Komputerowe SOS

28 lutego 2016 20:51
emilia

Jowita:
Jesli doladowanie jest OK, masz kase na koncie, to szukaj dalej. Jesli znajdziesz cos, co Ci wyswietli nazwe bledu:
"kod błedu:0x800706F7" - to jest to samo, co Kasia63 przerabiala, czyli upierdliwy wirus, ktorego trudno sie pozbyc, a program antywirusowy czesto nie widzi.

Impala - piszesz, ze masz "stale lacze", czyli co? Masz komputer podpiety na kablu do gniazda ethernet? Jesli tak, to do czego wzmacniacz sygnalu i stick?
Jesli jest to polaczenie wi-fi i wzmacniacz - musi byc zrobiona konfiguracja wzmacniacza. Jesli stick - trzeba wylaczyc inne polaczenia i ustanowic nowe, przy wykorzystaniu sticka. Czyli - wylaczyc inne polaczenia, zamknac system, wylaczyc komputer, odczekac kilka minut, wlaczyc, uruchomic system i dopiero podlaczyc sticka, system powinien sam zobaczyc nowe urzadzenie.

Emilia: kod błędu 0x800706F7 - to nie jest żaden wirus -dlatego nie widzą jej antywirusy- , tylko "dziurawa" aktualizacja KB3004394, która powoduje problemy w Windows 7.1. Dlatego Microsoft wydał aktualizację  KB3024777  - ta ją koryguje. 
Ten sam problem miała sąsiadka - po zainstalowaniu drugie aktualizacji, wszystko wróciło do normy :) 
28 lutego 2016 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
greva

Emilia: kod błędu 0x800706F7 - to nie jest żaden wirus -dlatego nie widzą jej antywirusy- , tylko "dziurawa" aktualizacja KB3004394, która powoduje problemy w Windows 7.1. Dlatego Microsoft wydał aktualizację  KB3024777  - ta ją koryguje. 
Ten sam problem miała sąsiadka - po zainstalowaniu drugie aktualizacji, wszystko wróciło do normy :) 

Kasia 63 nie miala tej poprawki.

Tu jest opis wirusa:

http://fixpcviruses.com/error-0x800706f7-removal/

04 marca 2016 00:18
Pomocy mam połączenie z siecią a nie mam Internet na laptopie i żadna przeglądam nooe działa
04 marca 2016 13:30
Szukam pomocy, internet jest na 5 kresek, a strony nie odpowiadaja,żadna przeglądarka nie działa. Wchodziłam i w zapore i karte sieciową i nic. Wczoraj jakas niemiecka mi sie pokazała i raz jest raz nie ma.Oczysciłam laptop i nie moge zalogowac zadnej przegladarki bo nie dostepu do sieci a internet jest - nie mam zielonego pojecia ??????????/
04 marca 2016 14:56 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Szukam pomocy, internet jest na 5 kresek, a strony nie odpowiadaja,żadna przeglądarka nie działa. Wchodziłam i w zapore i karte sieciową i nic. Wczoraj jakas niemiecka mi sie pokazała i raz jest raz nie ma.Oczysciłam laptop i nie moge zalogowac zadnej przegladarki bo nie dostepu do sieci a internet jest - nie mam zielonego pojecia ??????????/

Michasiu, a próbowałaś:

1) resetu rutera (wasz wifi?)
2) włącz narzedzie diagnozy/naprawy połączenia sieciowego: najedź myszką na ikonkę neta na pasku zadań w prawym dolnym rogu + klik prawym klawiszem myszki + klik lewym klawiszem na "rozwiąż problemy". poczekaj do końca ...nawet jak nie naprawi, to da ci komunikat co się dzieje.
04 marca 2016 15:53
michasia

Szukam pomocy, internet jest na 5 kresek, a strony nie odpowiadaja,żadna przeglądarka nie działa. Wchodziłam i w zapore i karte sieciową i nic. Wczoraj jakas niemiecka mi sie pokazała i raz jest raz nie ma.Oczysciłam laptop i nie moge zalogowac zadnej przegladarki bo nie dostepu do sieci a internet jest - nie mam zielonego pojecia ??????????/

