Komputerowe SOS

26 października 2013 11:29
OK, czekamy, co wyniknie ...
26 października 2013 11:31
Otworzyułam Mój komputer i mam cos takiego DRIVE-N-GO(K:)Wolnego miejsca 465GB Dużo filmow mi tu wejdzie? No i czy dobrze to zrobiąłm?
26 października 2013 11:34
Dobrze ! Teraz proba - cokolwiek ze swojego dysku skopiuj i zapisz na tym nowym. Osobiscie radze Ci porobic na tym nowym foldery np. na filmy, osobny na zdjecia i tak dalej, lub tematyczne na filmy, zeby pozniej nie szukac. Jesli zapisze Ci dobrze - to znaczy bedziesz mogla to cos skopiowane na nowy dysk odczytac - jest OK.
Filmow wejdzie Ci ok. prawie 400 sztuk, zawsze mozesz sprawdzic ile masz miejsca.
26 października 2013 11:36
emilia

Dobrze ! Teraz proba - cokolwiek ze swojego dysku skopiuj i zapisz na tym nowym. Osobiscie radze Ci porobic na tym nowym foldery np. na filmy, osobny na zdjecia i tak dalej, lub tematyczne na filmy, zeby pozniej nie szukac. Jesli zapisze Ci dobrze - to znaczy bedziesz mogla to cos skopiowane na nowy dysk odczytac - jest OK.
Filmow wejdzie Ci ok. prawie 400 sztuk, zawsze mozesz sprawdzic ile masz miejsca.

OK :)) Robie
26 października 2013 11:42
emilia

Dobrze ! Teraz proba - cokolwiek ze swojego dysku skopiuj i zapisz na tym nowym. Osobiscie radze Ci porobic na tym nowym foldery np. na filmy, osobny na zdjecia i tak dalej, lub tematyczne na filmy, zeby pozniej nie szukac. Jesli zapisze Ci dobrze - to znaczy bedziesz mogla to cos skopiowane na nowy dysk odczytac - jest OK.
Filmow wejdzie Ci ok. prawie 400 sztuk, zawsze mozesz sprawdzic ile masz miejsca.

Emilko :) przeniosłam wprawdzie nie film a fragment e-booka i mi odworzyło :)) Czyli działa?
26 października 2013 11:42
Tak, wszystko ok, nic wiecej nie musisz robic, spadam wobec tego do kuchni, milej zabawy z nowym dyskiem !
26 października 2013 11:43
Asik

Emilko :) przeniosłam wprawdzie nie film a fragment e-booka i mi odworzyło :)) Czyli działa?

Bardzo ci dziekuje kochana :) Wszystkim wam dziekuje. No co ja bym zrobiła bez was? :)) Pomimo lekkiego kryzysu psychicznego zaczynam sie czuc dobrze :))
26 października 2013 11:44
emilia

Tak, wszystko ok, nic wiecej nie musisz robic, spadam wobec tego do kuchni, milej zabawy z nowym dyskiem !

Ja też...chociaz sam sie pyrczy :))
26 października 2013 13:37
No i obsługa lepsza niż w serwisie i za free!

Szkoda, że się spóźniłam, też bym wtrąciła te 3 grosze.

Asik, można wiedzieć ile dałaś za ten dysk?
26 października 2013 14:23
scarlet

No i obsługa lepsza niż w serwisie i za free!

Szkoda, że się spóźniłam, też bym wtrąciła te 3 grosze.

Asik, można wiedzieć ile dałaś za ten dysk?

Dokładnie 53,97 :)) i trzy lata gwarancji :) Myślałam o Samsungu ale corka mi odradzila i Man.
26 października 2013 20:39
Dziewczyny - guru komputera ! Poradźcie , jak wyłączyć automatyczną aktualizację . Nie musi być ,,na dziś '' .Z góry dziękuję !
26 października 2013 20:45
mozah aM

Dziewczyny - guru komputera ! Poradźcie , jak wyłączyć automatyczną aktualizację . Nie musi być ,,na dziś '' .Z góry dziękuję !

Ja tylko zwykły użytkownik-nie można automatycznych aktualizacji wyłączyć.
26 października 2013 20:52
To jak się zabezpieczyć , żeby limit z mobilnego internetu nie poszedł głównie na aktualizacje automatyczne ?
26 października 2013 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
1) wejdż w Panel Sterowania
2) kliknij Windows Update
3) kliknij (z boku) zmień ustawienia
4) dobierz sobe odpowiednią opcję.

Ważna uwaga: jeśli na kompie masz kilka kont, musisz być zalogowana na koncie z uprawnieniami administratora
26 października 2013 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
Mozah-może ten filmik ci pomoże?