferty:

Dom jednorodzinny

Oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem

Oddzielna łazienka

Internet

Podstawowe obowiązki opiekunki:

Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu

Pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)

Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia

Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

Informacje o seniorce:

Imię: Elisabeth

Waga: 60 kg

Wzrost: 175 cm

Wiek: 81 lat

Schorzenia:

Problemy z poruszaniem się – rollator

Choroby serca i układu krążenia

Osteoporoza

Cukrzyca

Częściowa inkontynencja (pampersy)

Wymagania - język niemiecki na poziomie dobrym - B1

APLIKACJA

rekrutacja@privatecare24.pl

+48 22 315 15 15

 www.privatecare24.pl