Masz zasięg, ale transferu niet :)
Internet masz mobilny, wifi, czy kabel ?
04 marca 2016 21:57
tina 100%

Masz zasięg, ale transferu niet :)
Internet masz mobilny, wifi, czy kabel ?

mam zasięg, jest wifi
04 marca 2016 21:58
greva

Michasiu, a próbowałaś:

1) resetu rutera (wasz wifi?)
2) włącz narzedzie diagnozy/naprawy połączenia sieciowego: najedź myszką na ikonkę neta na pasku zadań w prawym dolnym rogu + klik prawym klawiszem myszki + klik lewym klawiszem na "rozwiąż problemy". poczekaj do końca ...nawet jak nie naprawi, to da ci komunikat co się dzieje.

zaraz spróbuje dzięki bardzo
23 marca 2016 18:38
Pare dni temu firma podlaczyla mi neta na karte i doladowanie zrobili, ale.....jakos dziwnie to wyglada i jest bardzo niewygodne, bo internet dziala okolo 1-2minuty i sie rozlancza :) i powtornie musze internet otwierac (a to trwa troche) wiec ani cos przeczytac:) ani pogadac czy odpowiedziec:) a ledwo z doladowaniem telefonu w tym czasie zdazylam. Mozna to jakos wylaczyc aby normalnie tutaj funkcjonowac?
23 marca 2016 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
jowita.

Pare dni temu firma podlaczyla mi neta na karte i doladowanie zrobili, ale.....jakos dziwnie to wyglada i jest bardzo niewygodne, bo internet dziala okolo 1-2minuty i sie rozlancza :) i powtornie musze internet otwierac (a to trwa troche) wiec ani cos przeczytac:) ani pogadac czy odpowiedziec:) a ledwo z doladowaniem telefonu w tym czasie zdazylam. Mozna to jakos wylaczyc aby normalnie tutaj funkcjonowac?

Sprawdz, czy zasięgu nie gubisz.
23 marca 2016 22:26
tina 100%

Sprawdz, czy zasięgu nie gubisz.

Dziekuje za podpowiedz i oczywiscie jutro to sprawdze. Ale jakos to dziwne bo na skypie normalnie wszystko dziala i moge rozmawiac dlugo i net mi sie nie wylancza? Uff! mysle, ze wiad. sie przesle bo do napisania tych dwoch zdan,  trzy razy musialam net wlanczac :)
23 marca 2016 22:29 / 2 osobom podoba się ten post
jowita.

Dziekuje za podpowiedz i oczywiscie jutro to sprawdze. Ale jakos to dziwne bo na skypie normalnie wszystko dziala i moge rozmawiac dlugo i net mi sie nie wylancza? Uff! mysle, ze wiad. sie przesle bo do napisania tych dwoch zdan,  trzy razy musialam net wlanczac :)

Pisz sobie wiadomość w wordzie i potem szybko kopiuj wklej i nawet pół strony możesz w ten sposób na forum zapisać:)
23 marca 2016 22:59
wichurra2

Pisz sobie wiadomość w wordzie i potem szybko kopiuj wklej i nawet pół strony możesz w ten sposób na forum zapisać:)

No to jest jakis pomysl tez i fajny na takie klopoty, ale.....ja za tydzien juz do domku wiec z tym przerywanym netem jakos sie przemecze
28 marca 2016 18:46
może któraś z was mi pomoże ...internet mam dobry działał do dziś i coś się zrobiło mogę tylko opiekunki otworzyć a tak to żadna inna strona nie chce.....
a ja ciemna masa co do komputeraczytałam was co mogę zrobić ale nic mi nie wychodzi
28 marca 2016 18:49
alexana

może któraś z was mi pomoże ...internet mam dobry działał do dziś i coś się zrobiło mogę tylko opiekunki otworzyć a tak to żadna inna strona nie chce.....
a ja ciemna masa co do komputera:-)czytałam was co mogę zrobić ale nic mi nie wychodzi:-(

Masz normalny czy na sticka ?