Dodane przez apn_opieka 19 stycznia 2024

APN Sentium - Opieka nad Panią w Herrsching- od 1650€ netto/m-c

Miejsce pracy: Herrsching

Oferta: od 20.02.2024 na 6-8 tygodni
Miejscowość: 82211 Herrsching
Wynagrodzenie: od 1650€ netto/m-c

Opieka: pani Rosa, 93 lata, 160 cm i około 60 kg. Pani jest po udarze, dodatkowo choruje na osłabienie starcze oraz inkontynencję (częściowa moczowo-kałowa ). Pani porusza się z pomocą wózka. Współpracuje. Noce spokojne. Pani jest spokojna i ugodowa, lubi czytać. Jest dokładna i czysta. Lubi warzywa i świeże potrawy. Plan dnia uregulowany. pobudka 8:00, śniadanie 8:45, po śniadaniu czyta gazety, spaceruje z laską, zakupy, 12:00 obiad, 15:00 kawa, ciastko, 18:00 kolacja, 21:00 idzie spać. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym na wsi. W domu jest kot. Na zakupy jeździmy samochodem. Piękna miejscowość nad jeziorem.

Obowiązki: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach życiowych takich jak higiena osobista oraz ubieranie, prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie.

Warunki mieszkaniowe: standardowo wyposażony pokój z dostępem do Internetu z własnym WC i TV.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, referencje.

Oferujemy:

ZUS od średniej krajowej
zwrot kosztów podróży
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
690 520 916
CV na adres: roksana.kwiatkowska@apnsentium.pl