Dodane przez apn_opieka 18 grudnia 2023

APN Sentium - Opieka nad Panem w Friedrichshafen- 1250€ netto/m-c

Miejsce pracy: Friedrichshafen

Oferta: od 10.01.2024 na 6 tyg
Miejscowość: 88045 Friedrichshafen
Wynagrodzenie: 1250 € netto/miesiąc

Opieka:

Pani Margarete, ma 95 lat, około 160 cm wzrostu i waży około 52 kg.
Seniorka mieszka sama, cierpi na osłabienie starcze i demencję, zdarza jej się inkontynencja moczowa, porusza się przy pomocy laski bądź rollatora. Podopieczna kładzie się około godz 22:00, wstaje około 9:00, i czasem robi sobie drzemkę około godziny 14:00. Sama korzysta z toalety, 1 raz w tygodniu ćwiczy, 2 razy w tygodniu uczęszcza na spotkania z osobami cierpiącymi na demencję, rodzina odwiedza ją 3 razy w tygodniu, Śpiewa w chórze, lubi spacery, zakupy, krótkie wycieczki, gry towarzyskie i robótki ręczne.

Obowiązki: zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie mieszkania, wizyty lekarskie, dbanie o kwiaty w domu, jeżdżenie samochodem, spacerowanie.

Warunki mieszkaniowe: dom na wsi ( około 1000 mieszkańców ) - 2 rodzinny z balkonem, do sklepu około 20 minut piechotą, łóżko, stół, szafa, dostęp do WI-FI, balkon, własne WC, wspólna łazienka.

Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

ZUS od średniej krajowej
zwrot kosztów podróży
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
690 520 916
CV na adres: roksana.kwiatkowska@apnsentium.pl