Komputerowe SOS

28 listopada 2015 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Jak nowy to rzuc do mnie :-)
Spokojnie i bez nerwow.Zacznij od rzeczy prostych.Antena wi-fi w laptopach umieszczona jest w gornej czesci pokrywy.Czyli nad monitorem.Czasami bywa tak ze ruter emituje fale a na drodze do lapka stoi jakas przeszkoda.Moze wlasni w tm miejscu gdzie uzywasz laptopa cos "zawadza".Zbrojenie,czy kable energetyczne w scianie.Czyli zmien miejsce i kat nachylenia - widzenia sie urzadzen.
Jesli to nie skutkuje wejdz w ustawienia swojej karty wi-fi i podnies jej parametry
http://netdiag.pl/artykuly/wifi_config/

Dzieki  Siedze teraz na tabletce, ale wieczorem jeszcze z lapkiem powalcze  Na razie z oszczedzaniem energii w ustawieniach karty sieciowej walczylam 
29 grudnia 2015 19:55
Nie moge sobie poradzic z zapisaniem zdjecia( tutaj z netu, kartki pocztowe czy smieszne rysunki) i wklejeniem no np. tutaj jako zdjecie profilowe.....klikam dwa razy mysza w zdjecie i nic mi sie nie pokazuje abym zdjecie zapisala czy wkleila
29 grudnia 2015 19:58
jowita.

Nie moge sobie poradzic z zapisaniem zdjecia( tutaj z netu, kartki pocztowe czy smieszne rysunki) i wklejeniem no np. tutaj jako zdjecie profilowe.....klikam dwa razy mysza w zdjecie i nic mi sie nie pokazuje abym zdjecie zapisala czy wkleila:pisanie na forum:

mozesz zrzucic zdjecie i zapisac np za pomoca Paint.Wtedy masz zdjecie w kompie i nie ma problemow z linkiem
29 grudnia 2015 20:02
ORIM

mozesz zrzucic zdjecie i zapisac np za pomoca Paint.Wtedy masz zdjecie w kompie i nie ma problemow z linkiem

ale jak? kliknac w te zdjecie i klawirka Paint nacisnac?
29 grudnia 2015 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
jowita.

ale jak? kliknac w te zdjecie i klawirka Paint nacisnac?

no wlasnie ale jak zrzucic? mozesz mi w prosty sposob podpowiedziec
29 grudnia 2015 20:08
jowita.

no wlasnie ale jak zrzucic? mozesz mi w prosty sposob podpowiedziec:modlitwa:

otwierasz strone naciskasz PrtSc.Otwierasz Paint robisz wklej.Strona powinna ci sie pojawic w ramce programu.Uzywasz obcji wytnij.Zaznaczasz interesujacy cie obraz - wycinasz i zapisujesz
29 grudnia 2015 20:13
ja robię tak:
1. klikam na wybrane zdjęcie prawą str. myszy
2. następnie wybieram opcję : Zapisz grafikę jako (tu zawsze wybieram opcję : na pulpit) i potem Zapisz.
______________________
Po tej akcji masz zdjęcie na polpicie ,które możesz dodać tu na forum ew. jako avatar.
Czyń powinność pooowoli, czytaj uważnie, dasz radę
29 grudnia 2015 20:29
ORIM

otwierasz strone naciskasz PrtSc.Otwierasz Paint robisz wklej.Strona powinna ci sie pojawic w ramce programu.Uzywasz obcji wytnij.Zaznaczasz interesujacy cie obraz - wycinasz i zapisujesz

Dzieki za podpowiedz ale niestety chyba sobie nie poradze, no trudno. Nie moge sie tutaj podlaczyc z myszka bo za ciasno jest w gniazdku jak stick mam podlaczony a na klawiaturze to jakos nie moge sobie poradzic :(((
29 grudnia 2015 20:36
bieta

ja robię tak:
1. klikam na wybrane zdjęcie prawą str. myszy
2. następnie wybieram opcję : Zapisz grafikę jako (tu zawsze wybieram opcję : na pulpit) i potem Zapisz.
______________________
Po tej akcji masz zdjęcie na polpicie ,które możesz dodać tu na forum ew. jako avatar.
Czyń powinność :-) pooowoli, czytaj uważnie, dasz radę

tez tak zawsze robilam czyli dwa razy klikalam prawa strona myszy na wybrane zdjecie, ale taraz zadna opcja z boku mi sie nie pojawia i zero reakcji.....
29 grudnia 2015 20:39
jowita.

tez tak zawsze robilam czyli dwa razy klikalam prawa strona myszy na wybrane zdjecie, ale taraz zadna opcja z boku mi sie nie pojawia i zero reakcji.....

aha i nie moge sie z myszka podlaczyc, mam tylko klawiature do dyspozycji.....
29 grudnia 2015 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
jowita. tylko raz, jeden jedyny raz klikasz
29 grudnia 2015 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
jowita.

aha i nie moge sie z myszka podlaczyc, mam tylko klawiature do dyspozycji.....

jak masz klawiaturę, to ja nie wiem (gdzie, co, jakie funkcje (() tina 40 jest dobra w te klocki
29 grudnia 2015 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
jowita.

Dzieki za podpowiedz ale niestety chyba sobie nie poradze, no trudno. Nie moge sie tutaj podlaczyc z myszka bo za ciasno jest w gniazdku jak stick mam podlaczony a na klawiaturze to jakos nie moge sobie poradzic :(((

to laptop jak przypuszczam.Wiec mozesz kozyatac z .......oj nie wazne jak to sie nazywa.To cos po czym sie paluszkiem przesuwa kursor.Klawisze na tym urzadzeniu dzialaja tak jak klawisze myszy
29 grudnia 2015 22:07 / 1 osobie podoba się ten post
Wiesz co ORIM, ty to jednak dupek jesteś.
Zamiast dziewczynie pomóc, to teksty j/p
29 grudnia 2015 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

Wiesz co ORIM, ty to jednak dupek jesteś.
Zamiast dziewczynie pomóc, to teksty j/p

O ! Dzieki za slowa krytyki
Tylko nie wiem czym sobie zasluzylem na laskawe spojrzenie
Jesli jej nie mieszcza sie mysz i stick bo porty USB za blisko sa to przeciez moze odlaczyc mysz i kozystac z wbudowanego w laptop panela