Komputerowe SOS

30 grudnia 2015 23:56
Andrea, jaki telefon?
03 stycznia 2016 14:19
RATUNKU ....Nie widzę Was ....Mam niemiecką klawiaturę .....JAK PRZESTAWIĆ WIELKOSĆ LITEREK TYLKO NA OPIEKUNKI 24 INNE STRONY DZIAŁAĄ NORMALNIE,PRZEPRASZAM NIE KRZYCZĘ .....MUSZĘ PISAĆ DUZYMI LITERAMI BO SAMA ICH NIE WIDZĘ
03 stycznia 2016 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
Krysiakrysienka

RATUNKU ....Nie widzę Was ....Mam niemiecką klawiaturę .....JAK PRZESTAWIĆ WIELKOSĆ LITEREK TYLKO NA OPIEKUNKI 24 INNE STRONY DZIAŁAĄ NORMALNIE,PRZEPRASZAM NIE KRZYCZĘ .....MUSZĘ PISAĆ DUZYMI LITERAMI BO SAMA ICH NIE WIDZĘ:placz3:

piszesz duzymi i malymi literami
Zobacz czy nie jest wlaczony caps lock
03 stycznia 2016 15:29 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

piszesz duzymi i malymi literami
Zobacz czy nie jest wlaczony caps lock

Witaj!!!  caps  lock sama włączyłam ze względu na to ze małe litery mam.Będe kombinować to co napisała mi Andrea .Dzięki       Ps...zapomniałam dodać ,że oprócz tego.Tylko nasz portal otwiera mi się w małych literkach inne strony nie ,Robię to co napisała mi Andrea i narazie nic
03 stycznia 2016 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea!!!!.. buziaczki jest dobrze
06 stycznia 2016 07:20 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Walcz, bo jak karta sim łapie zasięg i rozpoznaje operatora, to na pewno uszkodzona nie jest. Jak jeszcze nie miałam netu stacjonarnego, to też miałam Play-smigał, aż miło. Były takie momenty, ze transferu nie było, ale kontakt z BOK był dobry, no i za każdym razem, to były jakieś prace konserwacyjne przy nadajniku, chyba po silnych wiatrach może ze 2 razy nadajnik był uszkodzony, ale karta zasięg łapała zawsze. Jakis konsultant z głową w chmurach Ci się trafił :).

Cd moich problemów z netem.Jak ktos chce sie posmiac to serdecznie zapraszam:)Chyba te mrozy zamroziły mi zwoje....ha ha ha 
Otóż:zawitałam wczoraj do salonu Tmobile i wyłuszczam swój kłopot,pani konsultantka zajrzawszy w mój profil grzecznie pyta dlaczego ja cytat:"nie pracuję na pakiecie?"Ja-"Yyyyyyyyyyyyy"Okazałosię,że owszem załadowałam,włączyłam ,dostęp był ale ponieważ nie byłam uprzejma włączyć sobie stosownego pakietu działał jedynie tzw.bezpieczny internet czyli jedynie taki ,gdzie pokazywał użytkownikowi/mi/,że net jest dostępny.....Miła pani włączyła pakiecik,wyjaśniła jak krowie na rowie co należy następnym razem zrobić i po kłopocie:)A juz byłam skłonna zmieniać operatora,sprzęt i co nie tylko.....Ha ha ha .Niemniej jednak kiedy zgłaszałam to telefonicznie konsultant z BOK powinien moje gapiostwo zauwazyć ,kiedy sprawdzał czemu nie mam netu i juz wtedy mnie uswiadomić:)
06 stycznia 2016 07:35 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Cd moich problemów z netem.Jak ktos chce sie posmiac to serdecznie zapraszam:)Chyba te mrozy zamroziły mi zwoje....ha ha ha 
Otóż:zawitałam wczoraj do salonu Tmobile i wyłuszczam swój kłopot,pani konsultantka zajrzawszy w mój profil grzecznie pyta dlaczego ja cytat:"nie pracuję na pakiecie?"Ja-"Yyyyyyyyyyyyy"Okazałosię,że owszem załadowałam,włączyłam ,dostęp był ale ponieważ nie byłam uprzejma włączyć sobie stosownego pakietu działał jedynie tzw.bezpieczny internet czyli jedynie taki ,gdzie pokazywał użytkownikowi/mi/,że net jest dostępny.....Miła pani włączyła pakiecik,wyjaśniła jak krowie na rowie co należy następnym razem zrobić i po kłopocie:)A juz byłam skłonna zmieniać operatora,sprzęt i co nie tylko.....Ha ha ha .Niemniej jednak kiedy zgłaszałam to telefonicznie konsultant z BOK powinien moje gapiostwo zauwazyć ,kiedy sprawdzał czemu nie mam netu i juz wtedy mnie uswiadomić:)

