Dodane przez apn_opieka 20 marca 2024

APN Sentium - Opieka nad Panem w Georgsmarienhütte - 1600€ netto/m-c

Miejsce pracy: Georgsmarienhütte

Oferta: od 19-04-2024 do 07-05-2024
Miejscowość: 49124 Georgsmarienhütte
Wynagrodzenie: 1600€ netto/m-c

Opieka:

mobilny mężczyzna 89 lat, 175 cm, 78 kg, w domu porusza się samodzielnie, na zewnątrz przy pomocy balkonika, choruje na osłabienie wieku starczego, po operacji raka prostaty, ma problemy z krążeniem oraz rozrusznik serca, większość czynności wykonuje samodzielnie, z toalety korzysta samodzielnie, na noc na wszelki wypadek zakładane są pampersy.

Obowiązki: pomoc podopiecznemu w czynnościach życia codziennego, pomoc przy ubieraniu się, higienie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, wspólna łazienka, TV, Internet, radio.

Wymagania: komunikatywna dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, mile widziane prawo jazdy- głównie na zakupy, nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy:

ZUS od średniej krajowej
zwrot kosztów podróży
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
690 520 916
CV na adres: roksana.kwiatkowska@apnsentium.pl