Dodane przez apn_opieka 12 grudnia 2023

APN Sentium - Opieka nad Panią w Heiningen- od 1650€ do 1700€ netto/m-c

Miejsce pracy: Heiningen

Oferta: od zaraz na 6-8 tygodni
Miejscowość: 773092 Heiningen
Wynagrodzenie: 1650€ do 1700€ netto/m-c

Opieka: pani Ingeborg: 95 lat, 165 cm i około 65 kg. Pani jest po udarze, choruje na alergie (bierze tabletki) przeszła również zawał serca. Porusza się sama powoli z pomocą rollatora po mieszkaniu. Dłuższe odcinki nie jest w stanie sama. Pani ma bardzo słaby słuch, ważne żeby opiekunka dobrze mówiła po niemiecku. Orientacja pozostaje niezaburzona. Dieta normalna. Brak inkontynencji. Plan dnia uregulowany: 7:20 pobudka, od 13:00 do 15:00 popołudniowa przerwa, koło 22:00 podopieczna idzie spać. Podopieczna lubi rozwiązywać krzyżówki, chętnie gotuje sama (lub w towarzystwie opiekunki). Dla opiekunki standardowo wyposażony pokój z dostepem do Internetu w mieszkaniu o powierzchni ok. 80 m2 z ogrodem. Do sklepów blisko około 10 minut piechotą.

Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, higiena, korzystanie z toalety), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie

Warunki mieszkaniowe: pokój z dostępem do Internetu w mieszkaniu o powierzchni ok. 80 m2 z ogrodem. Do sklepów blisko około 10 minut piechotą.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca.

Oferujemy:

ZUS od średniej krajowej
zwrot kosztów podróży
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
690 520 916
CV na adres: roksana.kwiatkowska@apnsentium.pl