Kasia, nie katuj się.
Mój syn swego czasu wdrażał nowe programy dla banków. Miał kontakt z użytkownikami także telefonicznie i rozwiązanie "problemów" zaczynał od polecenia sprawdzenia czy wszystkie kabelki są podłączone - pierwsze polecenie: proszę sprawdzić, czu wtyczka podłączona jest do gniazdka sieciowego. Zdziwilibyście się, jak często już to rozwiązywało problem.
18 stycznia 2016 21:27
Napiszę tu,żeby nie zginęło wśród innych postów...


Gdzie w De można coś wydrukować?

Muszę wydrukować dokument,a nie posiadam drukarki :(
18 stycznia 2016 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Napiszę tu,żeby nie zginęło wśród innych postów...


Gdzie w De można coś wydrukować?

Muszę wydrukować dokument,a nie posiadam drukarki :(

w kafejce internetowej
18 stycznia 2016 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Napiszę tu,żeby nie zginęło wśród innych postów...


Gdzie w De można coś wydrukować?

Muszę wydrukować dokument,a nie posiadam drukarki :(

Mozesz napisac wiecej? Masz dokument na laptopie? Czy masz dokument, ktory chcesz skopiowac?
W pierwszym przypadku musisz zapisac ten dokument jako pdf i posiadac sticka na usb. Dokumnet w formacie pdf zapisujesz na tej pamieci przenosnej i z tym idziesz np. do punktu pocztowego, mowisz, ze masz dokument do wydrukowania, obsluga wtyka sticka w swoj komputer i drukuje. Odplatnosc jest groszowa.
Kopiowanie - rowniez np. w punktach pocztowych.
Ostateczne wyjscie - wyslac dokument jako zalacznik do maila do kogos znajomego, kto posiada drukarke.
18 stycznia 2016 22:01
emilia

Mozesz napisac wiecej? Masz dokument na laptopie? Czy masz dokument, ktory chcesz skopiowac?
W pierwszym przypadku musisz zapisac ten dokument jako pdf i posiadac sticka na usb. Dokumnet w formacie pdf zapisujesz na tej pamieci przenosnej i z tym idziesz np. do punktu pocztowego, mowisz, ze masz dokument do wydrukowania, obsluga wtyka sticka w swoj komputer i drukuje. Odplatnosc jest groszowa.
Kopiowanie - rowniez np. w punktach pocztowych.
Ostateczne wyjscie - wyslac dokument jako zalacznik do maila do kogos znajomego, kto posiada drukarke.

Dziękuję za odpowiedź.
Własnie chodziło mi juz o sam "etap" drukowania.

Mam zapisany jako pdf na laptopie,ale kurczę nie mam żadnego pendriva :/

Wszyscy znajomi z drukarkami są za daleko.

Pozostaje mi więc tylko kafejka internetowa.
20 stycznia 2016 11:26
Mam prosbę-jak ustawic konto,żeby miec opcje zaproszeń do przyjaciół?
20 stycznia 2016 12:35 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Dziękuję za odpowiedź.
Własnie chodziło mi juz o sam "etap" drukowania.

Mam zapisany jako pdf na laptopie,ale kurczę nie mam żadnego pendriva :/

Wszyscy znajomi z drukarkami są za daleko.

Pozostaje mi więc tylko kafejka internetowa.

Jeszcze w każdym punkcie ksero możesz wydrukować z pendriva. 
20 stycznia 2016 12:39
Kruszynka64

Mam prosbę-jak ustawic konto,żeby miec opcje zaproszeń do przyjaciół?

Jak naciśniesz na nicka forumowego jakiejś osoby ( ten zielony przy poście ) to wejdziesz na jego profil i tam jest przycisk 'zaprzyjaźnij sie' ja Ci wysłałem takie zaproszenie do przyjaźni. niektóre osoby mają profile niedostępne do wglądu i wtedy nie masz jak ich zaprosić do przyjaźni tylko one Ciebie.
25 stycznia 2016 13:46 / 1 osobie podoba się ten post
To wirtualna karta sieciowa, ale nie powinna przeszkadzać, możesz ją usunąc, albo nie. Istotna karta to Realtek. Wyłącz z autostartu albo odinstaluj antywirusa i zobacz, co się będzie działo.