Komputerowe SOS

25 stycznia 2016 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
"A Yoda jak mi jeszcze raz o JAVA wspomni,to dostanie ode mnie po tym ,,malym" zielonym tylku "

Popłakałam się ze śmiechu:):):):):):)hi hi hi
25 stycznia 2016 21:09
Najlepiej pobierz taki sam jak miałaś bo możesz namieszać w komputerze. Zawsze zostają w rejestrze jakieś śmieci po antywirusie. A dwa inne zwalczają się.
25 stycznia 2016 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
andrea, z odzysku jesteś już nasza  i niech tak zostanie na wieki  
a swoją drogą bijesz wszelkie rekordy, bo nikt na tym forum nie miał tylu problemów z lapkiem 
Cieszę się, że już po wszystkim i tak trzymaj !
25 stycznia 2016 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
Tylko ze strony producenta:

http://www.avg.com/ppc/pl-pl/protection-offer-comparison?ECID=ad:go:se:PL-PL-XSite-Brand-Trial-Search&gclid=Cj0KEQiArJe1BRDe_uz1uu-QjvYBEiQACUj6olLhUX_5DfqVmpdLZZucX461tjDvWEdVcc-BAPflR3saAheg8P8HAQ

Darmowa wersja.

Ciesze sie, ze wszystko juz OK, po dluuugim szwendaniu sie po sklepach i kolacji obowiazkowej dopiero weszlysmy do naszej dziupli!
25 stycznia 2016 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
Cierpliwości jak i wielu innych rzeczy człowiek uczy się całe życie ....
ja do tej pory sama siebie poznaję, hahaha
29 stycznia 2016 20:13 / 1 osobie podoba się ten post
Agama odcięta od cywilizacji oczekuje pomocy humanitarnej komputerowych speców forumowych!

Coś jej się z kompem stało i po włączeniu pokazuje się tylko okienko z komunikatem:"kod błędu- 0x0000225,nie można załadować systemu operacyjnego ponieważ brak plików rejestru systemu lub zawiera od błędy"Dodatkowo po chwili od włączenia komputer sam się wyłącza:(

Dostała zastępczego tableta,którego dopiero rozpracowuje ,forum otworzyła i przeczyta pomocne posty.Pisac nie wie jak ,bo jak próbuje to się jej jakiś niemiecki słownik włącza:(
Pomożecie????:):):)
29 stycznia 2016 21:15
kasia63

Agama odcięta od cywilizacji oczekuje pomocy humanitarnej komputerowych speców forumowych!

Coś jej się z kompem stało i po włączeniu pokazuje się tylko okienko z komunikatem:"kod błędu- 0x0000225,nie można załadować systemu operacyjnego ponieważ brak plików rejestru systemu lub zawiera od błędy"Dodatkowo po chwili od włączenia komputer sam się wyłącza:(

Dostała zastępczego tableta,którego dopiero rozpracowuje ,forum otworzyła i przeczyta pomocne posty.Pisac nie wie jak ,bo jak próbuje to się jej jakiś niemiecki słownik włącza:(
Pomożecie????:):):)

Gierkowi pomagałam to Agamie tez spróbuję Ale czarno to widzę! Najważniejsze to jaki system operacyjny ma? I zobaczy się? 

A ten słownik niemiecki jak wyłaczyć to może podpowie ktoś kto używa? To bedzie najłatwiejsze do wykonania bo komp to się porzadnie rozkraczył chyba? 
29 stycznia 2016 21:26
kasia63

Agama odcięta od cywilizacji oczekuje pomocy humanitarnej komputerowych speców forumowych!

Coś jej się z kompem stało i po włączeniu pokazuje się tylko okienko z komunikatem:"kod błędu- 0x0000225,nie można załadować systemu operacyjnego ponieważ brak plików rejestru systemu lub zawiera od błędy"Dodatkowo po chwili od włączenia komputer sam się wyłącza:(

Dostała zastępczego tableta,którego dopiero rozpracowuje ,forum otworzyła i przeczyta pomocne posty.Pisac nie wie jak ,bo jak próbuje to się jej jakiś niemiecki słownik włącza:(
Pomożecie????:):):)

Ja miałam coś podobnego i okazała się ,że padł dysk . 
29 stycznia 2016 21:35
system to windows 8.wczesniej Carly czas chcialo mi wlazic Tray App-nie zdazylam przeczytac co to talkie I laptop Sam side wylaczyl.Potem juz by tylko ten komunikat o ktorym pisala Kasia I kod bledu.
Czy naprawial ktos lap a w De? Ile taka naprawa moze kosztowac I czy war to?
Przepraszam ale mam po raz pierwszy klawiature dotykowa I niemiecki tablet.Pisze jak ulomna
Za wszelaka pomoc I porady serdecznie dziekuje. Ale skypa zainstalowalam I nawet pogadalam.
Uzyskalam wstepne info,ze prawdopodobnie trzeba bedzie sprawdzic dysk na innym komputerze lub of now a wgrac system.Tutaj moje kolejne pytanie-czy ze wszystkim co tam mialam musze sie pozegnac?
29 stycznia 2016 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
agama

