Komputerowe SOS

09 sierpnia 2013 17:15
ania37

no,nie chcę formatować,bo mam różne potrzebne mi tu w De rzeczy,ale w Polsce przejdę się do serwisu i zapytam co jest nie tak...

a spróbuj zmienić w ustawienich, żeby zapisywało ściągane rzeczy na karcie pamięci, ja np mam taką opcję w moim samsungu...
09 sierpnia 2013 17:30
Sylwunia

a spróbuj zmienić w ustawienich, żeby zapisywało ściągane rzeczy na karcie pamięci, ja np mam taką opcję w moim samsungu...

napisz mi jak to zrobić? u mnie robi automatycznie i zapisuje w pamieci wewnętrznej telefonu
09 sierpnia 2013 17:51
Napewno w ustawieniach gdzieś musisz mieć opcję zapisz na karcie pamięci... poszukaj Menu--->ustawienia---->Ogólne--->Lokalizacja instalacji----> zmienić na kartę pamięci, u mnie tak to wygląda...
09 sierpnia 2013 17:57 / 1 osobie podoba się ten post
Dziękuję Sylwia,ale u mnie nie ma czegoś takiego jak Lokalizacja instalacji...
09 sierpnia 2013 18:00
ania37

Dziękuję Sylwia,ale u mnie nie ma czegoś takiego jak Lokalizacja instalacji...

nie zniechęcaj się pogrzeb w telefonie, może u Ciebie gdzieś indziej to jest, bo być musi taka opcja...
10 sierpnia 2013 22:09
Rzeczywiście w tym modelu, nie ma opcji wyboru pamięci. Ania na odleglość Ci nie pomogę niestety:( Jak wrócisz, zrób jak pisałam, zgraj na kompa, sformatuj kartę pamięci, przywróć ustawienia fabryczne telefonu. Jeśli nie pomoże idź do dobrego serwisu.
 
Aha przy wyborze opcji przywróć ustawienia fabryczne zresetujesz wszystkie ustawienia, czyli wszystko co zapisane w pamieci telefonu zniknie, będzie taki jakbyś go dopiero co kupiła. Jeśli nie ustawiałaś kodu dostępu do telefonu a  będzie chciał dla potwierdzenia operacji, wpisz standardowy, 00000000
10 sierpnia 2013 22:25
sas-anka

Rzeczywiście w tym modelu, nie ma opcji wyboru pamięci. Ania na odleglość Ci nie pomogę niestety:( Jak wrócisz, zrób jak pisałam, zgraj na kompa, sformatuj kartę pamięci, przywróć ustawienia fabryczne telefonu. Jeśli nie pomoże idź do dobrego serwisu.
 
Aha przy wyborze opcji przywróć ustawienia fabryczne zresetujesz wszystkie ustawienia, czyli wszystko co zapisane w pamieci telefonu zniknie, będzie taki jakbyś go dopiero co kupiła. Jeśli nie ustawiałaś kodu dostępu do telefonu a  będzie chciał dla potwierdzenia operacji, wpisz standardowy, 00000000

co mi to da,formatowanie,skoro nie ma wyboru gdzie ma zapisywać nowe aplikacje? telefon ma 8 miesięcy i wszystko jest ok
10 sierpnia 2013 22:37
Wyeliminuje ewentualny błąd na karcie. Wczoraj wygrzebałam taki sam model i pobawiłam się nim trochę, wszystko śmiga prawidłowo. Dodam że w serwisie nie spotkałam się do tej pory z tym problemem, ale po tym co napisałaś, poszperałam w necie, i sporo ludzi ma z tym kłopoty. Instaluje się specjalny program, który powoduje że tylko część tego co chcesz zapisać instaluje się w pamięci telefonu a instalację większej części wymusza na karcie pamięci. I wtedy nie trzeba zmieniać wersji oprogramowania, ale do tego trzeba mieć kabel i troszkę być w tym oblatanym.
 
10 sierpnia 2013 22:54
sas-anka

Wyeliminuje ewentualny błąd na karcie. Wczoraj wygrzebałam taki sam model i pobawiłam się nim trochę, wszystko śmiga prawidłowo. Dodam że w serwisie nie spotkałam się do tej pory z tym problemem, ale po tym co napisałaś, poszperałam w necie, i sporo ludzi ma z tym kłopoty. Instaluje się specjalny program, który powoduje że tylko część tego co chcesz zapisać instaluje się w pamięci telefonu a instalację większej części wymusza na karcie pamięci. I wtedy nie trzeba zmieniać wersji oprogramowania, ale do tego trzeba mieć kabel i troszkę być w tym oblatanym.
 

ok,dzieki,a jak ten program się zwie? poproszę w serwisie o instalację.
10 sierpnia 2013 23:17 / 1 osobie podoba się ten post
Aniu po prostu idź i wytłumacz o co Ci chodzi, upewnij się tylko że nie skasują Ci danych, oni już będą wiedzieli. Nie wiem tylko dlaczego tak się upierasz żeby wczesniej nie sformatować i nie zresetować telefonu, telefon jak komputer, czasami coś się namiesza, i trzeba system wgrać od nowa żeby działal jak należy. Może pomoże i nic nie zapłacisz.
11 sierpnia 2013 12:10 / 6 osobom podoba się ten post
ania37

Ja was będę dzielnie czytać,bo o programach nie mam pojęcia...zawsze korzystam z serwisu..;(

A taka jest moja wiedza :))))
17 sierpnia 2013 22:44 / 4 osobom podoba się ten post
Zauważyłem, że czasem niektóre osoby mają problemy z niemieckimi umlautami w postach.
Otao mała ściąga:

LEWY ALT +

132 = ä 142 = Ä
148 = ö 153 = Ö
129 = ü 154 = Ü
225 = ß
17 sierpnia 2013 23:07
Filip, dzięki:) A jak to się wciska? :)
17 sierpnia 2013 23:08
przytrzymujesz ALT lewy i wciskasz z numerycznej klawiatury cyfry  
aha, kl. numer. wlaczasz klawiszem numlock
chyba, że masz niemiecki windows to prawy ALT + a,o,u jak polskie litery w winpl
18 sierpnia 2013 10:07
Ogólnie jest też przyjęte, jak mi powiedział jeden germanista, by umlauty pisać dodając "e", np. Ueberaschung. Niemcy to aprobują, a dla cudzoziemców jest łatwiej.