Dodane przez Private_Care24 20 grudnia 2017

Opiekunka do małżeństwa - wyjazd po świętach!

Miejsce pracy: Niemcy, Soltau

Do opieki jest małżeństwo. Pani jest po złamaniu kości udowej, ma niewielką ranę, opatrunek zmienia Pflegedienst, który również myje i ubiera podopieczną. Seniorka raz w tygodniu uczęszcza na gimnastykę. Pani porusza się przy rollatorze, jest osobą samodzielna, jak na swój wiek i dolegliwości zdrowotne. Podopieczny lubi uporządkowany tryb życia, jest po pobycie w szpitalu, obecnie jest w trakcie rehabilitacji. Miał złamaną nogę, w drugiej ma uszkodzony nerw przez co Pan jest ograniczony ruchowo.

Miejsce pracy:  29614 Soltau

Termin rozpoczęcia pracy: 28.12.2017

Długość kontraktu: do 28.01.2018 (z możliwością przedłużenia)

Stawka: 1350 Euro netto + bonus noworoczny 50 euro brutto

Miejsce zamieszkania oraz dodatkowy opis oferty:

Dom jednorodzinny w małym mieście

Pokój ze standardowym wyposażeniem, TV i umywalką

Internet

Telefon

Pflegedienst (rano i wieczorem – myje i ubiera podopiecznych)

Podstawowe obowiązki opiekunki:

Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu

Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia

Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

Pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)

Informacje o seniorce:

Imię: Gertrud

Waga: 46 kg

Wzrost: 160 cm

Wiek: 92 lata

Schorzenia:

Problemy z poruszaniem się – rollator

Demencja

Wymagania - język niemiecki na poziomie dobrym.

APLIKACJA

rekrutacja@privatecare24.pl

+48 22 315 15 15

 www.privatecare24.pl