system to windows 8.wczesniej Carly czas chcialo mi wlazic Tray App-nie zdazylam przeczytac co to talkie I laptop Sam side wylaczyl.Potem juz by tylko ten komunikat o ktorym pisala Kasia I kod bledu.
Czy naprawial ktos lap a w De? Ile taka naprawa moze kosztowac I czy war to?
Przepraszam ale mam po raz pierwszy klawiature dotykowa I niemiecki tablet.Pisze jak ulomna:-)
Za wszelaka pomoc I porady serdecznie dziekuje. Ale skypa zainstalowalam I nawet pogadalam.
Uzyskalam wstepne info,ze prawdopodobnie trzeba bedzie sprawdzic dysk na innym komputerze lub of now a wgrac system.Tutaj moje kolejne pytanie-czy ze wszystkim co tam mialam musze sie pozegnac?

Ja naprawialam  w  Monachium ,  Na  " dzien dobry " 60 E   +   naprawa  w sumie  wyniosło mnie  to 150 E nie polecam  . Po 5 godz.  użytkowania  laptop padł całkowicie   tak mi  naprawili.
29 stycznia 2016 21:44 / 1 osobie podoba się ten post
agama

system to windows 8.wczesniej Carly czas chcialo mi wlazic Tray App-nie zdazylam przeczytac co to talkie I laptop Sam side wylaczyl.Potem juz by tylko ten komunikat o ktorym pisala Kasia I kod bledu.
Czy naprawial ktos lap a w De? Ile taka naprawa moze kosztowac I czy war to?
Przepraszam ale mam po raz pierwszy klawiature dotykowa I niemiecki tablet.Pisze jak ulomna:-)
Za wszelaka pomoc I porady serdecznie dziekuje. Ale skypa zainstalowalam I nawet pogadalam.
Uzyskalam wstepne info,ze prawdopodobnie trzeba bedzie sprawdzic dysk na innym komputerze lub of now a wgrac system.Tutaj moje kolejne pytanie-czy ze wszystkim co tam mialam musze sie pozegnac?

Czy bedziesz się musiała ze wszystkim pożegnać okaże sie jak dysk zostanie podłaczony do innego komputera. Teraz to tylko gdybanie? 
29 stycznia 2016 21:51 / 2 osobom podoba się ten post
doda

Ja naprawialam  w  Monachium ,  Na  " dzien dobry " 60 E   +   naprawa  w sumie  wyniosło mnie  to 150 E nie polecam  . Po 5 godz.  użytkowania  laptop padł całkowicie   tak mi  naprawili.

Nie warto naprawiać starego laptopa w Niemczech. W Polsce nie tylko są lepsi fachowcy ale i taniej naprawią. A jak naprawde poważne uszkodzenie to lepiej nowego kupić. Ostatnio to nawet za jednego jednego tausena w Polsce można wyjazdowego tableta kupić 
29 stycznia 2016 21:59 / 2 osobom podoba się ten post
Ale moj nice taking stary! Dopiero dwulatek.Zawsze by wierny,posluszny...A ile ma doswiadczen to tylko my wiemy
Jutro kolega ziecia Pdp-wyksztalcony w tym kierunku zajrzy do mojego wiernego kompana.Moze jest niego szansa.
30 stycznia 2016 06:46 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Ale moj nice taking stary! Dopiero dwulatek.Zawsze by wierny,posluszny...A ile ma doswiadczen to tylko my wiemy:-)
Jutro kolega ziecia Pdp-wyksztalcony w tym kierunku zajrzy do mojego wiernego kompana.Moze jest niego szansa.

To faktycznie nie jest stary? Tylko dwa lata. Coś za szybko sie rozkraczył?
30 stycznia 2016 09:16 / 1 osobie podoba się ten post
agama

system to windows 8.wczesniej Carly czas chcialo mi wlazic Tray App-nie zdazylam przeczytac co to talkie I laptop Sam side wylaczyl.Potem juz by tylko ten komunikat o ktorym pisala Kasia I kod bledu.
Czy naprawial ktos lap a w De? Ile taka naprawa moze kosztowac I czy war to?
Przepraszam ale mam po raz pierwszy klawiature dotykowa I niemiecki tablet.Pisze jak ulomna:-)
Za wszelaka pomoc I porady serdecznie dziekuje. Ale skypa zainstalowalam I nawet pogadalam.
Uzyskalam wstepne info,ze prawdopodobnie trzeba bedzie sprawdzic dysk na innym komputerze lub of now a wgrac system.Tutaj moje kolejne pytanie-czy ze wszystkim co tam mialam musze sie pozegnac?

W tym wypadku może być warto, bo kod błędu który podałaś oznacza niemożność załadowania się systemu operacyjnego. to tray app, które się pojawiło może oznaczać konieczność zaktualizowania jakichś sterowników, albo pozostałosci po sterownikach, najczęsciej drukarki. Może masz Bios nieaktualny, bądż coś trzeba zmienić w ustawieniach Biosu. Jeżeli to tylko to, to się opłaca naprawić- w serwisie zdiagnozują i powiedzą czy dać sobie z naprawą spokój, czy nie.